Personer med emneord «Økonomistyring»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Trude Abelsen Abelsen, Trude Seksjonssjef +47-22851447 trude.abelsen@medisin.uio.no Økonomistyring, Rapportering, Budsjett, Økonomi
Bilde av Espen Lyng Andersen Andersen, Espen Lyng Seniorrådgiver +47-22845801 e.l.andersen@medisin.uio.no Økonomistyring, Regnskap, Rapportering, Verneorganisasjon, Budsjett, LAMU, Økonomi, HMS
Bilde av Irene Auke Auke, Irene Seniorrådgiver +47-22850600 468 14 837 irene.auke@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering
Bilde av Linn Bævre Bævre, Linn Avdelingsleder +47-22845336 +47-91855211 91855211 linn.bavre@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Tilrettelegging, Personaladministrasjon, HR-system, Økonomistyring, Basware
Bilde av Louise Bolands Eklund Eklund, Louise Bolands Rådgiver +47-22850513 l.b.eklund@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram
Bilde av Halvor Fahle Fahle, Halvor Seniorrådgiver +47-22845802 halvor.fahle@medisin.uio.no Økonomistyring, Kontrollprogram, Regnskap, Budsjett
Bilde av Gaute Frøisland Frøisland, Gaute Seksjonssjef +47-22845832 gaute.froisland@medisin.uio.no Økonomistyring
Bilde av Knut Hegland Hegland, Knut Rådgiver +47-22859213 knut.hegland@medisin.uio.no Oracle (OA), Budsjett, Kontrollprogram, Økonomistyring, Regnskap
Bilde av Steinar Heldal Heldal, Steinar Avdelingsleder +47-22859203 +4795949689 steinar.heldal@medisin.uio.no Administrativ ledelse, Forskningsadministrasjon, Økonomistyring, Budsjett, Personaladministrasjon, Forskningsstøtte
Bilde av Anette Langtvet Langtvet, Anette Seksjonssjef +47-22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Rekruttering, Økonomi, Personaladministrasjon
Bilde av Kirsti Langvatn Langvatn, Kirsti Seniorrådgiver +47-22850512 47407857 kirsti.langvatn@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram
Bilde av Hans-Jørgen Lund Lund, Hans-Jørgen Seksjonssjef +47-22859207 92625140 92625140 h.j.lund@medisin.uio.no Rapportering, Regnskap, Organisasjonsutvikling, Rådgivning, Analyse, Økonomistyring, Budsjett
Bilde av Berit Lund Opheim Opheim, Berit Lund Avdelingsleder +47-67968846 b.l.opheim@medisin.uio.no Administrasjon, Personaladministrasjon, Økonomistyring, Studieadministrasjon
Bilde av Lars Roald Roald, Lars Rådgiver +47-22850502 +47-95844077 lars.roald@medisin.uio.no Analyse, Budsjett, Rapportering, Økonomistyring, Regnskap, Ekstern finansiering, Avstemming
Bilde av Willemijn Solheim Solheim, Willemijn Rådgiver +47-22859235 willemijn.solheim@medisin.uio.no Økonomistyring, Budsjett, Regnskap, Oracle (OA), Kontrollprogram
Bilde av Knut Tore Stokke Stokke, Knut Tore Kontorsjef +47-22850509 +47-91702320 k.t.stokke@medisin.uio.no Ledelse, Organisasjonsutvikling, Økonomistyring, Strategi, Adminstrativ ledelse, Virksomhetsstyring
Bilde av Anette Sørensen Sørensen, Anette Seniorrådgiver +47-22781827 +47 97514857 anette.sorensen@medisin.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), Administrativ ledelse, Økonomistyring, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU finansiering, Prosjektledelse, Likestilling, Anders Jahres medisinske priser
Bilde av Oksana Takhirova Takhirova, Oksana Rådgiver +47-22859215 oksana.takhirova@medisin.uio.no Budsjett, Økonomistyring, Regnskap, Oracle (OA), Kontrollprogram
Bilde av Katrin Wirth-Petzold Wirth-Petzold, Katrin Avdelingsleder, Akuttklinikken +47-23070945 +47-92615843 +47-92615843 katrin.wirth-petzold@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Nettpublisering, Administrasjon, Ledelse, Økonomistyring, HR-portal, Basware