Personer med emneord «genetics»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ole Andreassen Andreassen, Ole Professor +47 99038893 ole.andreassen@medisin.uio.no psychiatry, genetics, biostatistics, precision medicine
Bilde av Srdjan Djurovic Djurovic, Srdjan Gruppeleder/Professor (OUS/UiB) +47-22119890 srdjan.djurovic@medisin.uio.no Molecular biology, Stem cells, Mental health, Genetics
Bilde av Camila Vicencio Esguerra Esguerra, Camila Vicencio Head of Group +47 22840534 c.v.esguerra@ncmm.uio.no Epilepsy, Genetics, Pharmacology
Bilde av Erlend Ignacio Fleck Fossen Fossen, Erlend Ignacio Fleck Postdoctoral Fellow +47 94059244 e.i.f.fossen@medisin.uio.no Biostatistics, Bioinformatics, Machine learning, Predictive modelling, Survival analysis, Genetics, Genomics, Ecology, Evolution, Limnology, Biosystematics, Taxonomy
Bilde av Sigbjørn Fossum Fossum, Sigbjørn Professor +47 22851213 sigbjorn.fossum@medisin.uio.no Genetics, Evolution, Molecular biology, Immune system
Bilde av Kjersti Normann Markussen Markussen, Kjersti Normann Overingeniør k.n.markussen@medisin.uio.no Naturvitenskap og teknologi, Helse og medisin, Molekylærbiologiske teknikker, Genetics, Gene expression, Pituitary adenomas
Bilde av Anthony Mathelier Mathelier, Anthony Head of Group +47 22840561 +47 91638461 anthony.mathelier@ncmm.uio.no Genetics, Bioinformatics, Computational Biology, Cancer, Gene regulation, Transcription factor, MicroRNA
Bilde av Valentyn Oksenych Oksenych, Valentyn Researcher valentyn.oksenych@medisin.uio.no B cells, DNA repair, Genetics, Immunology, mouse models, DNA damage
Bilde av Valentyn Oksenych Oksenych, Valentyn Forsker valentyn.oksenych@medisin.uio.no B cells, DNA repair, mouse models, Genetics, Immunology
Bilde av Nadia Skauli Skauli, Nadia Higher Executive Officer 92417832 nadia.skauli@medisin.uio.no Brain and nervous system, Aquaporins, Brain extracellular matrix, Astrocytes, Genetics, Neurodegenerative disease