Personer med emneord «Vakt og alarm»

Navn Telefon E-post Emneord
Almløv, Steffen Are Driftsleder s.a.almlov@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Backsæther, Stig-Rune Avdelingsleder +47 22857536 +47 95194063 (mob) s.r.backsather@admin.uio.no Beredskap, Sikkerhet, Vakt og alarm, Ledelse
Framaas, Jan Tore Driftsleder j.t.framaas@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Fredriksen, Asle Driftsleder +47 22859938 +47 99581660 (mob) asle.fredriksen@admin.uio.no Sikkerhet, Beredskap, Vakt og alarm, Låser, Nøkler
Holmestrand, Arild Hallèn Driftsleder +47 22859938 +47 95721172 (mob) a.h.holmestrand@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Ibrahim, Mohammad Younas Driftsleder +47 91321939 (mob) m.y.ibrahim@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Larsen, Morten Driftstekniker +47 91512452 (mob) morten.larsen@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Olsen, Gunnar Driftsleder gunnar.olsen@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Ramberg, Trond Driftsleder trond.ramberg@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet, Verneombud
Sandvik, Bente Iben Driftstekniker +47 95970835 (mob) b.i.sandvik@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Simensen, Harry Overingeniør +47 22856244 harry.simensen@admin.uio.no Nøkler, Låser, Vakt og alarm, Sikkerhet
Sjøthun, Steffen Gram Overingeniør +47 97711156 (mob) s.g.sjothun@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Sørlie, Trond Trygve Overingeniør +47 90254469 (mob) t.t.sorlie@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Tagirov, Adam Driftsleder adam.tagirov@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Tønnesen, Knut Arne Elgesem Overingeniør +47 22857535 +47 91129027 (mob) k.a.e.tonnesen@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm