Teknisk/administrativt ansatte - Side 2

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 26 - 50 av 370
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ørjan Berg Berg, Ørjan Førstesekretær +47-22923650 orjan.berg@medisin.uio.no
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47-22845314 o.a.berg@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, UiO-noark, Innsynsbegjæringer, Offentleglova, Journalføring
Bilde av Karoline Berg-Eriksen Berg-Eriksen, Karoline Rådgiver +47-22844680 karoline.berg-eriksen@medisin.uio.no Arbeidsrett, Ansettelser, Regelverk, Personaladministrasjon, Rekruttering
Bilde av Anita Berge Berge, Anita Avdelingsingeniør +47-23073147 anita.berge@medisin.uio.no
Bilde av Niclas Johan Marius Berger Berger, Niclas Johan Marius Rådgiver +47-22851437 n.j.m.berger@medisin.uio.no Eksamen, TP, Felles studentsystem FS, Studieadministrasjon
Bilde av Sonia Bhandari Bhandari, Sonia Førstekonsulent +47-23016774 sonia.bhandari@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bjella Bjella, Thomas Overingeniør +47-23027326 thomas.bjella@medisin.uio.no Psykisk helse, Database, TSD, eHelse
Bilde av Vigdis Bjerkeli Bjerkeli, Vigdis Senioringeniør +47-23072778 vigdis.bjerkeli@medisin.uio.no
Bilde av Ingun Marie Bjørkelund Bjørkelund, Ingun Marie Seniorkonsulent +47-22845324 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Drift, Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp
Bilde av Vibeke Solberg Bjørklund Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent +47-67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, rombooking, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47-22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Nettpublisering, Koordinering, Studieadministrasjon, Syllabus, Studieveiledning, Emner
Bilde av Kari-Anne Bjørnerud Bjørnerud, Kari-Anne Rådgiver +47-22845336 k.a.bjornerud@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Bilde av Stine Bjørnsen Bjørnsen, Stine Avdelingsingeniør +47-23073617 stine.bjornsen@medisin.uio.no
Bilde av Pernille Blicher Blicher, Pernille Overingeniør pernille.blicher@medisin.uio.no DNA repair, Structural Biology, Cell biology, Molecular biology
Bilde av Randi Hovden Borge Borge, Randi Hovden Førstekonsulent +47-22845335 r.h.borge@medisin.uio.no Dr.philos., Ph.d., Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning
Bilde av Victor Bredholt Bredholt, Victor Overingeniør +47-22850666 +47-92442236 victor.bredholt@medisin.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Brukerstøtte, Utskrift, Telefoni, E-post, kalender, Innkjøper, chat
Bilde av Eleonora Brekke Brekke, Eleonora Førstekonsulent +47-22850562 eleonora.brekke@medisin.uio.no Emner, Eksamen, Studieadministrasjon, Opptak, Studieveiledning
Bilde av Merethe Bremer Bremer, Merethe Seniorrådgiver +47-22856353 +47-95209393 merethe.bremer@medisin.uio.no Rapportering, Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Kvalitetssystem, Statistikk, Ph.d., Regelverk
Bilde av Ulrikke Dahl Brinch Brinch, Ulrikke Dahl Avdelingsingeniør u.d.brinch@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Brüning Brüning, Thomas Overingeniør thomas.bruning@medisin.uio.no
Bilde av Helene Burhol Burhol, Helene Rådgiver +47-22859216 helene.burhol@medisin.uio.no Bestillingssystemet, Tableau, Basware, Innkjøper, Innkjøp
Bilde av Joe Bush Bush, Joe Senioringeniør +47-22859092 +47-40553332 joe.bush@medisin.uio.no
Bilde av Linn Bævre Bævre, Linn Avdelingsleder +47-22845336 +47-91855211 91855211 linn.bavre@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Tilrettelegging, Personaladministrasjon, HR-system, Økonomistyring, Basware
Bilde av Marte Rabo Carlsen Carlsen, Marte Rabo Seniorkonsulent +47 23073807 m.r.carlsen@medisin.uio.no
Bilde av Alieu S K Cham Cham, Alieu S K Rådgiver +47-22851356 a.s.k.cham@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Eksamen