Personer med emneord «Kommunikasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersson, Katja Elisabeth Rådgiver +47 22852712 katjaa@ifi.uio.no HMS, Kommunikasjon
Aune, Cecilie Seniorrådgiver +47 22844751 cecilie.aune@admin.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Opplæring, Nettpublisering
Aune, Oda Asbjørnsen Seniorkonsulent +47 22855145 o.a.aune@econ.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Kommunikasjon, Semesterstart, Tilrettelegging
Badi, Diana Seniorrådgiver +47-92481889 diana.badi@admin.uio.no Strategi, Nettpublisering, Opplæring, Kommunikasjon, Nettredaktør
Bakken, Bente Seniorrådgiver +47 95720507 (mob) bente.bakken@admin.uio.no Kommunikasjon, pressekontakt, samfunnskontakt, taler, kronikker, strategisk kommunikasjonsrådgivning, UiO:Energi, bærekraftkommunikasjon.
Berge, Eli Seniorrådgiver +47 22852497 +47-95924675 elibe@ifi.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Rekruttering, Forskningsformidling
Bjerknes, Hanne Seniorrådgiver + 47 98 60 91 71 hanne.bjerknes@medisin.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Internkommunikasjon, innovasjon, Livsvitenskap
Bjørkeng, Astrid Skiftesvik Seniorrådgiver +47 22852023 +4745512054 (mob) +47 45512054 a.s.bjorkeng@odont.uio.no Nettpublisering, Forskningsformidling, Kommunikasjon
Bjørnstad Engblad, Erik Rådgiver 99010787 e.b.engblad@sai.uio.no Forskningsformidling, Nettredaktør, Nettpublisering, Pressekontakt, Kommunikasjon
Blixt, Line line.blixt@medisin.uio.no Evidensbasert praksis, Teknologi, Kommunikasjon, Fysioterapi
Boman, Arild Førsteamanuensis emeritus +47-22840700 arild.boman@iped.uio.no Pedagogikk, Kommunikasjon, Elektronisk kunst, Kunnskapskanalen
Brynildsen, Åslaug Rådgiver +47 22845592 +47-98661799 aslaug.brynildsen@ibv.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Intern kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Forskningsformidling, Pressekontakt, Foto, video
Bråten, Lars Erling Professor II l.e.braten@its.uio.no Romteknologi, Radiosystemer, Mikrosatellitter, Kommunikasjon, Nordområdene
Chausse, Camilla Marie Seniorrådgiver +47 22854844 +4747234806 (mob) +47-47234806 c.m.chausse@hf.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Strategisk kommunikasjonsrådgivning
Christensen, Olaf Sunde Seniorkonsulent +47 22854651 o.s.christensen@hf.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Internkommunikasjon
Colvin, Shane David Senioringeniør +47 22858015 +47 92436625 (mob) shanecol@uv.uio.no videoproduksjon, grafisk design, fotografering, datavisualisering, utstilling design, PR, kommunikasjon, podcasting, markedsføring, web, sosiale medier, lyd design
D`Angelo, Martina Rådgiver +47 22854104 martina.dangelo@astro.uio.no Kommunikasjon, Astronomi og astrofysikk, Nettredaktør, Sosiale medier, Institutt for teoretisk astrofysikk, Forskningsformidling, Pressekontakt
Dahl, Birgit Hvoslef Rådgiver +47 22845692 +47 99702002 (mob) b.h.dahl@ub.uio.no Bibliotek, Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Lederstøtte, Nettpublisering, Arrangementer, Informasjonskompetanse
Darby, Annabel Rådgiver +47 22840941 annabel.darby@ncmm.uio.no Internkommunikasjon, Nettpublisering, Pressekontakt, Strategisk kommunikasjon, Kommunikasjon
Eidberg, Mathias H. Kommunikasjonsansvarlig 22850307 m.h.eidberg@teologi.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Markedsføring, Studentrekruttering, Medieovervåkning, Alumnus, Forskningsformidling
Eikenes, Åsmund Husabø Førstelektor +47 48 03 42 23 a.h.eikenes@mn.uio.no formidling, kommunikasjon, akademisk skriving, skrivekurs, populærvitenskap
