Personer med emneord «HMS»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Espen Lyng Andersen Andersen, Espen Lyng Seniorrådgiver +47-22845801 e.l.andersen@medisin.uio.no Økonomistyring, Regnskap, Rapportering, Verneorganisasjon, Budsjett, LAMU, Økonomi, HMS
Bilde av Monica Ahlbom Andersen Andersen, Monica Ahlbom Seniorkonsulent +47-22844692 m.a.andersen@medisin.uio.no Administrasjon, HMS, Verneombud
Bilde av Liv E Alver Bjørland Bjørland, Liv E Alver Senioringeniør +47-22840527 l.e.a.bjorland@ncmm.uio.no HMS, Byggesaker, Laboratoriekoordinering
Bilde av Annicke Stranda Haslestad Haslestad, Annicke Stranda Overingeniør a.s.haslestad@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Molekylærbiologiske teknikker, HMS, kliniske studier, Analyse, Undervisning, Innkjøper
Bilde av Ingrid Kjelsvik Kjelsvik, Ingrid Kontorsjef +47-22840531 ingrid.kjelsvik@ncmm.uio.no Ledelse, Strategi, Økonomistyring, HMS, Forskerstøtte MED
Bilde av Thoril Kristiansen Kristiansen, Thoril Rådgiver +47-22844699 thoril.kristiansen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system, HMS
Bilde av Ole Rustad Rustad, Ole Rådgiver +47-22851387 ole.rustad@medisin.uio.no Administrasjon, ePhorte, Helse miljø og sikkerhet, HMS, HMS-koordinator
Bilde av Elisabeth Kolflaath Semprini Semprini, Elisabeth Kolflaath Rådgiver +47-22859209 e.k.semprini@medisin.uio.no Nettpublisering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Medieovervåkning, LAMU, HMS
Bilde av Linda  Teigland Helgesen Teigland Helgesen, Linda Administrasjonssjef +47 922 15 890 l.t.helgesen@medisin.uio.no Ledelse, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring, HMS, Administrativ ledelse
Bilde av Jon Ingvar Wedervang Wedervang, Jon Ingvar Senioringeniør +47-22851251 +4792020160 j.i.wedervang@medisin.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Budsjettering, Anskaffelser, HMS