Vitenskapelig ansatte - Side 8

Personer 176 - 200 av 798
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tormod Fladby Fladby, Tormod Professor II tormod.fladby@medisin.uio.no
Bilde av Kjersti Flatmark Flatmark, Kjersti Professor II kjersti.flatmark@medisin.uio.no
Bilde av Berit Flatø Flatø, Berit Professor II 922 04543 berit.flato@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Fodstad Fodstad, Øystein oystein.fodstad@medisin.uio.no
Bilde av Trine Folseraas Folseraas, Trine Forsker trine.folseraas@medisin.uio.no Leversykdom, Primær skleroserende kolangitt, Cholangiocarcinom.
Bilde av Vera Fominykh Fominykh, Vera Postdoktor vera.fominykh@medisin.uio.no
Bilde av Miriam Formica Formica, Miriam Postdoktor +47 22781969 miriam.formica@medisin.uio.no
Bilde av Andreas Hassel Forsmark Forsmark, Andreas Hassel a.h.forsmark@medisin.uio.no
Bilde av Ingrid Knutsdotter Fosheim Fosheim, Ingrid Knutsdotter i.k.fosheim@medisin.uio.no
Bilde av Stian Foss Foss, Stian Forsker stian.foss@medisin.uio.no
Bilde av Sophie Dorothea Fosså Fosså, Sophie Dorothea s.d.fossa@medisin.uio.no
Bilde av Øyvind Ødegård Fougner Fougner, Øyvind Ødegård Postdoktor o.o.fougner@medisin.uio.no
Bilde av Anna Frank Frank, Anna Postdoktor anna.frank@medisin.uio.no
Bilde av Robert Frank Frank, Robert Stipendiat robert.frank@medisin.uio.no
Bilde av Evgeniia Frei Frei, Evgeniia Stipendiat evgeniia.frei@ous-research.no
Bilde av Oleksandr Frei Frei, Oleksandr Forsker oleksandr.frei@medisin.uio.no
Bilde av Eirik Frengen Frengen, Eirik Professor eirik.frengen@medisin.uio.no Genetikk, Genomikk
Bilde av Christine Frigaard Frigaard, Christine Stipendiat christine.frigaard@medisin.uio.no
Bilde av Frede Jon Frihagen Frihagen, Frede Jon Førsteamanuensis fredejf@medisin.uio.no
Bilde av Svein Friis Friis, Svein svein.friis@medisin.uio.no
Bilde av Michael Frisk Frisk, Michael Postdoktor michael.frisk@medisin.uio.no
Bilde av Stig Sophus Frøland Frøland, Stig Sophus s.s.froland@medisin.uio.no
Bilde av Drude Merete Fugelseth Fugelseth, Drude Merete d.m.fugelseth@medisin.uio.no Nyfødtmedisin, Mor og barn, Pediatri, Hjerte, kar og lunger, Kardiologi, Sirkulasjon, Ekkokardiografi, Terapeutisk hypotermi
Bilde av Tea Sætereng Fyksen Fyksen, Tea Sætereng Stipendiat t.s.fyksen@medisin.uio.no
Bilde av Ida Høy Færden Færden, Ida Høy Stipendiat i.h.farden@medisin.uio.no