English

Seksjon for økonomi og personal Helsam (SØP)

Postadresse Postboks 1130 Blindern, 0318 OSLO
Besøksadresse Kirkeveien 166
Fredrik Holsts hus
Stedkode 520104

Ansatte

Listen inneholder 8 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Auke, Irene Seniorrådgiver +47 22850600 468 14 837 irene.auke@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Forskerstøtte MED
Bakken, Marie Cecilie Rådgiver +47 22850508 + 47 91609141 m.c.bakken@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Langtvet, Anette Seksjonssjef +47 22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Økonomi, Ekstern finansiering, Rekruttering, Personaladministrasjon, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Langvatn, Kirsti Seniorrådgiver +47 22850512 47407857 kirsti.langvatn@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram, Forskerstøtte MED
Roald, Lars Seniorrådgiver +47 22850502 +47 95844077 (mob) lars.roald@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Forskerstøtte MED
Rockwell, Susan Rådgiver +47 22850507 susan.rockwell@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Ruud, Anne-Kristin Jørgensen Rådgiver 22850513 / 95021604 a.k.j.ruud@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram, Forskerstøtte MED
Winge, Ada Førstekonsulent +47 22850504 ada.winge@medisin.uio.no Bilag, Honorar, Lønn, Kontrollprogram