Ekroll, Eva Michelsen Seniorrådgiver +47 22854477 +47 97538447 e.m.ekroll@mn.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Rekruttering
Elgvin, Johannes Seksjonsleder +47-22841170 +47-92260799 (mob) johannes.elgvin@sv.uio.no Ledelse, Forskning, Kommunikasjon
Engelsen, Thea Cecilie Rådgiver +47 22850505 91009941 t.c.engelsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Nettpublisering
Eriksen, Ine Fotograf +47-23072583 ine.eriksen@medisin.uio.no Foto, Grafisk design, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Bildearkiv
Falkum, Ingrid Lossius Førsteamanuensis +47 22844838 i.l.falkum@ifikk.uio.no Filosofi, Lingvistikk, Pragmatikk, Kommunikasjon, Språkfilosofi, Utviklingspsykologi
Feltham, Andrew John Kontorsjef +47 22858936 +47 90520426 a.j.feltham@stk.uio.no Administrativ ledelse, Rekruttering, Strategi, Forskningsadministrasjon, Personvern, Kommunikasjon, Økonomi
Flinterud, Guro I permisjon Internkommunikasjon, Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, Nettpublisering, Medieovervåkning
Foss, Øystein Avdelingsingeniør +47 22855533 +4740549006 (mob) +47-405 49 006 oystein.foss@kjemi.uio.no Laboratoriearbeid, Formidling, Kommunikasjon, Drift, Samfunnskontakt
Gaarder, Ida Marie Bjørknes Nettredaktør +47 22 85 86 41 +47 952 12 402 (mob) i.m.b.gaarder@mn.uio.no Kommunikasjon, intern kommunikasjon, nettredaktør, nettpublisering, sosiale medier
Garbo, Gro Lien Seniorrådgiver kommunikasjon 22856718 95210539 (mob) g.l.garbo@sv.uio.no Pressekontakt, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Grønning , Ragnhild Rådgiver (i permisjon) +4792696031 ragnhild.gronning@arena.uio.no forskningsformidling, kommunikasjon, impact, forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Hagane, Karoline Rådgiver +47 22854019 karoline.hagane@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Utvikling
Hammerstrøm, Maria Konsulent maria.hammerstrom@astro.uio.no Grafisk design, Astrofysikk, Kommunikasjon
Heesch, Christina Seniorrådgiver +47 22851140 +4792456870 (mob) christina.heesch@medisin.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Pressekontakt, Nettpublisering, Internkommunikasjon, Sosiale medier, Prosjektledelse
Helleve, Torstein Rådgiver +47 22856819 +47-41107439 torstein.helleve@farmasi.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Hirsti, Linn Katrine Hovedbibliotekar +47 41414766 l.k.hirsti@ub.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Sosiale medier, Grafisk design
Hoel, Britt Amundsen Assisterende eiendomsdirektør +47-91368921 (mob) b.a.hoel@admin.uio.no Ledelse, Eiendomsforvaltning, Økonomistyring, Strategi, Innkjøp, Personal, Kommunikasjon
Horgmo, Øystein Fotografmester +47-23072820 +47-95296090 (mob) oystein.horgmo@medisin.uio.no Foto, Grafisk design, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Bildearkiv
Jacobsen, Julie Seniorrådgiver +47 45912513 julie.jacobsen@admin.uio.no Prosjektledelse, Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon
Jahr, Ellen Evju Seniorkonsulent +47 22855404 +4746056582 (mob) +47 46056582 e.e.jahr@hf.uio.no Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Foto
Johansen, Grethe Thrane Kommunikasjonsrådgiver UiO:Livsvitenskap 90993110 (mob) g.t.johansen@lifescience.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Arrangementer
Jørgensen, Johanne Cecilie Høyem Avdelingsleder +47 22844174 j.c.h.jorgensen@hf.uio.no Kommunikasjon, Studiewebredaktør, Studentrekruttering, Statistikk, Analyse, Studieadministrasjon.
