Personer med emneord «Forskningsstøtte»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mahmood Ayaz Ayaz, Mahmood Seniorrådgiver +47 22859214 90811155 mahmood.ayaz@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED, Forskningsadministrasjon, Utlysninger, Nettpublisering, Ekstern finansiering, EU, EU finansiering
Bilde av Vibeke Christie Christie, Vibeke Seniorrådgiver +47 22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Cristin, FANE-HELSAM, Nord-Sør programmer (NORHED), EU, Forskerstøtte MED
Bilde av Gina Susanna Clausen Clausen, Gina Susanna Seniorrådgiver +47 22844689 +47 41558885 +47 415 58 885 g.s.clausen@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskningsetikk
Bilde av Hege Eliassen Eliassen, Hege Seniorkonsulent +47 23071509 hege.eliassen@medisin.uio.no Innkjøp, Forskningsstøtte, Cristin, Fakturabehandling IP, Rom-booking
Bilde av Grace Engen Engen, Grace Rådgiver +47 22850657 grace.engen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Forskerstøtte MED, Avdelingsadmistrasjon, Avdelingsstøtte
Bilde av Marit Synnøve Hellum Hellum, Marit Synnøve Senioringeniør 93411652 m.s.hellum@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Undervisning, Forskningsstøtte, Forskning
Bilde av Hilde Henriksen Henriksen, Hilde Seniorrådgiver +47 22858371 +47 95862794 hilde.henriksen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Siri Evju Janssen Janssen, Siri Evju Rådgiver +47 22850671 +47 48204505 s.e.janssen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Avdelingsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Rune Larsen Larsen, Rune Seniorrådgiver 926 20132 rune.larsen@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskerstøtte Klinmed, Forskningsadministrasjon, Utlysninger, Nettpublisering, Ekstern finansiering, EU, EU finansiering
Bilde av Marta Lorens-Thommesen Lorens-Thommesen, Marta Seniorrådgiver +47 22845830 marta.lorens-thommesen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Ester Mæland Mæland, Ester Rådgiver +47 22850594 ester.maland@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, prosjektstøtte, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM, Administrativ prosjektstøtte, Forskerskolestøtte, Prosjektkoordinering
Nortvedt, Helene Alice Vestad Førstekonsulent h.a.v.nortvedt@medisin.uio.no Administrasjon, Arrangementer, Tilrettelegging, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Katrine Ore Ore, Katrine Seniorrådgiver +47 22845517 +47 99402319 katrine.ore@medisin.uio.no Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Analyse, Dokumentasjon, Forskningsdata, Datalagring, Datadeling, Regelverk, Kvalitetssystem, Forskningsetikk, Forskerstøtte MED, Personvern i forskning
Ramsfjell, Veslemøy Seniorrådgiver +47 22845808 +47 472 93 642 veslemoy.ramsfjell@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Magnus Seierstad Seierstad, Magnus Seniorrådgiver +47 22845315 +47 98180886 magnus.seierstad@medisin.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, RESCUER, CoMorMent
Bilde av Andrea Sembenini Sembenini, Andrea Rådgiver +47 22851034 andrea.sembenini@medisin.uio.no Økonomistyring, Økonomi, Budsjett, Prognoser, Rapportering, Forskningsstøtte
Bilde av Veronika Vimberg Vimberg, Veronika Seniorrådgiver +47 22859224 veronika.vimberg@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED, Kontrakter, Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning
Bilde av Sissel Aastorp Aastorp, Sissel Seniorrådgiver +47 22850514 sissel.aastorp@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, EU, Regelverk, prosjektstøtte, Cristin, datalagring, Budsjettering, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Bilde av Linda Aasvangen Aasvangen, Linda Rådgiver +47 22850520 linda.aasvangen@medisin.uio.no Forskerskole, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM