Personer med emneord «Biostatistikk»

Navn Telefon E-post Emneord
de Blasio, Birgitte Freiesleben Professor II +47-22851508 b.f.de.blasio@medisin.uio.no Biostatistikk
Bilde av Arnoldo Frigessi Frigessi, Arnoldo Professor +47-22851004 95735574 +47-95735574 arnoldo.frigessi@medisin.uio.no Complex stochastic dependence, Statistical inference, Computational intensive statistics, Kreft, Biostatistikk, Stokastiske modeller, Livsvitenskap, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Jon Michael Gran Gran, Jon Michael Førsteamanuensis +47-22851454 99229156 j.m.gran@medisin.uio.no Biostatistikk, kausal inferens, levetidsanalyse
Bilde av Alvaro Kohn Luque Kohn Luque, Alvaro Forsker +47-22851234 a.k.luque@medisin.uio.no Matematikk, Vaskulær morfogenese, Beregningsbiologi, Kvantitativ biologi, Kreft, Multiskala-modeller, Matematisk onkologi, Matematisk biologi, Biostatistikk
Bilde av Simon Lergenmuller Lergenmuller, Simon Stipendiat simon.lergenmuller@medisin.uio.no Biostatistikk, Statistikk, Epidemiologi
Bilde av Petter Laake Laake, Petter Professor emeritus +47-22851235 petter.laake@medisin.uio.no Biostatistikk
Bilde av Mats Julius Stensrud Stensrud, Mats Julius Postdoktor 48211951 m.j.stensrud@medisin.uio.no Biostatistikk, kausal inferens, Statistikk, Genetikk, Epidemiologi, Neuroscience
Bilde av Magne Thoresen Thoresen, Magne Professor +47-22851305 magne.thoresen@medisin.uio.no Biostatistikk, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Marit Bragelien Veierød Veierød, Marit Bragelien Professor +47-22851432 m.b.veierod@medisin.uio.no Biostatistikk, Epidemiologi, Ernæring, Kreft, Hjerte kar og lunger, Forskningsmetoder
Bilde av Valeria Vitelli Vitelli, Valeria Førsteamanuensis +47-22840274 valeria.vitelli@medisin.uio.no Biostatistikk, Genetikk og epidemiologi, Kreft
Bilde av Lars Walløe Walløe, Lars Professor emeritus +47-22851218 lars.walloe@medisin.uio.no Demografi, Hvalbiologi, Biostatistikk, Sirkulasjonskontroll, Hjerte kar og lunger, Pest
Bilde av Manuela Zucknick Zucknick, Manuela Førsteamanuensis +47-22851193 manuela.zucknick@medisin.uio.no epidemiologi, integrerende genomikk, biostatistikk, genetikk, risiko prediksjon, kreft
Bilde av Odd Olai Aalen Aalen, Odd Olai Professor emeritus +47-22851236 o.o.aalen@medisin.uio.no Biostatistikk