Teknisk/administrativt ansatte - Side 2

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 26 - 50 av 396
Navn Telefon E-post Emneord
Bérard-Andersen, Nicolay Seniorrådgiver nicolay.berard-andersen@medisin.uio.no
Bilde av Jens Petter Berg Berg, Jens Petter Prodekan for forskning +47-23027251 48496950 j.p.berg@medisin.uio.no Diabetes og hormoner
Bilde av Ørjan Berg Berg, Ørjan Førstesekretær +47 22923650 orjan.berg@medisin.uio.no
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47 22845314 o.a.berg@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, UiO-noark, Innsynsbegjæringer, Offentleglova, Journalføring
Bilde av Karoline Berg-Eriksen Berg-Eriksen, Karoline Rådgiver +47 22844680 karoline.berg-eriksen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Arbeidsrett, Ansettelser, Regelverk
Bilde av Anita Berge Berge, Anita Avdelingsingeniør +47 23073147 anita.berge@medisin.uio.no
Bilde av Niclas Johan Marius Berger Berger, Niclas Johan Marius Rådgiver +47 22851437 n.j.m.berger@medisin.uio.no Eksamen, TP, Felles studentsystem FS, Studieadministrasjon
Berli, Madeleine Rådgiver madeleine.berli@medisin.uio.no
Bilde av Sonia Bhandari Bhandari, Sonia Førstekonsulent +47-23016774 sonia.bhandari@medisin.uio.no
Bilde av Hemaseh Bideli Bideli, Hemaseh Overingeniør hemaseh.bideli@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bjella Bjella, Thomas Overingeniør +47 23027326 thomas.bjella@medisin.uio.no Psykisk helse, Database, TSD, eHelse
Bjerke, Marielle Veneranda Rådgiver +47 22851131 +47 45243916 22851131 m.v.bjerke@medisin.uio.no
Bilde av Vigdis Bjerkeli Bjerkeli, Vigdis Senioringeniør +47 23072778 vigdis.bjerkeli@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Bjerknes Bjerknes, Hanne Seniorrådgiver hanne.bjerknes@medisin.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Internkommunikasjon, innovasjon, Livsvitenskap
Bilde av Ingun Marie Bjørkelund Bjørkelund, Ingun Marie Seniorkonsulent +47 22845324 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp, Drift
Bilde av Vibeke Solberg Bjørklund Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent +47 67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, rombooking, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner
Bilde av Gunn-Elin Aa. Bjørneboe Bjørneboe, Gunn-Elin Aa. Spesialrådgiver +47 22856301 +47 90164852 g.e.a.bjorneboe@admin.uio.no
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47 22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Syllabus, Nettpublisering, Koordinering
Bilde av Kari-Anne Bjørnerud Bjørnerud, Kari-Anne Rådgiver +47 22845336 k.a.bjornerud@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Bilde av Stine Bjørnsen Bjørnsen, Stine Avdelingsingeniør +47 23073617 stine.bjornsen@medisin.uio.no
Bilde av Ane Mari Bjørnæs Bjørnæs, Ane Mari Førstekonsulent +47 22844155 +4799471484 a.m.bjornas@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Avdelingsstøtte, Lederstøtte
Bilde av Pernille Blicher Blicher, Pernille Overingeniør pernille.blicher@medisin.uio.no DNA repair, Structural Biology, Cell biology, Molecular biology
Blikra, Kristine Kleppan Rådgiver +47 22851512 k.k.blikra@medisin.uio.no
Bilde av Victor Bredholt Bredholt, Victor Overingeniør +47 22850666 +47 92442236 victor.bredholt@medisin.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Brukerstøtte, Utskrift, Telefoni, E-post, kalender, Innkjøper, chat
Bilde av Eleonora Brekke Brekke, Eleonora Seniorkonsulent +47 22850562 eleonora.brekke@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon