Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 101 - 150 av 955
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jens Bollerslev Bollerslev, Jens Professor II +47 23071923 +47 41303630 jens.bollerslev@medisin.uio.no Endokrinologi, Diabetes og hormoner
Bilde av Arne Sigmund Borthne Borthne, Arne Sigmund Professor emeritus a.s.borthne@medisin.uio.no
Bilde av Ida Kristin Bos-Haugen Bos-Haugen, Ida Kristin Universitetslektor i.k.bos-haugen@medisin.uio.no
Bilde av Steffan Daniël Bos-Haugen Bos-Haugen, Steffan Daniël Forsker s.d.bos-haugen@medisin.uio.no
Bilde av Stephan Brackmann Brackmann, Stephan Førsteamanuensis stephan.brackmann@medisin.uio.no
Bilde av Ragnheidur Bragadottir Bragadottir, Ragnheidur Førsteamanuensis +47 22118546 +4795013272 ragnheidur.bragadottir@medisin.uio.no clinical electrophysiology of vision, retina, inherited retinal diseases, vitreoretinal surgery
Bilde av Christine Lycke Brandt Brandt, Christine Lycke Avdelingsleder 97118354 c.l.brandt@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Sentre for fremragende forskning (SFF)
Bilde av Petter Brandtzæg Brandtzæg, Petter Professor emeritus +47 22118765 petter.brandtzag@medisin.uio.no
Bilde av Harald Breivik Breivik, Harald Professor emeritus harald.breivik@medisin.uio.no
Bilde av Ulrikke Dahl Brinch Brinch, Ulrikke Dahl Avdelingsingeniør u.d.brinch@medisin.uio.no
Brown, Robert Seniorrådgiver +47 22859239 robert.brown@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Jens Ivar Brox Brox, Jens Ivar Professor II j.i.brox@medisin.uio.no
Bilde av Øyvind Bruland Bruland, Øyvind Professor +47 22934767 oyvind.bruland@medisin.uio.no
Bilde av Synne Brune-Ingebretsen Brune-Ingebretsen, Synne synne.brune-ingebretsen@medisin.uio.no
Bilde av Johan N Bruun Bruun, Johan N Professor emeritus +47 22119085 j.n.bruun@medisin.uio.no
Bilde av Sandra Aakjær Bruun Bruun, Sandra Aakjær Forskningstekniker +47 97419102 +47 97419102 s.a.bruun@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Brüning Brüning, Thomas Overingeniør thomas.bruning@medisin.uio.no
Bilde av Kjell Brøndbo Brøndbo, Kjell Professor emeritus +47 22856863 kjell.brondbo@medisin.uio.no
Bilde av Peder Rustøen Braadland Braadland, Peder Rustøen Postdoktor p.r.braadland@medisin.uio.no
Bilde av Martin Braathen Braathen, Martin Stipendiat +47 99243339 99243339 martin.braathen@medisin.uio.no
Bilde av Trond Buanes Buanes, Trond Professor emeritus +47 23070958 trond.buanes@medisin.uio.no
Bilde av Anne Bukten Bukten, Anne Forsker anne.bukten@medisin.uio.no
Bilde av Helene Burhol Burhol, Helene Rådgiver +47 22859216 +47 41256102 helene.burhol@medisin.uio.no Innkjøper, Datamaskin
Bilde av Lisa Victoria Burrell Burrell, Lisa Victoria Stipendiat +47 22923841 l.v.burrell@psykologi.uio.no
Bilde av Cecilie Busch-Christensen Busch-Christensen, Cecilie Rådgiver +47 45033099 cecilie.busch-christensen@medisin.uio.no
Bilde av Joe Bush Bush, Joe Senioringeniør +47 22859092 +47 40553332 joe.bush@medisin.uio.no
Bilde av Espen Sønderaal Bækkevold Bækkevold, Espen Sønderaal Professor II e.s.bakkevold@odont.uio.no
Bilde av Anne Seljenes Bøe Bøe, Anne Seljenes Stipendiat a.s.boe@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bøhmer Bøhmer, Thomas Professor emeritus +47 92898289 thomas.bohmer@medisin.uio.no
Bilde av Tordis Böker Böker, Tordis Stipendiat tordis.boker@medisin.uio.no
Bilde av Anne-Lise Børresen-Dale Børresen-Dale, Anne-Lise Professor emeritus +47 92854455 a.l.borresen-dale@medisin.uio.no Livsvitenskap, Molekylærbiologi
Bilde av Maxi-Lu Böschen Böschen, Maxi-Lu m.l.boschen@studmed.uio.no
Bilde av Yvonne Böttcher Böttcher, Yvonne Professor +47 67963910 67963928 yvonne.bottcher@medisin.uio.no
Bilde av Karin C. Lødrup  Carlsen Carlsen, Karin C. Lødrup Professor I 22118765 k.c.l.carlsen@medisin.uio.no Astma og allergi, Barn, Lungefunksjon, Atopisk eksem, Genetikk, Miljøfaktorer
Bilde av Marte Rabo Carlsen Carlsen, Marte Rabo Seniorkonsulent +47 23071507 23071507 m.r.carlsen@medisin.uio.no
Bilde av Cathrine Rein Carlson Carlson, Cathrine Rein Forsker c.r.carlson@medisin.uio.no
Bilde av Anna Isotta Castrini Castrini, Anna Isotta Stipendiat a.i.castrini@medisin.uio.no
Bilde av Alessandro Cataliotti Cataliotti, Alessandro Professor +47 23016807 +47 91240713 alessandro.cataliotti@medisin.uio.no
Bilde av Elisabeth Gulowsen Celius Celius, Elisabeth Gulowsen Professor II e.g.celius@medisin.uio.no
Bilde av Joe Chan Chan, Joe Stipendiat joe.chan@medisin.uio.no
Chendi, Bih Hycenta Stipendiat b.h.chendi@medisin.uio.no
Bilde av Weiqiu Cheng Cheng, Weiqiu Postdoktor weiqiu.cheng@medisin.uio.no
Bilde av Mariia Chernigovskaya Chernigovskaya, Mariia Stipendiat mariia.chernigovskaya@medisin.uio.no
Bilde av Erik Christensen Christensen, Erik Stipendiat 92013507 erik.christensen@medisin.uio.no
Bilde av Geir Christensen Christensen, Geir Professor II +47 90671853 geir.christensen@medisin.uio.no Hjertesvikt, Hjerte, Molekylær
Bilde av Asbjørn Christophersen Christophersen, Asbjørn Forsker asbjorn.christophersen@medisin.uio.no
Bilde av Bjørn Christophersen Christophersen, Bjørn Professor emeritus bjorn.christophersen@medisin.uio.no
Bilde av Yunhan Chu Chu, Yunhan Forsker yunhan.chu@medisin.uio.no
Bilde av Gina Susanna Clausen Clausen, Gina Susanna Seniorrådgiver +47 22844689 +47 41558885 +47 415 58 885 g.s.clausen@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskningsetikk
Bilde av Ole Petter Fraas Clausen Clausen, Ole Petter Fraas Professor emeritus +47 23072741 o.p.f.clausen@medisin.uio.no