Karlsen, Marianne Hovedbibliotekar +47 22859878 marianne.karlsen@ub.uio.no Bibliotek, Nettpublisering, Kommunikasjon
Kildahl, Anine Therese Rådgiver a.t.kildahl@medisin.uio.no Kommunikasjon, selvmordsforebygging
Kildal, Charlotte Lilleby Forsknings- og kommunikasjonsrådgiver +47 99782069 charlotte.kildal@sum.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Forskningsstøtte, Nettredaktør, Pressekontakt
Kjekshus, Gyda E Seniorrådgiver +47 22840039 +47 41522136 (mob) g.e.kjekshus@usit.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon, Opplæring, Prosjektledelse
Koløen, Ingvild Eikrem Rådgiver +47 22854128 +47 99297370 i.e.koloen@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Kreutz, Johnny Grafisk designer 22 85 99 88 91 39 70 36 (mob) 91397036 johnny.kreutz@khm.uio.no Utstillinger, Kommunikasjon, Grafisk design, Grafisk profil, Nettpublisering
Kristiansen, Tea Seniorkonsulent +47 93868769 (mob) +47 938 68 769 tea.kristiansen@khm.uio.no Kommunikasjon, sosiale medier, Markedsføring
Kriszat, Karenina Kommunikasjonsleder + 47 41441605 (mob) karenina.kriszat@nhm.uio.no Samfunnskontakt, Forskningsformidling, nettpublisering, Kommunikasjon, strategi, sosiale medier, Pressekontakt
Kure, Øivind Professor 91564756 oivind.kure@its.uio.no kommunikasjon, cyber physical systems, internett arkitektur, kommunikasjon i grid, sensorkommunikasjon
Kvaal, Julie Nybakk Rådgiver +47 22844690 j.n.kvaal@medisin.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Arrangementer
Lade, Eirin Cathrine Seniorkonsulent +47 22850440 98836906 e.c.lade@media.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Landmark, Anne Marie Postdoktor +47 22856113 +47-41259131 a.m.landmark@iln.uio.no Språkvitenskap, Norsk som andrespråk, Sosiolingvistikk, Samtaleforskning, Kommunikasjon, Flerspråklighet
Lilleslåtten, Mari Rådgiver +47 22854439 99274535 mari.lilleslatten@hf.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Sosiale medier, Podkast
Lily, Larissa Rådgiver +47 22857624 larissa.lily@ils.uio.no Nettredaktør, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Arrangementer, Samfunnseffekt, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Nordisk senter for fremragende forskning, QUINT
Lindblom, Anne Charlotte Rådgiver +47 22844298 +47 476 55 358 a.c.lindblom@iln.uio.no sentre for fremragende forskning (SFF), Forskerskole, Mobilitet, masterprogram, Administrasjon, Kommunikasjon
Lund, Anette Clason Rådgiver +47 22854593 a.c.lund@admin.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon, Internkommunikasjon
Lunde, Elin Seniorrådgiver +47 22845070 elin.lunde@medisin.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Lynnebakken, Hilde Rådgiver +47 22856426 +47 48205220 (mob) hilde.lynnebakken@fys.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Forskningsformidling, sosiale medier
Lynnebakken, Terje Seniorrådgiver +47 22858607 99004757 terje.lynnebakken@admin.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon
Løken, Petter Seksjonssjef +47 22844860 + 47 -95237474 petter.loken@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør
Lørdahl, Anita Pedersen Seniorkonsulent +47 22844069 a.p.lordahl@ub.uio.no Bibliotek, Nettredaktør, Nettpublisering, Sosiale medier, Kommunikasjon, Arrangementer, Kurs
Løver, Morten Aase Rådgiver +47 22841112 m.a.lover@admin.uio.no Studentrekruttering, Kommunikasjon
