Teknisk/administrativt ansatte - Side 2

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 26 - 50 av 404
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lise Wilhelmine Benningstad Benningstad, Lise Wilhelmine Seniorkonsulent +47 23015895 +47-90168940 l.w.benningstad@medisin.uio.no
Bérard-Andersen, Nicolay Seniorrådgiver nicolay.berard-andersen@medisin.uio.no
Bilde av Jens Petter Berg Berg, Jens Petter Prodekan for forskning +47-23027251 48496950 j.p.berg@medisin.uio.no Diabetes og hormoner
Bilde av Ørjan Berg Berg, Ørjan Førstesekretær +47 22923650 orjan.berg@medisin.uio.no
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47 22845314 o.a.berg@medisin.uio.no ePhorte, Innsynsbegjæringer, Journalføring, Offentleglova, Postmottak, UiO-noark
Bilde av Karoline Berg-Eriksen Berg-Eriksen, Karoline Rådgiver +47 22844680 karoline.berg-eriksen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Arbeidsrett, Ansettelser, Regelverk
Bilde av Anita Berge Berge, Anita Avdelingsingeniør +47 23073147 anita.berge@medisin.uio.no
Bilde av Nikoline Næss Berge Berge, Nikoline Næss Seniorkonsulent +47 22855256 n.n.berge@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Undervisning, Studieplaner
Bilde av Niclas Johan Marius Berger Berger, Niclas Johan Marius Rådgiver +47 22851437 n.j.m.berger@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, TP
Berli, Madeleine Rådgiver madeleine.berli@medisin.uio.no
Bilde av Sonia Bhandari Bhandari, Sonia Førstekonsulent +47-23016774 sonia.bhandari@medisin.uio.no
Bilde av Hemaseh Bideli Bideli, Hemaseh Overingeniør hemaseh.bideli@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bjella Bjella, Thomas Overingeniør +47 23027326 thomas.bjella@medisin.uio.no Psykisk helse, Database, TSD, eHelse
Bjerke, Marielle Veneranda Rådgiver +47 22851131 +47 45243916 22851131 m.v.bjerke@medisin.uio.no
Bilde av Vigdis Bjerkeli Bjerkeli, Vigdis Senioringeniør +47 23072778 vigdis.bjerkeli@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Bjerknes Bjerknes, Hanne Seniorrådgiver + 47 98 60 91 71 hanne.bjerknes@medisin.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Internkommunikasjon, innovasjon, Livsvitenskap
Bilde av Ingun Marie Bjørkelund Bjørkelund, Ingun Marie Seniorkonsulent +47 22845324 97 16 51 17 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp, Drift, Basware, Reise
Bilde av Vibeke Solberg Bjørklund Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent +47 67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, rombooking, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner
Bilde av Gunn-Elin Aa. Bjørneboe Bjørneboe, Gunn-Elin Aa. Spesialrådgiver +47 22856301 +47 90164852 g.e.a.bjorneboe@medisin.uio.no
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47 22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Syllabus, Nettpublisering, Koordinering
Bilde av Kari-Anne Bjørnerud Bjørnerud, Kari-Anne Rådgiver +47 22845336 k.a.bjornerud@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Bilde av Stine Bjørnsen Bjørnsen, Stine Avdelingsingeniør +47 23073617 stine.bjornsen@medisin.uio.no
Bilde av Ane Mari Bjørnæs Bjørnæs, Ane Mari Førstekonsulent +47 22844155 +4799471484 a.m.bjornas@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Avdelingsstøtte, Lederstøtte, forskerbolig, ISMO, timelønn, Undervisningsstøtte, medisinstudiet, gjesteforskere
Bilde av Pernille Blicher Blicher, Pernille Overingeniør pernille.blicher@medisin.uio.no DNA repair, Structural Biology, Cell biology, Molecular biology
Blikra, Kristine Kleppan Rådgiver +47 22851512 k.k.blikra@medisin.uio.no