Ved instituttene - Side 2

Personer 26 - 50 av 302
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Vibeke Solberg Bjørklund Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent +47-67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, rombooking, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47-22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Nettpublisering, Koordinering, Studieadministrasjon, Syllabus, Studieveiledning, Emner
Bilde av Stine Bjørnsen Bjørnsen, Stine Avdelingsingeniør +47-23073617 stine.bjornsen@medisin.uio.no
Bilde av Pernille Blicher Blicher, Pernille Overingeniør pernille.blicher@medisin.uio.no DNA repair, Structural Biology, Cell biology, Molecular biology
Bilde av Victor Bredholt Bredholt, Victor Overingeniør +47-22850666 +47-92442236 victor.bredholt@medisin.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Brukerstøtte, Utskrift, Telefoni, E-post, kalender, Innkjøper, chat
Bilde av Eleonora Brekke Brekke, Eleonora Førstekonsulent +47-22850562 eleonora.brekke@medisin.uio.no Emner, Eksamen, Studieadministrasjon, Opptak, Studieveiledning
Bilde av Ulrikke Dahl Brinch Brinch, Ulrikke Dahl Avdelingsingeniør u.d.brinch@medisin.uio.no
Bilde av Robert Brown Brown, Robert Seniorrådgiver +47-22859239 robert.brown@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Brüning Brüning, Thomas Overingeniør thomas.bruning@medisin.uio.no
Bilde av Helene Burhol Burhol, Helene Rådgiver +47-22859216 helene.burhol@medisin.uio.no Bestillingssystemet, Tableau, Basware, Innkjøper, Innkjøp
Bilde av Joe Bush Bush, Joe Senioringeniør +47-22859092 +47-40553332 joe.bush@medisin.uio.no
Bilde av Linn Bævre Bævre, Linn Avdelingsleder +47-22845336 +47-91855211 91855211 linn.bavre@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Tilrettelegging, Personaladministrasjon, HR-system, Økonomistyring, Basware
Bilde av Marte Rabo Carlsen Carlsen, Marte Rabo Seniorkonsulent +47 23073807 m.r.carlsen@medisin.uio.no
Bilde av Alieu S K Cham Cham, Alieu S K Rådgiver +47-22851356 a.s.k.cham@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Eksamen
Bilde av Vibeke Christie Christie, Vibeke Rådgiver +47-22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, EU, Forskningsstøtte, Cristin, Nord-Sør programmer (NORHED)
Bilde av Alf Christophersen Christophersen, Alf Avdelingsingeniør +47-22851350 +4794353793 +4794353793 alf.christophersen@medisin.uio.no IT-støtte til forskning, Nett, Administrative IT-tjenester
Bilde av Gina Susanna Clausen Clausen, Gina Susanna Seniorrådgiver +47-22844689 g.s.clausen@medisin.uio.no
Bilde av Elisabeth Dahl Dahl, Elisabeth Seksjonssjef +47-22844684 +47-91832744 elisabeth.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Mai Britt Dahl Dahl, Mai Britt Overingeniør m.b.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Dmitri Darine Darine, Dmitri Overingeniør +47-22851498 dmitri.darine@medisin.uio.no
Bilde av Hilde Dishington Dishington, Hilde Overingeniør +47-23016800 hilde.dishington@medisin.uio.no
Bilde av Linda Trobe Dorg Dorg, Linda Trobe Overingeniør l.t.dorg@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Falch Ecklund Ecklund, Heidi Falch Seniorrådgiver +47-22859227 +47 907 30 348 +47-90730348 h.f.ecklund@medisin.uio.no Rekruttering, Regelverk, Personaladministrasjon, Ansettelser, HR-system
Bilde av Åshild Maria Eftevåg Eftevåg, Åshild Maria Avdelingsleder +47-23027392 a.m.eftevag@medisin.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), administrativ ledelse, forskningsstøtte, økonomi
Bilde av Sissel Eikvar Eikvar, Sissel Overingeniør +47-22851008 sissel.eikvar@medisin.uio.no Basware, Celledyrking, Laboratoriedrift, Molekylærbiologiske teknikker, Undervisning, Proteinanalyse, Bakteriearbeid