Ansatte - Seksjon for fysiologi

Listen inneholder 78 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aamodt, Arnfinn Stipendiat 99359699 arnfinn.aamodt@medisin.uio.no
Andersen, Marian Berge Overingeniør +47 22851232 m.b.andersen@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Innkjøp, Opplæring, Histologisk teknikk
Annavini, Eis Forsker +47 90719507 (mob) eis.annavini@medisin.uio.no
Arena, Alessandro Forsker alessandro.arena@medisin.uio.no
Aronsen, Jan Magnus Førsteamanuensis j.m.aronsen@medisin.uio.no Hjerte, Elektrofysiologi, Signalering, Fosfodiesteraser, Translasjonsforskning, Genprogrammer, Hjertesvikt, Arytmier
Bakketun, Cecilie Bugge Universitetslektor c.b.bakketun@medisin.uio.no
Benestad, Haakon Breien Professor emeritus +47 22851208 +47 41656640 (mob) h.b.benestad@medisin.uio.no Stamceller, Forskningsetikk, Blod og immunologi
Berg, Torill +47 22851090 +47 93038600 (mob) torill.berg@medisin.uio.no Adrenerge reseptorer, Det sympatiske nervesystemet, Hypertensjon, Renin-angiotensinsystemet, Hjernen og nervesystemet, Hjerte kar og lunger
Berge, Christoffer Nerland Stipendiat c.n.berge@medisin.uio.no
Bieler, Malte malteb@medisin.uio.no
Bjørnstad, Daniel Marelius Forsker d.m.bjornstad@medisin.uio.no
Boccara, Charlotte Forsker charlotte.boccara@medisin.uio.no
Bogen, Inger Lise Forsker i.l.bogen@medisin.uio.no
Boulland, Jean-Luc +47 22851507 j.l.boulland@medisin.uio.no
Buccino, Alessio Paolo alessiob@ifi.uio.no
Chambers, Anna Forsker anna.chambers@medisin.uio.no
Das, Mrinal Kumar Postdoktor +47 22851503 m.k.das@medisin.uio.no
Dukefoss, Didrik Bakke Stipendiat d.b.dukefoss@studmed.uio.no
Elstad, Maja Førsteamanuensis +47 22851221 maja.elstad@medisin.uio.no Blodtrykk, Hjerte kar og lunger, Blodtrykksvingninger, Kardiovaskulære reflekser, Sirkulasjonskontroll
Fernández de la Puebla, Mario Stipendiat m.f.de.l.puebla@medisin.uio.no
Fjerdingstad, Hege Brincker Student h.b.fjerdingstad@medisin.uio.no
Garvert, Anna Christina Stipendiat a.c.garvert@medisin.uio.no
Gianatti, Michele Stipendiat michele.gianatti@medisin.uio.no
Glovaci, Iulia Forsker iulia.glovaci@medisin.uio.no
Glover, Joel Professor +47 22851230 joel.glover@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Stamceller, Sanseorganer, Motoriske systemer, Ryggmargen og ryggmargsskader, Embryologi (fosterutvikling), Hjernens evolusjon, Hjerneutvikling, Livsvitenskap