Personer med emneord «Studieplaner»

Navn Telefon E-post Emneord
Berge, Nikoline Næss Seniorkonsulent +47 22855256 +47 93035882 (mob) n.n.berge@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Undervisning, Studieplaner
Eide, Kristin Bjørneboe Seniorkonsulent +47 22856835 +47 95872419 (mob) k.b.eide@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieplaner, Undervisningsplanlegging, Fransk
Halle, Yvonne Seniorrådgiver +47 22856346 +47 98499208 (mob) +47 98499208 yvonne.halle@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Emner, Nettsider, Læringsmiljø, Studieplaner
Hansen, Anne-Lise Siljeholm Seniorrådgiver +47 22858093 a.l.s.hansen@mn.uio.no Undervisningsplanlegging, Studieadministrasjon, Studieplaner, FS, Tilrettelegging, Opptak
Haugom, Monica Lund Rådgiver 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Karriereveiledning, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF
Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47 22856334 +47 93490562 (mob) ina.hodnebrug@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Arbeidspraksis MN, HMS, Studiekvalitet, Programseminar
Jenssen, Venke Seniorrådgiver +47 22844658 +47 91788380 (mob) Tlf. 22844650 ekspedisjonen venke.jenssen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Web publishing
Røine, Linda Kristin Seniorrådgiver +47 22844652 +47 99623088 (mob) l.k.roine@medisin.uio.no Studiekvalitet, Eksamen, Studieplaner, Studieadministrasjon, Undervisning
Schjerverud, Bjørn Erik Høvik Seksjonssjef +47 22850308 +47 48111216 (mob) b.e.h.schjerverud@teologi.uio.no Administrativ ledelse, Studieveiledning, Valg, Regelverk, Studieplaner, Studieadministrasjon, Godkjenning
Solbakken, Sandra Schanche Seniorkonsulent +47 22852955 +47 41501975 (mob) sandso@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Masteropptak, innlevering og avslutning av masteroppgaver, veiledning, utsettelser, Studieplaner, Permisjoner
Stavik-Døvle, Grete Hjemmekontor - Ta kontakt per e-post studieinfo@fys.uio.no Studieadministrasjon, Godkjenning, Opptak, Studiekvalitet, Studieplaner, Studieveiledning, Utveksling
Sundnes, Jonny Roar Seniorrådgiver +47 22857198 +47 97515662 (mob) j.r.sundnes@admin.uio.no Regelverk, Kvalitetssystem, Studieplaner, Fellesgrader, Strategi, Forskerutdanning
Thyness, Mons Studiekonsulent +47-22844960 mons.thyness@imv.uio.no Felles studentsystem FS, Fronter, Opptak, Syllabus, Studieplaner, Veiledning
Wium, Kristin Seniorrådgiver +47 22851572 +47 95854549 (mob) kristin.wium@medisin.uio.no Studiekvalitet, Studieadministrasjon, undervisning, Studieplaner