Personer med emneord «Prosjektledelse»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Frode Fagerbakk Fagerbakk, Frode Seniorrådgiver +47 22851591 frode.fagerbakk@medisin.uio.no Felles studentsystem FS, TP, Nettpublisering, Prosjektledelse, Studieadministrasjon
Bilde av Christina Heesch Heesch, Christina Seniorrådgiver +47 22851140 92456870 christina.heesch@medisin.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Pressekontakt, Nettpublisering, Internkommunikasjon, Sosiale medier, Prosjektledelse
Bilde av Bente Johansen Johansen, Bente Seniorrådgiver +47 22844074 +47 46696176 bente.johansen@medisin.uio.no Prosjektledelse, Rekruttering, Regelverk, HR-system, Personaladministrasjon, Likestilling, Sidegjøremål
Bilde av Torgeir Kvernstuen Kvernstuen, Torgeir Seksjonssjef +47 22851132 90162312 torgeir.kvernstuen@medisin.uio.no Prosjektledelse, Administrativ ledelse, Budsjett, Mekanikk
Bilde av Thomas Olafsen Olafsen, Thomas Seniorrådgiver +47 22850132 +47 92 22 31 21 thomas.olafsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsformidling, Prosjektledelse, Sosiale medier, Pressekontakt
Bilde av Silje Marie Kile Rosseland Rosseland, Silje Marie Kile Seniorrådgiver +47 22845302 +4745450053 siljer@medisin.uio.no Internkommunikasjon, Krisekommunikasjon, Strategisk kommunikasjon, Nettredaktør, Kommunikasjon, Profilering, Nettpublisering, Prosjektledelse, Forskningsformidling, Pressekontakt
Bilde av Anette Sørensen Sørensen, Anette Avdelingsleder +47 23066824 +47 97514857 anette.sorensen@medisin.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), Administrativ ledelse, Økonomistyring, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU finansiering, Prosjektledelse, Likestilling, Anders Jahres medisinske priser, Forskerstøtte MED