Personer med emneord «Utstillinger»

Navn Telefon E-post Emneord
Birkeland, Anne Førstelektor +47 22851797 anne.birkeland@nhm.uio.no Museumslektor, Geologi, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU)
Bjureke, Kristina Universitetslektor +47 22851815 +47 95200804 (mob) +47 952 00 804 kristina.bjureke@nhm.uio.no Museumslektor, Biologi, Botanikk, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU), EU, Prosjektledelse
Bjørgen, Inge Overingeniør +47 22859973 +47 48048139 (mob) inge.bjorgen@khm.uio.no Utstillinger
Bøckman, Petter Universitetslektor +47 22851642 +4798466206 (mob) 98 46 62 06 petter.bockman@nhm.uio.no Museumslektor, Biologi, Zoologi, Økologi, Evolusjon, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU)
Elliott, Katherine Universitetslektor +47 22859927 katherine.elliott@khm.uio.no Utstillinger, Museumspedagogikk
Grønbech, Marit Elisabeth Universitetslektor +47 22851769 m.e.gronbech@nhm.uio.no Biologi, Botanikk, Utstillinger, Forskningsformidling, Museumslektor, Etter- og videreutdanning (EVU), Museumspedagogikk
Hager-Saltnes, Martin Universitetslektor +47 22859981 +47 97192535 (mob) martin.hager-saltnes@khm.uio.no Utstillinger, Museumspedagogikk
Hirsti-Kvam, Irene Førstekonsulent irene.hirsti-kvam@nhm.uio.no Irene Hirsti-Kvam, Klimahuset, Pedagogikk, Utstillinger
Karlgård, Tone Cecilie Simensen Universitetslektor +47 22859956 +4798649563 (mob) +47 98649563 t.c.s.karlgard@khm.uio.no Sosialantropologi, Utstillinger, museologi, Museumspedagogikk, Prosjektledelse
Kreutz, Johnny Grafisk designer 22 85 99 88 91 39 70 36 (mob) 91397036 johnny.kreutz@khm.uio.no Utstillinger, Kommunikasjon, Grafisk design, Grafisk profil, Nettpublisering
Neverdal, Randi Cathinka Univ.bibliotekar +47 22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kurs, Veiledning, Klassifikasjon, Utstillinger
Omnes, Kristian Rådgiver +47 22859995 kristian.omnes@khm.uio.no Administrasjon, Utstillinger, Resepsjon, Innkjøper, Bestillingssystemet, Kontrakter
Petzold, Line Christin Konservator +47 90830165 +47 98488018 l.c.petzold@khm.uio.no Konservering, Utstillinger, Utlån
Strøm, Marianne Fungerende seksjonsleder – Seksjon for utadrettet virksomhet +47 22 85 17 39 +47 913 90 908 (mob) marianne.strom@nhm.uio.no Utstillinger, Prosjektledelse
Strømnes, Einar Førstelektor 22851664 einar.stromnes@nhm.uio.no Førstelektor, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU), Zoologi, Biologi
Wang, Tone Seniorrådgiver +47 22851915 +4797021201 (mob) 97021201 tone.wang@khm.uio.no Sosialantropologi, Etnografi, Utstillinger