Teknisk/administrativt ansatte - Side 7

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 151 - 175 av 377
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Øystein Horgmo Horgmo, Øystein Fotografmester +47-23072820 +47-95296090 oystein.horgmo@medisin.uio.no Foto, Grafisk design, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Bildearkiv
Bilde av Ole-Jakob How How, Ole-Jakob Rådgiver 98821821 +47-98821821 o.j.how@medisin.uio.no
Bilde av Erlend Huglen Huglen, Erlend Rådgiver +47-22844691 erlend.huglen@medisin.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Haldor Husby Husby, Haldor Seniorrådgiver haldor.husby@medisin.uio.no
Bilde av Ngoc-Trang Thi Huynh Huynh, Ngoc-Trang Thi Overingeniør +47-22851183 ngoch@medisin.uio.no
Bilde av Marie Sofie Hveem Hveem, Marie Sofie Førstekonsulent +47-23066823 +47 48250622 m.s.hveem@medisin.uio.no Administrasjon, Nettpublisering, Fakturaer, Refusjon
Bilde av Ingeborg K Haavardsson Haavardsson, Ingeborg K Seniorrådgiver +47-22850691 i.k.haavardsson@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM, Global health, Global helse, Global South, Women in Global Health, Women in Global Health Norway, global helse Norge
Bilde av Malarvili Inparajan Inparajan, Malarvili Førstekonsulent +47-22851076 malarvili.inparajan@medisin.uio.no Faktura, Bilag
Bilde av Lourdes Cotrim Jacobsen Jacobsen, Lourdes Cotrim Førstekonsulent +47-22851150 l.c.jacobsen@medisin.uio.no Innkjøp, Faktura, Kontorrekvista-IMB, Ekspedisjon
Bilde av Siri Evju Janssen Janssen, Siri Evju Rådgiver +47-22850671 s.e.janssen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Avdelingsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Wendi Jensen Jensen, Wendi Senioringeniør +47-22851304 wendi.jensen@medisin.uio.no Celledyrking, Molekylærbiologiske teknikker, Histologisk teknikk, Kromatografi
Bilde av Venke Jenssen Jenssen, Venke Seniorrådgiver +47-22844658 Tlf. 22844650 ekspedisjonen venke.jenssen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Web publishing
Jermstad, Ingunn Musum Overingeniør i.m.jermstad@medisin.uio.no
Bilde av Marie Kongshaug Johannesen Johannesen, Marie Kongshaug Senioringeniør +47-23071376 m.k.johannesen@medisin.uio.no
Bilde av Bente Johansen Johansen, Bente Seniorrådgiver +47-22844074 bente.johansen@medisin.uio.no Prosjektledelse, Rekruttering, Regelverk, HR-system, Personaladministrasjon, Likestilling, Sidegjøremål
Bilde av Suresh A. Johnpillai Johnpillai, Suresh A. Rådgiver +47-22840733 90563415 s.a.johnpillai@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Haakon Berg Johnsen Johnsen, Haakon Berg Rådgiver +47-22850433 +47-99625717 99625717 h.b.johnsen@medisin.uio.no SFF, Forskerstøtte MED
Bilde av Lady Nina Karlsrud Karlsrud, Lady Nina Seniorkonsulent +47-23072465 l.n.karlsrud@medisin.uio.no
Bilde av Manjit Kaur Kaur, Manjit Seniorkonsulent +47-23073738 manjit.kaur@medisin.uio.no
Bilde av Abdushakoor Khan Khan, Abdushakoor Førstekonsulent +47-22840240 abdushakoor.khan@medisin.uio.no
Bilde av Shaista Khan Khan, Shaista Overingeniør +47-22851092 shaista.khan@medisin.uio.no
Bilde av Anine Therese Kildahl Kildahl, Anine Therese Rådgiver a.t.kildahl@medisin.uio.no Kommunikasjon, selvmordsforebygging
Kirici, Fuat Førstekonsulent +47-22845065 fuat.kirici@sosgeo.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning
Bilde av Kristine Rona Kjersem Kjersem, Kristine Rona Førstekonsulent +47-22845567 k.r.kjersem@medisin.uio.no Innkjøper, Fakturaer, Basware, Administrasjon
Bilde av Anniken Kjærnet Kjærnet, Anniken Rådgiver +47-22859210 anniken.kjarnet@medisin.uio.no Bilag, Kontrollprogram, Fakturaer, Honorar, Refusjon