Personer med emneord «Immaterialrett»

Navn Telefon E-post Emneord
Bratheim, Nora Sandvik Vitenskapelig assistent n.s.bratheim@student.jus.uio.no Immaterialrett, Kontraktsrett
Bygrave, Lee Andrew Professor +47-22859339 l.a.bygrave@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Internasjonal privatrett, Kontraktsrett
Flagstad, Kristin Seniorrådgiver +47-22856642 kristin.flagstad@admin.uio.no IPR-policy, Juridisk rådgivning, Forskningsetikk, Immaterialrett, Helseforskning
Hagland, Birgitte Førsteamanuensis +47-22859688 birgitte.hagland@jus.uio.no Erstatningsrett, Immaterialrett, Konkurranserett, Rettsteori
Irgens-Jensen, Harald Førsteamanuensis +47-22859357 hlirgens@jus.uio.no Erstatningsrett, Avtalerett, Kontraktsrett, Immaterialrett, Komparativ rett, Rettsinformatikk
Novović, Miloš +47-22859609 milos.novovic@jus.uio.no Immaterialrett, Kontraktsrett, Personvern, Voldgiftsrett (norsk og internasjonal)
Olsgard, Kathrine Seniorrådgiver +47-22844197 kathrine.olsgard@admin.uio.no Immaterialrett, Forskerstøtte, Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter
Rognstad, Ole-Andreas Professor +47-22859551 o.a.rognstad@jus.uio.no Avtalerett, Kontraktsrett, Immaterialrett, Markedsrett, Europarett, Konkurranserett
Torvund, Olav Professor +47-22850095 +47-90121357 (mob) olav.torvund@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Avtalerett, Formuerett, Immaterialrett, Kjøpsrett, Kontraktsrett, obligasjonsrett, Rettsinformatikk
Torvund, Olav Professor +47-22850095 +47-90121357 (mob) olav.torvund@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Avtalerett, Formuerett, Immaterialrett, Kjøpsrett, Kontraktsrett, obligasjonsrett, Rettsinformatikk
Ørstavik, Inger Berg Førsteamanuensis +47-22859539 i.b.orstavik@jus.uio.no Sivilprosess, Konkurranserett, Kontraktsrett, Immaterialrett, Tvisteløsning