Personer med emneord «Forskningsstøtte»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Vibeke Christie Christie, Vibeke Seniorrådgiver +47 22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Cristin, FANE-HELSAM, Nord-Sør programmer (NORHED), EU, Forskerstøtte MED
Bilde av Grace Engen Engen, Grace Rådgiver +47 22850657 grace.engen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Forskerstøtte MED, Avdelingsadmistrasjon, Avdelingsstøtte
Bilde av Siri Evju Janssen Janssen, Siri Evju Rådgiver +47 22850671 +47 48204505 s.e.janssen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Avdelingsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Ester Mæland Mæland, Ester Rådgiver +47 22850594 ester.maland@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, prosjektstøtte, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM, Administrativ prosjektstøtte, Forskerskolestøtte, Prosjektkoordinering
Nortvedt, Helene Alice Vestad Førstekonsulent h.a.v.nortvedt@medisin.uio.no Administrasjon, Arrangementer, Tilrettelegging, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Sissel Aastorp Aastorp, Sissel Rådgiver +47 22850514 95766211 sissel.aastorp@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, EU, Regelverk, prosjektstøtte, Cristin, datalagring, Budsjettering, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Bilde av Linda Aasvangen Aasvangen, Linda Rådgiver +47 22850520 linda.aasvangen@medisin.uio.no Forskerskole, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM