Personer med emneord «innkjøp»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marian Berge Andersen Andersen, Marian Berge Overingeniør +47 22851232 m.b.andersen@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Innkjøp, Opplæring, Histologisk teknikk
Bilde av Bjarne Authen Authen, Bjarne +47 22851492 +47 99706139 bjarne.authen@medisin.uio.no Innkjøp, Elektronikk, Innkjøper, Brannvern, Service, EAGLE
Bilde av Ingun Marie Bjørkelund Bjørkelund, Ingun Marie Seniorkonsulent +47 22845324 97 16 51 17 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp, Drift, Basware, Reise
Bilde av Hege Eliassen Eliassen, Hege Seniorkonsulent +47 23071509 hege.eliassen@medisin.uio.no Innkjøp, Forskningsstøtte, Cristin, Fakturabehandling IP, Rom-booking
Bilde av Lourdes Cotrim Jacobsen Jacobsen, Lourdes Cotrim Førstekonsulent +47 22851150 l.c.jacobsen@medisin.uio.no Innkjøp, Faktura, Kontorrekvista-IMB, Ekspedisjon
Bilde av Hilde Beate Liudalen Liudalen, Hilde Beate Seniorkonsulent +47 22851020 +47 94825622 h.b.liudalen@medisin.uio.no Administrasjon, brukerstøtte, rapportering, innkjøp, koordinering av pasienter og skuespillere, administrere alle modulene i atferdsfag
Bilde av Mari Nyquist-Andersen Nyquist-Andersen, Mari Overingeniør +47 22845667 mari.nyquist-andersen@ncmm.uio.no Innkjøp, Laboratoriedrift
Orre, Tonje Førstekonsulent +47 22851175 tonje.orre@medisin.uio.no Innkjøp, Saksbehandling
Bilde av Knut Rekdahl Rekdahl, Knut Senioringeniør +47 22851129 +47 98644331 knut.rekdahl@medisin.uio.no Avd. leder, personalansvar, Innkjøp, finmekanikk, service, brannvern, Instituttråds medlem
Bilde av Carlos Romeo Rodriguez Rodriguez, Carlos Romeo Førstekonsulent +47 22840500 +47 95205142 c.r.rodriguez@ncmm.uio.no Skilting, Innkjøp, UiO-noark, Fakturaer, Arkiv, Basware, ePhorte, Cristin, Refusjoner, Attester, Resepsjon, Postmottak, Post, Oracle, Bilag
Bilde av Malgorzata Magdalena Sak Sak, Malgorzata Magdalena Seniorkonsulent +47 23071341 m.m.sak@medisin.uio.no Innkjøp, Faktura, Refusjon, eOmpostering, Fakturering ut, Bilagslønn, Nettpublisering, Forskningsseminarer
Bilde av Sophia Salicath Salicath, Sophia Førstekonsulent +47 22851559 +47 90535126 sophia.salicath@medisin.uio.no Innkjøp, Faktura, Økonomisk kontroll, Bio-Rad kjøleskap, Fotorom, Tørris
Bilde av Kristin Larsen Sand Sand, Kristin Larsen Overingeniør +47 22851204 +4793674280 k.l.sand@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Histologi, Mikroskopi, Innkjøp, Bildebehandling, EcoOnline, Opplæring
Bilde av Astrid Siegmund-Breivik Siegmund-Breivik, Astrid Seniorrådgiver +47 22845803 +47 99519012 astrid.siegmund-breivik@medisin.uio.no Innkjøp
Bilde av Anita Elisabeth Skolem Skolem, Anita Elisabeth Rådgiver +47 22840653 a.e.skolem@ncmm.uio.no Økonomi, Budsjett, Regnskap, Rapportering, Prosjektstyring, Innkjøp, Forskerstøtte MED
Bilde av Ellen Elisabeth Westgaard Westgaard, Ellen Elisabeth Seniorkonsulent 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Innkjøp, Fakturabehandling, Refusjoner, Reiseregning, Økonomi, Cristin, IT-støtte til forskning, Nettpublisering, HR-system, Studieadministrasjon