Marthinsen, Therese Næss Nettredaktør 93020031 (mob) therese.marthinsen@sv.uio.no Web, Sosiale medier, Nettredaktør, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Melteig, Elina Rådgiver +47 22844304 elina.melteig@kjemi.uio.no Media, Pressekontakt, Nettsider, Sosiale medier, SMN, Kommunikasjon
Midtlid, Marie Ringsby Førstekonsulent +47 22850325 m.r.midtlid@teologi.uio.no Kommunikasjon, Studentrekruttering, Forskningsformidling, Infosenter, Arrangementer
Midttvedt, Ann Margareth Spesialbibliotekar +47 22117592 a.m.midttvedt@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Fjernlån, Kommunikasjon
Milde, Svein Harald Seniorrådgiver +47 22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Internkommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Mjelve, Liv Heidi Førsteamanuensis +47 22858131 l.h.mjelve@isp.uio.no Rådgivning og innovasjon, Spesialpedagogikk, Kommunikasjon, Psykososiale vansker
Mjørlund, Lise Paulsrud Seniorrådgiver +47 22845668 +47 90252584 (mob) l.p.mjorlund@admin.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Samfunnskontakt, Taler, Kronikker, Koordinering, Ledelse
Myre, Steinar Hafto Seksjonssjef +47 22850032 +47 92415962 (mob) s.h.myre@jus.uio.no Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Nettpublisering, Sosiale medier
Neuhaus, Elisabeth Maria Seniorkonsulent +47 22844237 +4798635585 (mob) e.m.neuhaus@iln.uio.no Forskningsadministrasjon, Kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Sentre for fremragende forskning (SFF), Årsrapport, Internkommunikasjon
Nicolaysen, Anne Avdelingsleder +39 06 5839 1006 anne.nicolaysen@roma.uio.no Virksomhetsstyring, Rapportering, HMS, Kommunikasjon, Økonomistyring
Nissen, Christian Overingeniør +47 23072584 +47 48139501 (mob) christian.nissen@medisin.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Bilde, Lyd, AV-tjenester, Video
Norborg, Dina Seniorrådgiver +47 22857714 +47 90607331 (mob) dina.norborg@admin.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, Nettredaktør
Olafsen, Thomas Seniorrådgiver +47 22850132 +47 92 22 31 21 thomas.olafsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsformidling, Prosjektledelse, Sosiale medier, Pressekontakt
Rosseland, Silje Marie Kile Seniorrådgiver +47 22845302 +4745450053 (mob) siljer@medisin.uio.no Internkommunikasjon, Krisekommunikasjon, Strategisk kommunikasjon, Nettredaktør, Kommunikasjon, Profilering, Nettpublisering, Prosjektledelse, Forskningsformidling, Pressekontakt
Røsjø, Bjarne Rådgiver 908 45 997 bjarne.rosjo@mn.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, sosiale medier, forskningsformidling
Salameh, Sarah Rådgiver +47 22856931 sarah.salameh@ilos.uio.no PhD, Cristin, Forskningsadministrasjon, Forskningsrådet, Forskningsstøtte, Kommunikasjon
Seim, Runhild Rådgiver +47 22844210 95936942 runhild.seim@ub.uio.no Bibliotek, Formidling, Arrangementer, Kommunikasjon, Sosiale medier
Semprini, Elisabeth Kolflaath Rådgiver +47 22859209 e.k.semprini@medisin.uio.no Nettpublisering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Medieovervåkning, LAMU, HMS
Shields, Ingrid Seniorrådgiver +47 22858631 +47 45854857 (mob) ingrid.shields@admin.uio.no Samfunnskontakt, Kommunikasjon, Arrangementer, Innovasjon
Skaatan, Marit Rådgiver +47 99294357 (mob) marit.skaatan@admin.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Rådgivning, Eiendomsavdelingen
