Deltakere i Multimodal hjerneavbildning

Fra UiO

Navn Telefon E-post Emneord
Adriano Winterton Student adriano.winterton@medisin.uio.no
Christian Krog Tamnes Professor +47 22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, PROMENTA
Daniel Quintana Forsker daniel.quintana@psykologi.uio.no
Daniël Roelfs Stipendiat daniel.roelfs@medisin.uio.no
Dennis van der Meer Forsker d.van.der.meer@medisin.uio.no
Lars Tjelta Westlye Forskningsleder +47-97163221 (mob) l.t.westlye@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Martina Jonette Lund Stipendiat m.j.lund@medisin.uio.no
Sandra Aakjær Bruun Forskningstekniker +47 97419102 +47 97419102 (mob) s.a.bruun@medisin.uio.no
Siren Tønnesen Student siren.tonnesen@medisin.uio.no
Tobias Kaufmann Forsker tobias.kaufmann@medisin.uio.no
Ann-Marie Glasø de Lange +47 22845093 a.m.g.de.lange@psykologi.uio.no
Mads Lund Pedersen Forsker +47 22845126 m.l.pedersen@psykologi.uio.no
Pierre Berthet Postdoktor pierre.berthet@psykologi.uio.no
Andreas Dahl Stipendiat andreas.dahl@psykologi.uio.no
Henning Hoel Rise Rådgiver +47 48208749 h.h.rise@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, datahåndtering, Forskningsformidling, Nevrovitenskap
Alina Marie Sartorius Stipendiat +49 177 3727294 alinams@student.sv.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Madelene Holm madelene.holm@psykologi.uio.no