English version of this page

Ansatte - Helsevitenskapelig utdanningssenter

Listen inneholder 18 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aagaard, Martin Schjærven Konsulent m.s.aagaard@studmed.uio.no
Aasheim, Erlend Tuseth Førsteamanuensis e.t.aasheim@medisin.uio.no
Abdelhafez, Marwa Hafiz Konsulent marwaab@medisin.uio.no
Adhikari, Nabaraj Student nabaraj.adhikari@studmed.uio.no
Baker, Mona Forsker mona.baker@medisin.uio.no
Escobar Fraas, Marcela Melany Vitenskapelig assistent m.m.e.fraas@medisin.uio.no
Henrichsen, Gina Fraas Forsker +47 22845396 91537461 g.f.henrichsen@medisin.uio.no kunnskapstranslasjoner, funksjonshemming, sykdom og makt, mindfulness
Hughes, Gemma Lucille Postdoktor g.l.hughes@medisin.uio.no
Jørgensen, Mathilde Røed Konsulent m.r.jorgensen@studmed.uio.no
Kleven, Trine Avdelingsleder +47 95940114 (mob) trine.kleven@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Prosjektledelse, Koordinering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Rekruttering, SHE
Lillehagen, Ida Forsker +47 22845350 ida.lillehagen@medisin.uio.no kunnskapstranslasjon, sykdom og makt
Quamme, Siri Hundstad Konsulent s.h.quamme@studmed.uio.no
Saldanha Viva, Gabriela Forsker g.s.viva@medisin.uio.no
Sandset, Tony Joakim Ananiassen Forsker t.j.a.sandset@medisin.uio.no
Schauber, Stefan Førsteamanuensis +47 22850225 stefan.schauber@medisin.uio.no
Sharma, Ritika Konsulent ritika.sharma@studmed.uio.no
Wieringa, Cornelis Hermannus Sietse Forsker c.h.s.wieringa@medisin.uio.no
Wium, Kristin Seniorrådgiver +47 22851572 kristin.wium@medisin.uio.no Studiekvalitet, Studieadministrasjon, undervisning, Studieplaner