Skodvin, Arne Førsteamanuensis emeritus +47-22855391 arne.skodvin@iped.uio.no Universitetspedagogikk, Pedagogikk, Kommunikasjon, Læringsutbytte
Smestad, Trine Seniorrådgiver +47 22858112 +47 932 66 453 trine.smestad@uv.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Web, forskningsformidling, prosjektledelse
Storaas, Torborg Fungerende stabsdirektør +47 408 73 066 torborg.storaas@admin.uio.no Ledelse, HR, Ansettelser, Økonomistyring, Innkjøp, Kommunikasjon
Storbæk, Kristin Seniorrådgiver +47 22854030 +47 47652534 (mob) kristin.storbak@admin.uio.no Markedsføring, Arrangementer, Kommunikasjon, Samfunnskontakt
Stämpfli, Suzanne-Ann Seniorrådgiver +47 22858635 s.a.stampfli@admin.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon
Stølan, Linn Kristin Seksjonssjef +47 22858056 +47 40605005 l.k.stolan@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ekstern finansiering, Kommunikasjon
Svanes, Hege Seniorrådgiver +47 22854110 41216654 hege.svanes@admin.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon
Svennevig, Jan Professor +47 22856148 jan.svennevig@iln.uio.no Retorikk, Kommunikasjon, Nordisk språk, Tekstvitenskap, Flerspråklighet
Sverdrup, Håkon Mellbye Seniorrådgiver +47 92015579 h.m.sverdrup@admin.uio.no Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Strategisk kommunikasjonsrådgivning, Taler, Innovasjon
Søyland, Marte Jørgensdatter Hovedbibliotekar +47 22117590 m.j.soyland@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kommunikasjon, Nettpublisering
Tennøe, Liv Dalen Seksjonssjef +47 48247191 (mob) l.d.tennoe@admin.uio.no Strategi, Kommunikasjon, Ledelse
Thorsen, Thor Axel Seniorrådgiver +47 22856654 41223956 t.a.thorsen@geo.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Etter- og videreutdanning
Thune, Eyrun Rådgiver +47 97430011 eyrun.thune@astro.uio.no Kommunikasjon, Nettsider, Sosiale medier, Nettredaktør
Tjoflot, Gunn Kristin Seniorrådgiver +47 22856662 g.k.tjoflot@geo.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Nettpublisering, Sosiale medier, Studieadministrasjon, Pressekontakt
Todal, Elisabeth Høgset Seniorrådgiver +47 90081079 (mob) e.h.todal@admin.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Rådgivning, Internkommunikasjon, Eiendomsavdelingen
Torheim, Norunn K. Kommunikasjonsrådgiver UiO:Livsvitenskap (permisjon) 971 58 537 (mob) n.k.torheim@lifescience.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling
Valberg, Anna Helene Rådgiver +47 22855715 +4797182523 (mob) 97 18 25 23 a.h.valberg@mn.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Sosiale medier, Rekruttering, Studentrekruttering, Arrangementer, skolebesøk, karriereintervju
Veierød, Marte Seniorrådgiver +47 22854435 +47-92801540 marte.veierod@admin.uio.no Strategi, Nettpublisering, Opplæring, Kommunikasjon, Nettredaktør
Vigestad, Kyrre Kommunikasjonsrådgiver 22855279 92862492 (mob) kyrre.vigestad@medisin.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Nettredaktør, Nettstatistikk
Vågnes, Nikolai Bibliotekar nikolai.vagnes@ub.uio.no Bibliotek, Kommunikasjon
Wilberg, Helene Seniorrådgiver +47 22857647 +47 95062371 (mob) helene.wilberg@hf.uio.no Kommunikasjon, Strategisk kommunikasjonsrådgivning, Pressekontakt, Samfunnskontakt
Yndesdal, Malin Littauer Rådgiver +47 22845766 +47 476 33 961 m.l.yndesdal@admin.uio.no Studentrekruttering, Kommunikasjon
Øybø, Julie Seksjonssjef +47-22858602 +47-90562109 (mob) j.b.oybo@mn.uio.no Kommunikasjon