Personer med emneord «Personaladministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Sylvi Anita  Varsi Øien Varsi Øien, Sylvi Anita Rådgiver 22856907 saoien@sv.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Marie Cecilie Bakken Bakken, Marie Cecilie Rådgiver +47 22850508 + 47 91609141 m.c.bakken@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Bilde av Elisa Bjørgo Bjørgo, Elisa Seksjonsleder +47 22840608 +47 91359367 elisa.bjorgo@ncmm.uio.no Lederstøtte, Økonomi, Ansettelser, Personaladministrasjon, Forskningsadministrasjon, Strategi, Molekylærbiologi, Livsvitenskap, Forskerstøtte MED
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Seniorrådgiver +47 22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Personaladministrasjon, Nettpublisering, Koordinering
Bilde av Mette Frydendal Frydendal, Mette Seniorrådgiver +47 22845319 +47 91657772 mette.frydendal@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, HR-system, Veiledning, Rådgivning, Regelverk
Bilde av Elin Gislerud Gislerud, Elin Rådgiver +47 22851564 elin.gislerud@medisin.uio.no Personaladministrasjon, ansettelser, rekruttering, HR regelverk, HR-system
Bilde av Erlend Huglen Huglen, Erlend Rådgiver +47 22844691 erlend.huglen@medisin.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Thoril Kristiansen Kristiansen, Thoril Seniorrådgiver +47 22844699 thoril.kristiansen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system, HMS
Bilde av Anette Langtvet Langtvet, Anette Seksjonssjef +47 22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Økonomi, Ekstern finansiering, Rekruttering, Personaladministrasjon, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Bilde av Nina Modahl Modahl, Nina Rådgiver +47 22840680 nina.modahl@ncmm.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Zahida Nabi Nabi, Zahida Rådgiver +47 22851351 zahida.nabi@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Bilde av Mija Nikolaisen Nikolaisen, Mija Rådgiver +47 22844687 mija.nikolaisen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Bilde av Berit Lund Opheim Opheim, Berit Lund Avdelingsleder 67968846 b.l.opheim@medisin.uio.no Administrasjon, Personaladministrasjon, Økonomistyring, Studieadministrasjon, Forskerstøtte MED
Bilde av Susan Rockwell Rockwell, Susan Rådgiver +47 22850507 susan.rockwell@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Bilde av Svetlana Trofimova Trofimova, Svetlana Senior Adviser +47 22859226 svetlana.trofimova@medisin.uio.no Rekruttering, Regelverk, Arbeidsrett, Sykefravær, Personaladministrasjon, Ansettelser
Bilde av Svetlana Trofimova Trofimova, Svetlana Seniorrådgiver +47 22859226 svetlana.trofimova@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Arbeidsrett, Rekruttering, Regelverk, Ansettelser, Sykefravær, Permisjon
Bilde av Tone Iren Tverfjell Tverfjell, Tone Iren Seniorkonsulent +47 22855769 t.i.tverfjell@medisin.uio.no Regelverk, Ansettelser, Personaladministrasjon, Rekruttering