Personer med emneord «Ledelse»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Linn Bævre Bævre, Linn Avdelingsleder +47-22923787 +47-91855211 linn.bavre@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Tilrettelegging, Personaladministrasjon, HR-system, Økonomistyring, Basware
Bilde av Liv Bjøntegaard Finess Finess, Liv Bjøntegaard Seksjonssjef +47-22845325 +47-98664874 l.b.finess@medisin.uio.no Ledelse, studieadministrasjon
Bilde av Jan Frich Frich, Jan Professor 22850524 jan.frich@medisin.uio.no Ledelse, Nevrologi, Huntingtons sykdom, Utdanning, Kvalitativ metode
Bilde av Unn-Hilde Grasmo-Wendler Grasmo-Wendler, Unn-Hilde Fakultetsdirektør +47-22845305 97483184 u.h.grasmo-wendler@medisin.uio.no Ledelse
Bilde av Kristin Margrete Heggen Heggen, Kristin Margrete Professor +47-22845376 k.m.heggen@medisin.uio.no Ledelse
Bilde av Pernille Karlsen Karlsen, Pernille Avdelingsleder +47-23368975 pernille.karlsen@medisin.uio.no Ledelse,  Forskningsadministrasjon,  Ekstern finansiering,  Personaladministrasjon,  Økonomi,  Forskningsstøtte
Bilde av Kaja Kvaale Kvaale, Kaja Seksjonssjef +47-22844633 + 47-92620228 kaja.kvaale@medisin.uio.no Ledelse, strategi, forskningsadministrasjon, ekstern finansiering, Cristin, EU, Forskningsstøtte
Bilde av Anette Langtvet Langtvet, Anette Seksjonssjef +47-22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Økonomi, Ekstern finansiering, Rekruttering, Personaladministrasjon
Bilde av Hilde Irene Nebb Nebb, Hilde Irene Professor +47-22851502 h.i.nebb@medisin.uio.no Ledelse, Molekylær ernæring, Næringsstoffer, Metabolisme, energibalanse, Livsstilssykdommer, Diabetes og hormoner, Livsvitenskap
Bilde av Anne-Gunn Thyrum Nilsen Nilsen, Anne-Gunn Thyrum Seksjonssjef +47-22845044 a.g.t.nilsen@medisin.uio.no Ledelse, Administrativ ledelse, Utdanning
Bilde av Ingrid Os Os, Ingrid Professor +47-22845327 +47-93023337 ingrid.os@medisin.uio.no Ledelse
Bilde av Anita Robøle Robøle, Anita Seksjonssjef +47-22845849 99011171 anita.robole@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse
Bilde av Knut Tore Stokke Stokke, Knut Tore Kontorsjef +47-22850509 +47-91702320 k.t.stokke@medisin.uio.no Ledelse, Strategi, Adminstrativ ledelse, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Bilde av Linda  Teigland Helgesen Teigland Helgesen, Linda Administrasjonssjef +47 922 15 890 l.t.helgesen@medisin.uio.no Ledelse, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring, HMS, Administrativ ledelse
Bilde av Frode Vartdal Vartdal, Frode Dekan +47-22845322 +47-99700152 frode.vartdal@medisin.uio.no Ledelse, Immunologi, Multippel sklerose, Sentralnervesystemet, Autoimmunitet, Transplantasjonsimmunologi
Bilde av Jon Ingvar Wedervang Wedervang, Jon Ingvar Senioringeniør +47-22851251 +4792020160 j.i.wedervang@medisin.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Budsjettering, Anskaffelser, HMS
Bilde av Katrin Wirth-Petzold Wirth-Petzold, Katrin Avdelingsleder +47-23070945 +47-92615843 katrin.wirth-petzold@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Økonomistyring, Basware, HR-portal, Personaladministrasjon, Nettpublisering