English

Seksjon for undervisningsplanlegging, ledelsesstøtte og kommunikasjon (KLINMEDKUL)

Postadresse Postboks 1171 Blindern, 0316 Oslo
Besøksadresse Kirkeveien 166
Søsterhjemmet
0450 Oslo
Stedkode 530104

Ansatte

Listen inneholder 17 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aaknes, Kristin I permisjon 23074369 kristin.aaknes@medisin.uio.no Eksamen, OSCE, Digital eksamen, Fagprøven
Andersen, Monica Ahlbom Seniorkonsulent +47 22844692 m.a.andersen@medisin.uio.no Administrasjon, HMS, Verneombud
Berge, Nikoline Næss Seniorkonsulent +47 22855256 n.n.berge@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Undervisning, Studieplaner
Clausen, Gina Susanna Seniorrådgiver +47 22844689 +47 415 58 885 g.s.clausen@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskningsetikk
Finsberg, Ellen +47 23072465 +47 92240077 (mob) ellen.finsberg@medisin.uio.no
Flinterud, Guro I permisjon Internkommunikasjon, Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, Nettpublisering, Medieovervåkning
Gjersem, Thine Skattum Rådgiver +47 22855261 +47 41614425 t.s.gjersem@medisin.uio.no
Grepperud, Silje Brekken Rådgiver +47 22859219 s.b.grepperud@medisin.uio.no
Jenssen, Venke Seniorrådgiver +47 22844658 Tlf. 22844650 ekspedisjonen venke.jenssen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Web publishing
Kvaal, Julie Nybakk Rådgiver +47 22844690 j.n.kvaal@medisin.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Arrangementer
Rosenberg, Ellen Rådgiver +47 23074367 +47-23074367 ellen.rosenberg@medisin.uio.no
Rødnes, Oxana Seniorkonsulent +47 23070938 oxana.rodnes@medisin.uio.no
Røine, Linda Kristin Seniorrådgiver +47 22844652 l.k.roine@medisin.uio.no Studiekvalitet, Eksamen, Studieplaner, Studieadministrasjon, Undervisning
Semprini, Elisabeth Kolflaath Rådgiver +47 22859209 e.k.semprini@medisin.uio.no Nettpublisering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Medieovervåkning, LAMU, HMS
Ur, Jorun Seksjonssjef +47 22844612 +4791388211 (mob) +47-913 88 211 jorun.ur@medisin.uio.no
Vimberg, Veronika Rådgiver +47 22859224 veronika.vimberg@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED, Kontrakter, Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning
Østby, Marianne Midthus Nestleder NTL +47-22844653 +4797751605 (mob) +47-97751605 m.m.ostby@medisin.uio.no Fagforening, NTL, Norsk Tjenestemannslag, Organisasjoner