Vitenskapelig ansatte - Side 8

Personer 176 - 200 av 788
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Miriam Formica Formica, Miriam Postdoktor +47 22781969 miriam.formica@medisin.uio.no
Bilde av Andreas Hassel Forsmark Forsmark, Andreas Hassel a.h.forsmark@medisin.uio.no
Bilde av Ingrid Knutsdotter Fosheim Fosheim, Ingrid Knutsdotter Forsker i.k.fosheim@medisin.uio.no
Bilde av Stian Foss Foss, Stian Forsker stian.foss@medisin.uio.no
Bilde av Sophie Dorothea Fosså Fosså, Sophie Dorothea s.d.fossa@medisin.uio.no
Bilde av Øyvind Ødegård Fougner Fougner, Øyvind Ødegård Postdoktor o.o.fougner@medisin.uio.no
Bilde av Anna Frank Frank, Anna Postdoktor anna.frank@medisin.uio.no
Bilde av Robert Frank Frank, Robert Stipendiat robert.frank@medisin.uio.no
Bilde av Oleksandr Frei Frei, Oleksandr Forsker oleksandr.frei@medisin.uio.no
Bilde av Eirik Frengen Frengen, Eirik Professor eirik.frengen@medisin.uio.no Genetikk, Genomikk
Bilde av Christine Frigaard Frigaard, Christine Stipendiat christine.frigaard@medisin.uio.no
Bilde av Frede Jon Frihagen Frihagen, Frede Jon Førsteamanuensis fredejf@medisin.uio.no
Bilde av Svein Friis Friis, Svein svein.friis@medisin.uio.no
Bilde av Michael Frisk Frisk, Michael Postdoktor michael.frisk@medisin.uio.no
Bilde av Stig Sophus Frøland Frøland, Stig Sophus Professor emeritus s.s.froland@medisin.uio.no
Bilde av Drude Merete Fugelseth Fugelseth, Drude Merete d.m.fugelseth@medisin.uio.no kar og lunger, Kardiologi, Terapeutisk hypotermi, Sirkulasjon, Pediatri, Ekkokardiografi, Mor og barn, Nyfødtmedisin, Hjerte
Bilde av Thomas Johan Fyhn Fyhn, Thomas Johan Klinisk stipendiat 959 25 642 t.j.fyhn[at]medisin.uio.no
Bilde av Tea Sætereng Fyksen Fyksen, Tea Sætereng Stipendiat t.s.fyksen@medisin.uio.no
Bilde av Ida Høy Færden Færden, Ida Høy Stipendiat i.h.farden@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Torleiv Førre Førre, Øystein Torleiv Professor emeritus o.t.forre@medisin.uio.no
Bilde av Karianne Wiger Gammelsrud Gammelsrud, Karianne Wiger Førsteamanuensis k.w.gammelsrud@medisin.uio.no
Bilde av Trond Ganes Ganes, Trond +47 906 59 899 trond.ganes@medisin.uio.no
Bilde av Nuria Garcia Diaz Garcia Diaz, Nuria Postdoktor n.g.diaz@medisin.uio.no Cell signalling, Cancer research, Immunology, cancer immunotherapy
Bilde av Peter Gaustad Gaustad, Peter peter.gaustad@medisin.uio.no
Bilde av Tobias Gedde-Dahl Gedde-Dahl, Tobias Førsteamanuensis tobias.gedde-dahl@medisin.uio.no