Teknisk/administrativt ansatte - Side 2

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 26 - 50 av 377
Navn Telefon E-post Emneord
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47-22845314 o.a.berg@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, UiO-noark, Innsynsbegjæringer, Offentleglova, Journalføring
Bilde av Karoline Berg-Eriksen Berg-Eriksen, Karoline Rådgiver +47-22844680 karoline.berg-eriksen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Arbeidsrett, Ansettelser, Regelverk
Bilde av Anita Berge Berge, Anita Avdelingsingeniør +47-23073147 anita.berge@medisin.uio.no
Bilde av Niclas Johan Marius Berger Berger, Niclas Johan Marius Rådgiver +47-22851437 n.j.m.berger@medisin.uio.no Eksamen, TP, Felles studentsystem FS, Studieadministrasjon
Berli, Madeleine Rådgiver madeleine.berli@medisin.uio.no
Bilde av Sonia Bhandari Bhandari, Sonia Førstekonsulent +47-23016774 sonia.bhandari@medisin.uio.no
Bilde av Hemaseh Bideli Bideli, Hemaseh Overingeniør hemaseh.bideli@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bjella Bjella, Thomas Overingeniør +47-23027326 thomas.bjella@medisin.uio.no Psykisk helse, Database, TSD, eHelse
Bilde av Vigdis Bjerkeli Bjerkeli, Vigdis Senioringeniør +47-23072778 vigdis.bjerkeli@medisin.uio.no
Bilde av Ingun Marie Bjørkelund Bjørkelund, Ingun Marie Seniorkonsulent +47-22845324 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp, Drift
Bilde av Vibeke Solberg Bjørklund Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent +47-67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, rombooking, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner
Bilde av Gunn-Elin Aa. Bjørneboe Bjørneboe, Gunn-Elin Aa. Spesialrådgiver +47-90164852 g.e.a.bjorneboe@admin.uio.no
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47-22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Syllabus, Nettpublisering, Koordinering
Bilde av Kari-Anne Bjørnerud Bjørnerud, Kari-Anne Rådgiver +47-22845336 k.a.bjornerud@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Bilde av Stine Bjørnsen Bjørnsen, Stine Avdelingsingeniør +47-23073617 stine.bjornsen@medisin.uio.no
Bilde av Pernille Blicher Blicher, Pernille Overingeniør pernille.blicher@medisin.uio.no DNA repair, Structural Biology, Cell biology, Molecular biology
Bilde av Victor Bredholt Bredholt, Victor Overingeniør +47-22850666 +47-92442236 victor.bredholt@medisin.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Brukerstøtte, Utskrift, Telefoni, E-post, kalender, Innkjøper, chat
Bilde av Eleonora Brekke Brekke, Eleonora Førstekonsulent +47-22850562 eleonora.brekke@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bremer, Merethe Seniorrådgiver +47-22856353 +47-95209393 merethe.bremer@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Regelverk, Kvalitetssystem, Rapportering, Statistikk
Bilde av Ulrikke Dahl Brinch Brinch, Ulrikke Dahl Avdelingsingeniør u.d.brinch@medisin.uio.no
Bilde av Robert Brown Brown, Robert Seniorrådgiver +47-22859239 robert.brown@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Thomas Brüning Brüning, Thomas Overingeniør thomas.bruning@medisin.uio.no
Bilde av Helene Burhol Burhol, Helene Rådgiver +47-22859216 +47-41256102 helene.burhol@medisin.uio.no Innkjøper, Datamaskin
Bilde av Joe Bush Bush, Joe Senioringeniør +47-22859092 +47-40553332 joe.bush@medisin.uio.no
Bilde av Linn Bævre Bævre, Linn Avdelingsleder +47-22845327 +47-91855211 linn.bavre@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Tilrettelegging, Økonomistyring, Forskerstøtte MED