Personer - Side 22

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 1 051 - 1 100 av 1 804
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne Marit Mengshoel Mengshoel, Anne Marit Professor +47 22845375 a.m.mengshoel@medisin.uio.no Kroniske sykdommer, fibromyalgi, tretthet, tilfriskning
Bilde av Biljana Meshkovska Meshkovska, Biljana Postdoktor biljana.meshkovska@medisin.uio.no
Bilde av Haakon Eduard Meyer Meyer, Haakon Eduard Professor +47 22850649 h.e.meyer@medisin.uio.no
Bilde av Saskia Meyer Meyer, Saskia Forsker saskia.meyer@medisin.uio.no
Michalsen, Benedikte Olsen Rådgiver 90057558 b.o.michalsen@medisin.uio.no
Bilde av Annika Elisabet Michelsen Michelsen, Annika Elisabet Forsker a.e.michelsen@medisin.uio.no
Bilde av Trond Melbye Michelsen Michelsen, Trond Melbye Professor II t.m.michelsen@medisin.uio.no
Bilde av Anne-Lise Orvin Middelthon Middelthon, Anne-Lise Orvin +47 22850591 +47 93265164 a.l.o.middelthon@medisin.uio.no Kvalitativ metode, Medikalisering av hverdagen, Migrasjons helse, Seksuell og reproduktiv helse, 'Utsatte' grupper
Bilde av Kristoffer Midtgaard Midtgaard, Kristoffer Overingeniør +47 22859225 +47 93088959 kristoffer.midtgaard@medisin.uio.no Brukerstøtte
Bilde av Simona Maria Migliano Migliano, Simona Maria Postdoktor +3934736762 s.m.migliano@medisin.uio.no
Bilde av Rodrigo Miguel dos Santos Miguel dos Santos, Rodrigo Postdoktor r.m.d.santos@medisin.uio.no
Bilde av Leonardo Miranda Santana Miranda Santana, Leonardo Postdoktor +47 41294767 l.m.santana@medisin.uio.no
Bilde av Doriana Misceo Misceo, Doriana Senioringeniør doriana.misceo@medisin.uio.no
Bilde av Vinod Kumar Mishra Mishra, Vinod Kumar Forsker v.k.mishra@medisin.uio.no
Bilde av Mari Elisabeth Mjøen Mjøen, Mari Elisabeth Seniorkonsulent +47 22845047 m.e.mjoen@medisin.uio.no Eksamen, Inspera, FS, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak
Bilde av Christer Mjåset Mjåset, Christer christer.mjaset@medisin.uio.no
Bilde av Elia Mmbaga Mmbaga, Elia Førsteamanuensis +47 22850632 +4747728384 elia.mmbaga@medisin.uio.no
Bilde av Nina Modahl Modahl, Nina Rådgiver +47 22840680 nina.modahl@ncmm.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Morten Carstens Moe Moe, Morten Carstens Professor II m.c.moe@medisin.uio.no Sanseorganer, Stamceller, Hjerne og nervesystem
Moe Fosse, Rina Stipendiat +47 92017199 r.m.fosse@medisin.uio.no Helseøkonomi, Helsepolitikk, Registerdata
Bilde av Anne Moen Moen, Anne Professor +47 22850540 +47 909 71 904 anne.moen@medisin.uio.no
Bilde av Gunn-Helen Øiseth Moen Moen, Gunn-Helen Øiseth Postdoktor g.h.o.moen@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Moen Moen, Hanne Rådgiver hanne.moen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Bilde av Kåre Moen Moen, Kåre Førsteamanuensis +47 22850599 kare.moen@medisin.uio.no
Bilde av Marivi Nabong Moen Moen, Marivi Nabong Overingeniør m.n.moen@medisin.uio.no
Bilde av Tron Anders Moger Moger, Tron Anders Professor +47 22844618 tronmo@medisin.uio.no cost-effectiveness analysis, family data, survival analysis, register data, statistical inference
Bilde av Cathrine Helene Mohn Mohn, Cathrine Helene Stipendiat +47 99505002 c.h.mohn@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Christine Mohn Mohn, Hanne Christine Spesialpsykolog h.c.mohn@medisin.uio.no
Bilde av Frida Moi Moi, Frida Vitenskapelig assistent frida.moi@ncmm.uio.no
Bilde av Harald Moi Moi, Harald Professor emeritus harald.moi@medisin.uio.no Seksuelt overførte infeksjoner
Bilde av Øyvind Molberg Molberg, Øyvind Professor 99158005 oyvind.molberg@medisin.uio.no
Bilde av Albert Christiaan Molewijk Molewijk, Albert Christiaan Forsker +47 22850558 a.c.molewijk@medisin.uio.no
Bilde av Tom Eirik Mollnes Mollnes, Tom Eirik Professor II +47 90630015 t.e.mollnes@medisin.uio.no
Bilde av Lise Roman Moltzau Moltzau, Lise Roman Forsker +47 22840217 l.r.moltzau@medisin.uio.no
Bilde av Laura Trachsel Moncho Moncho, Laura Trachsel l.t.moncho@medisin.uio.no
Bilde av Ragnhild Elisabeth Monsen Monsen, Ragnhild Elisabeth r.e.monsen@odont.uio.no Palliative care, Oral health and cancer, Randomized clinical trials, Oral fungal infection and advanced cancer
Bilde av Vivi Talstad Monsen Monsen, Vivi Talstad Senioringeniør v.t.monsen@medisin.uio.no
Bilde av Nicola Pietro Montaldo Montaldo, Nicola Pietro Forsker n.p.montaldo@medisin.uio.no
Bilde av Mateu Montserrat Canals Montserrat Canals, Mateu Stipendiat, Strukturbiologiteamet +47 22840505 m.m.canals@ncmm.uio.no
Bilde av Kari Lenita Falck Moore Moore, Kari Lenita Falck Stipendiat k.l.f.moore@medisin.uio.no
Bilde av Habib Moradi Moradi, Habib Seniorkonsulent +47 22851130 +47 99614804 habib.moradi@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Mauricio Moreira Soares Moreira Soares, Mauricio Postdoktor +47 45398491 m.m.soares@medisin.uio.no
Bilde av Erika Morera Morera, Erika Postdoktor erika.morera@medisin.uio.no
Bilde av Yuichi Mori Mori, Yuichi Forsker +47 40894135 +47 40894135 yuichi.mori@medisin.uio.no AI, gastroenterologi, tarmkreft, Japan, forsker
Bilde av Stina Mosling Mosling, Stina Seksjonssjef +47 93201514 stina.mosling@medisin.uio.no Rekruttering, organisasjonsutvikling, arbeidsmiljøutvikling, medarbeiderundersøkelser, Arbeidsrett, HR regelverk, HR-administration, Ansettelser, strategiutvikling, endring, omstilling, Ledelse, medbestemmelse, Likestilling, mangfold
Bilde av Hans Ragnar Mossin Mossin, Hans Ragnar Fungerende fakultetsdirektør +47 22844654 +47 99164241 h.r.mossin@medisin.uio.no
Bilde av Bjørn Allan Moum Moum, Bjørn Allan Professor II +47 45065275 b.a.moum@medisin.uio.no
Bilde av Torbjørn Åge Moum Moum, Torbjørn Åge Professor +47 22851431 t.a.moum@medisin.uio.no
Bilde av Morten Mowe Mowe, Morten Førsteamanuensis morten.mowe@medisin.uio.no
Bilde av Jacinta Victoria Syombua Muinde Muinde, Jacinta Victoria Syombua Forsker +47 22850522 +47 97354171 j.v.s.muinde@sai.uio.no