Personer med emneord «organisasjonsutvikling»

Navn Telefon E-post Emneord
Aks, Elisabeth Kontorsjef +47 22852263 +47 91742265 (mob) elisabeth.aks@odont.uio.no Organisasjonsutvikling, Økonomistyring, Personaladministrasjon, Internkontroll
Arntzen, Anne Margit Administrativ leder +47-22857398 +47-90176081 (mob) A.M.Arntzen@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Personaladministrasjon, HMS, Økonomi, Strategi, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Budsjett, Forskningsadministrasjon
Gravklev, Ellen Svendby Seniorrådgiver +47 22854476 +47 95100467 (mob) e.s.gravklev@admin.uio.no Prosess- og prosjektledelse, Prosesstøtte, Organisasjonsutvikling
Grønning, Terje Professor +47 22855336 terje.gronning@iped.uio.no Arbeidslivslæring, Entreprenørskap, Innovasjon, Organisasjonsteori, Organisasjonsutvikling
Haakstad, Eirik Seksjonssjef +47 22859331 +47 95701101 (mob) eirik.haakstad@jus.uio.no Ledelse, Organisasjonsutvikling, HR-system, Valg, Fakultetsstyret
Haugsland, Lin Anett Seniorrådgiver +47 93444303 (mob) l.a.haugsland@admin.uio.no Prosess- og prosjektledelse, Prosesstøtte, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring
Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47 22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Kjelling, Teis Daniel Kontorsjef +47 22842012 +47 90085116 (mob) t.d.kjelling@nchr.uio.no Adminstrativ ledelse, Personaladministrasjon, Økonomistyring, Organisasjonsutvikling, planarbeid, Menneskerettigheter, Budsjett
Lindley, Kristin Prosjektleder +47 22856004 +47 95165128 (mob) kristin.lindley@admin.uio.no Prosessledelse, Prosjektledelse, Organisasjonsutvikling
Lomell, Lars Seksjonssjef +47 22840703 +4792290101 (mob) 92290101 lars.lomell@link.uio.no ledelse, strategi, økonomistyring, prosjektstøtte, personal, forskningsformidling, kunnskapskanalen, digitale læringsomgivelser, audio-visuell formidling, undervisning, organisasjonsutvikling, læringsmiljø.
Lund, Hans-Jørgen Seksjonssjef +47 22859207 +4792625140 (mob) 92625140 h.j.lund@medisin.uio.no Økonomistyring, Rådgivning, Analyse, Rapportering, Organisasjonsutvikling, Budsjett, Regnskap, Forskerstøtte MED
Millar, Koyote Seniorrådgiver +47 22854238 koyote.millar@admin.uio.no Prosesstøtte, Prosess- og prosjektledelse, Organisasjonsutvikling, Coaching
Mjelde, Eva Helene Prosjektleder +47-22854339 +47-90015585 (mob) e.h.mjelde@admin.uio.no Strategi, Prosjektledelse, Organisasjonsutvikling, Klima og miljø
Mosling, Stina Seksjonssjef +47 22859577 +47 93201514 (mob) stina.mosling@medisin.uio.no Rekruttering, organisasjonsutvikling, arbeidsmiljøutvikling, medarbeiderundersøkelser, Arbeidsrett, HR regelverk, HR-administration, Ansettelser, strategiutvikling, endring, omstilling, Ledelse, medbestemmelse, Likestilling, mangfold
Møvig, Hanne Graver Bibliotekdirektør +47-22844001 + 47 45264592 (mob) h.g.movig@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse, Organisasjonsutvikling, Strategi
Sandberg, Anita Seniorrådgiver +47 90614459 (mob) anita.sandberg@admin.uio.no Strategi, Ledelse, Organisasjonsutvikling
Stokke, Knut Tore Kontorsjef +47 22850509 +47 91702320 (mob) k.t.stokke@medisin.uio.no Ledelse, Strategi, Adminstrativ ledelse, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Teigland Helgesen, Linda Administrasjonssjef +47 922 15 890 (mob) l.t.helgesen@medisin.uio.no Ledelse, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring, HMS, Administrativ ledelse
Valbø, Line Altern Halvorsen Kontorsjef +47 22855472 l.a.h.valbo@kjemi.uio.no Budsjett, Ansettelser, Organisasjonsutvikling, Personaladministrasjon, HMS, Betaling, Strategi, Arbeidsmiljø, Økonomi, Årsplan
Valmot, Sidsel Gunn Seniorrådgiver +47 22856178 +47 91657409 (mob) s.g.valmot@admin.uio.no Lederutvikling, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling
Westgaard, Linda Therese Sørensen Rådgiver +47 22856304 +47 45262038 (mob) l.t.s.westgaard@mn.uio.no ForVei, InterAct, veiledning, studentoppfølging, motivasjon, trivsel, mestring, læringsmiljø, Gruppelærerseminar, programseminar, samtaleteknikk, stressmestring, kurs, studieteknikk, organisasjonskultur, organisasjonsutvikling, foredragsholder, seminarkoordinator, kollegaveiledning, gruppefasilitator