Personer med emneord «ekstern finansiering»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Irene Auke Auke, Irene Seniorrådgiver +47-22850600 468 14 837 irene.auke@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering
Bilde av Louise Bolands Eklund Eklund, Louise Bolands Rådgiver +47-22850513 l.b.eklund@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram
Bilde av Siri Evju Janssen Janssen, Siri Evju Rådgiver +47-22850671 s.e.janssen@medisin.uio.no Administrasjon, Forskningsstøtte, Nettpublisering, Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, ekstern finansiering
Bilde av Kaja Kvaale Kvaale, Kaja Seksjonssjef +47-22844633 + 47-92620228 kaja.kvaale@medisin.uio.no Cristin, EU, strategi, forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ledelse, ekstern finansiering
Bilde av Anette Langtvet Langtvet, Anette Seksjonssjef +47-22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Rekruttering, Økonomi, Personaladministrasjon
Bilde av Kirsti Langvatn Langvatn, Kirsti Seniorrådgiver +47-22850512 47407857 kirsti.langvatn@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram
Bilde av Sofia E.Gustafsson Olsen Olsen, Sofia E.Gustafsson Rådgiver +47-98646911 +47-98646911 s.e.olsen@medisin.uio.no forskningsadministrasjon, ekstern finansiering, prosjektstøtte, forskningssamarbeid
Bilde av Lars Roald Roald, Lars Rådgiver +47-22850502 +47-95844077 lars.roald@medisin.uio.no Analyse, Budsjett, Rapportering, Økonomistyring, Regnskap, Ekstern finansiering, Avstemming
Bilde av Silje Røysen Salvador Salvador, Silje Røysen Rådgiver/Prosjektkoordinator 95160752 s.r.salvador@medisin.uio.no Forskningsgruppe, Administrasjon, ekstern finansiering, forskningsadministrasjon, prosjektstøtte, Forskningssamarbeid