Ved instituttene - Side 2

Personer 26 - 50 av 324
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hemaseh Bideli Bideli, Hemaseh Overingeniør hemaseh.bideli@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bjella Bjella, Thomas Overingeniør +47 23027326 thomas.bjella@medisin.uio.no Psykisk helse, Database, TSD, eHelse
Bjerke, Marielle Veneranda Rådgiver +47 22851131 +47 45243916 22851131 m.v.bjerke@medisin.uio.no
Bilde av Vigdis Bjerkeli Bjerkeli, Vigdis Senioringeniør +47 23072778 vigdis.bjerkeli@medisin.uio.no
Bilde av Vibeke Solberg Bjørklund Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent +47 67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, rombooking, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner
Bilde av Gunn-Elin Aa. Bjørneboe Bjørneboe, Gunn-Elin Aa. Spesialrådgiver +47 22856301 +47 90164852 g.e.a.bjorneboe@medisin.uio.no
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47 22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Syllabus, Nettpublisering, Koordinering
Bilde av Stine Bjørnsen Bjørnsen, Stine Avdelingsingeniør +47 23073617 stine.bjornsen@medisin.uio.no
Bilde av Ane Mari Bjørnæs Bjørnæs, Ane Mari Førstekonsulent +47 22844155 +4799471484 a.m.bjornas@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Avdelingsstøtte, Lederstøtte, forskerbolig, ISMO, timelønn, Undervisningsstøtte, medisinstudiet, gjesteforskere
Bilde av Pernille Blicher Blicher, Pernille Overingeniør pernille.blicher@medisin.uio.no DNA repair, Structural Biology, Cell biology, Molecular biology
Blikra, Kristine Kleppan Rådgiver +47 22851512 k.k.blikra@medisin.uio.no
Bilde av Victor Bredholt Bredholt, Victor Overingeniør +47 22850666 +47 92442236 victor.bredholt@medisin.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Brukerstøtte, Utskrift, Telefoni, E-post, kalender, Innkjøper, chat
Bilde av Eleonora Brekke Brekke, Eleonora Seniorkonsulent +47 22850562 eleonora.brekke@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, FS, Emner, Eksamen, Inspera, Studieadministrasjon
Brigg, Martha Elisabeth Seniorkonsulent m.e.brigg@medisin.uio.no
Bilde av Ulrikke Dahl Brinch Brinch, Ulrikke Dahl Avdelingsingeniør u.d.brinch@medisin.uio.no
Brown, Robert Seniorrådgiver +47 22859239 robert.brown@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Thomas Brüning Brüning, Thomas Overingeniør thomas.bruning@medisin.uio.no
Bilde av Helene Burhol Burhol, Helene Rådgiver +47 22859216 +47 41256102 helene.burhol@medisin.uio.no Innkjøper, Datamaskin
Bilde av Joe Bush Bush, Joe Senioringeniør +47 22859092 +47 40553332 joe.bush@medisin.uio.no
Bilde av Anne Seljenes Bøe Bøe, Anne Seljenes Stipendiat a.s.boe@medisin.uio.no
Bilde av Marte Rabo Carlsen Carlsen, Marte Rabo Seniorkonsulent 23071507 m.r.carlsen@medisin.uio.no
Bilde av Alieu S K Cham Cham, Alieu S K Rådgiver +47 22851356 a.s.k.cham@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Eksamen
Bilde av Vibeke Christie Christie, Vibeke Seniorrådgiver +47 22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Cristin, FANE-HELSAM, Nord-Sør programmer (NORHED), EU, Forskerstøtte MED
Bilde av Gina Susanna Clausen Clausen, Gina Susanna Seniorrådgiver +47 22844689 +47 415 58 885 g.s.clausen@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskningsetikk
Bilde av Elisabeth Dahl Dahl, Elisabeth Seksjonssjef +47 22844684 +47 91832744 elisabeth.dahl@medisin.uio.no