Personer med emneord «Inspera»

Navn Telefon E-post Emneord
Aasvik, Vivian Seniorkonsulent +47 22854705 +47 93638708 (mob) vivian.aasvik@psykologi.uio.no Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klagebehandling, Begrunnelser, Eksamensavvikling, Studieadministrasjon
Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 22850418 +47 95860109 (mob) s.s.bjerkaker@media.uio.no studieadministrasjon, studier, eksamen, FS, Inspera, canvas, nettsider, TP, ePhorte
Brekke, Eleonora Seniorkonsulent +47 22850562 +47 45166538 (mob) +47 22845045 eleonora.brekke@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, FS, Emner, Eksamen, Inspera, Studieadministrasjon
Brønstad, Petter Førstekonsulent +47 22854815 +47 93030678 (mob) petter.bronstad@econ.uio.no Inspera, Canvas, Leganto, Eksamen, Klage og begrunnelse, Klagesensur, Begrunnelser, Facebook, Vortex, Ekspedisjon, RT
Corbin, Darrin Joseph Overingeniør +47 22857075 +47 99475069 (mob) d.j.corbin@admin.uio.no Digital eksamen, Digitalt læringsmiljø, Digitale læringsressurser, Inspera, Canvas, LMS, Padlet, Leganto
Ekdahl, Ingeborg Fauske Overingeniør +47 22850407 +47 93833828 (mob) i.f.ekdahl@admin.uio.no Studieadministrasjon, Canvas, Inspera
Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Johannessen, Hans Joar Overingeniør +47 22856809 +47 95930722 (mob) +47-95930722 h.j.johannessen@admin.uio.no Eksamen, Inspera, Plagiatkontroll, URKUND
Lundvall, Erlend Førstekonsulent +47 90199325 (mob) erlend.lundvall@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klage og begrunnelse
Løvendahl, Lill Kathrine Seniorkonsulent +47 22845392 +47 92483754 (mob) l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Inspera, Emner, FS, Canvas, Opptak, eBilag
Mjøen, Mari Elisabeth Seniorkonsulent +47 22845047 +47 95055433 (mob) m.e.mjoen@medisin.uio.no Eksamen, Inspera, FS, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak
Neset, Birthe Seniorkonsulent +47 22850563 +47 93620478 (mob) birthe.neset@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Inspera, Opptak
Olsen, Astrid Helene Seniorkonsulent +47 22858626 +47 95728090 (mob) a.h.olsen@uv.uio.no Studieadministrasjon, eksamen, vitnemål, Inspera
Schøyen Grude, Kristin Seniorkonsulent - fravær eksamen, studieadministrasjon, vitnemål, Inspera
Stensvik, Karoline Rådgiver +47 22856222 +47 40238846 (mob) karoline.stensvik@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Inspera
Storli, Yngvild Førstekonsulent +47 22857732 +47 91538837 (mob) yngvild.storli@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Historie, Inspera
Sydhagen, Petter Bogen Overingeniør +47 22856803 +47 99314555 (mob) p.b.sydhagen@admin.uio.no Eksamen, Plagiatkontroll, URKUND, Inspera, Canvas