English

Seksjon for undervisningsplanlegging, forskningsstøtte og kommunikasjon (KUF)

Postadresse Postboks 1171 Blindern, 0316 Oslo
Besøksadresse Kirkeveien 166
Bygg 2(Søsterhjemmet) 2. etasje
0450 Oslo
Stedkode 530104

Ansatte

Listen inneholder 19 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aaknes, Kristin Rådgiver 23074369 kristin.aaknes@medisin.uio.no Eksamen, OSCE, Digital eksamen, Fagprøven
Andersen, Monica Ahlbom Seniorkonsulent +47 22844692 m.a.andersen@medisin.uio.no Administrasjon, Verneombud
Berge, Nikoline Næss Seniorkonsulent +47 22855256 n.n.berge@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Undervisning, Studieplaner
Clausen, Gina Susanna Seniorrådgiver +47 22844689 +47 41558885 (mob) +47 415 58 885 g.s.clausen@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskningsetikk
Finsberg, Ellen +47 23072465 +47 92240077 (mob) ellen.finsberg@medisin.uio.no
Gjersem, Thine Skattum Rådgiver +47 22855261 +47 41614425 t.s.gjersem@medisin.uio.no
Grepperud, Silje Brekken Rådgiver +47 22859219 s.b.grepperud@medisin.uio.no
Jenssen, Venke Seniorrådgiver +47 22844658 Tlf. 22844650 ekspedisjonen venke.jenssen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Web publishing
Johansen, Nora Universitetslektor nora.johansen@medisin.uio.no
Kvaal, Julie Nybakk Rådgiver +47 22844690 j.n.kvaal@medisin.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Arrangementer
Linnerud, Hege Universitetslektor hege.linnerud@ous-research.no
Melsom, Helene Støle Universitetslektor h.s.melsom@studmed.uio.no
Rosenberg, Ellen Rådgiver +47 23074367 482 90 635 ellen.rosenberg@medisin.uio.no
Rødnes, Oxana Seniorkonsulent +47 23070938 oxana.rodnes@medisin.uio.no
Røine, Linda Kristin Seniorrådgiver +47 22844652 l.k.roine@medisin.uio.no Studiekvalitet, Eksamen, Studieplaner, Studieadministrasjon, Undervisning
Semprini, Elisabeth Kolflaath Rådgiver +47 22859209 e.k.semprini@medisin.uio.no Nettpublisering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Medieovervåkning, LAMU, HMS
Ur, Jorun Seksjonssjef +47 22844612 +4791388211 (mob) +47-913 88 211 jorun.ur@medisin.uio.no
Vimberg, Veronika Seniorrådgiver +47 22859224 veronika.vimberg@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED, Kontrakter, Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning
Østby, Marianne Midthus Nestleder NTL +47-22844653 +47-97751605 m.m.ostby@medisin.uio.no Fagforening, NTL, Norsk Tjenestemannslag, Organisasjoner