Personer med emneord «UNIT4 ERP»

Navn Telefon E-post Emneord
Ari, Yasar Seniorkonsulent +47 93093717 (mob) yasar.ari@ub.uio.no Innkjøp, Faktura, Anskaffelse, Nettskjema, Innkjøper, UNIT4 ERP, BtB
Belovodskiy, Andrey Seniorkonsulent +47 22845818 andrey.belovodskiy@isp.uio.no Forskningsadministrasjon, studieadministrasjon, ToA, UNIT4 ERP, CRISTIN
Bergseth, Eirik Seniorkonsulent Tlf.: 228 59242 - Zoom: https://uio.zoom.us/my/eirikbergseth - Teams: https://teams.microsoft.com/l/chat/0/0?users=eirbergs@uio.no eirik.bergseth@medisin.uio.no Budsjett, Prosjektøkonomi, Forskerstøtte MED, Økonomistyring, Økonomirapporter, Tableau, Unit4 ERP
Bota, Donya Seniorkonsulent +47 22857659 donya.bota@admin.uio.no Fakturaer, Bilag, Saksbehandling, Brukerstøtte, Unit4 ERP
Børing, Mette Seniorkonsulent +47 22854310 +47 95447335 mette.boring@admin.uio.no UNIT4 ERP
Fjeld, Monika Johnsen Førstekonsulent +47 22858087 m.j.fjeld@admin.uio.no Unit4 ERP, Fakturaer, Bilag
Hegerstrøm, Elisabeth Førstekonsulent +47 22857086 elisabeth.hegerstrom@admin.uio.no Unit4 ERP, Fakturaer, Bilag
Kolstad, Elisabeth Seksjonssjef +47 22856308 +47 95037291 (mob) elisabeth.kolstad@admin.uio.no Applikasjonsforvaltning, Prosjektledelse, Rådgivning, Unit4 ERP
Medlicott, Hanne Irene Rådgiver +47 22841487 +47 47669642 (mob) h.i.medlicott@admin.uio.no Unit4 ERP, Innkjøp, Behov til Betaling, Reise
Morken, Tone Seniorrådgiver +47 22856322 +47 95832712 (mob) tone.morken@admin.uio.no Applikasjonsforvaltning, Prosjektledelse, Rådgivning, Systemutvikling, Økonomirapporter, Unit4 ERP
Myhrvold, Lars Avdelingsleder +47 22854992 +47 92628110 (mob) lars.myhrvold@admin.uio.no Unit4 ERP
Pannu, Bikramdeep Singh Seniorkonsulent bikramsp@admin.uio.no Unit4 ERP, Fakturaer, Bilag, Saksbehandling, Brukerstøtte
Siljuberg, Anita Rådgiver +47 22856253 anita.siljuberg@admin.uio.no Fakturaer, Unit4 ERP
Wang, Heidi Rådgiver +47 22857846 +47 48237080 (mob) heidi.wang@admin.uio.no Applikasjonsforvaltning, Prosjektledelse, Testledelse, Rådgivning, Unit4 ERP, OrgReg
Wiersholm, Anne Catrine Seniorrådgiver +47 22854867 +47 90027567 (mob) a.c.wiersholm@admin.uio.no Applikasjonsforvaltning, Prosjektledelse, Rådgivning, Systemutvikling, Økonomirapporter, Unit4 ERP
Wold, Ann Christin Seniorkonsulent +47 22855997 a.c.wold@admin.uio.no Fakturaer, Unit4 ERP
Øvstaas, Christin Seniorrådgiver +47 22855929 +47 41445397 (mob) christin.ovstaas@admin.uio.no Applikasjonsforvaltning, Systemutvikling, Rådgivning, Unit4 ERP, Økonomirapporter