Personer med emneord «Opptak»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Borghild M Arntsen Arntsen, Borghild M Seniorrådgiver +47-22845806 b.m.arntsen@medisin.uio.no Forskerlinjen, Forskningsadministrasjon, Rekruttering, Opptak, Eksamen
Bilde av Eleonora Brekke Brekke, Eleonora Førstekonsulent +47-22850562 eleonora.brekke@medisin.uio.no Emner, Eksamen, Studieadministrasjon, Opptak, Studieveiledning
Bilde av Terese Eriksen Eriksen, Terese Seniorkonsulent +47-22850526 terese.eriksen@medisin.uio.no Opptak, Eksamen, Studieveiledning, Emner, Studieadministrasjon
Bilde av Silje Høiland Stenersen (i permisjon) Høiland Stenersen (i permisjon), Silje Avhandlinger, Forskerutdanning, Ph.d., Forskningsadministrasjon, Opptak, Disputas
Bilde av Siv Støfring Le Page Le Page, Siv Støfring Studiekonsulent +47-22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Eksamen, Emner, Studieveiledning, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Lill Kathrine Løvendahl Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no FS, Eksamen, Fronter, Opptak, Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning
Magnusson, Ola Anders Rådgiver - Administrasjonen Forskningsveien +47 22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Bilde av Birthe Neset (Permisjon) Neset (Permisjon), Birthe Studiekonsulent Eksamen, FS, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Emner, Fronter, Opptak
Bilde av Merita Emini Raza Raza, Merita Emini 22845045 m.e.raza@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Anne Westheim Westheim, Anne Seniorrådgiver +47-22845819 anne.westheim@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Mobilitet, Internasjonalt samarbeid, Opptak, Utveksling