Teknisk/administrativt ansatte - Side 7

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 151 - 175 av 398
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Paul Johannes Helm Helm, Paul Johannes Senioringeniør +47 22851159 412 42 733 p.j.helm@medisin.uio.no
Bilde av Hege Berg Henriksen Henriksen, Hege Berg Rådgiver +47 22851520 h.b.henriksen@medisin.uio.no Ernæring, Klinisk ernæringsforskning, Kostholdsforskning
Bilde av Hilde Henriksen Henriksen, Hilde Seniorrådgiver +47 22858371 hilde.henriksen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Hill, Reidun Forskningstekniker reidun.hill@medisin.uio.no
Bilde av Peter Olaf Hofgaard Hofgaard, Peter Olaf Senioringeniør +47 23073027 p.o.hofgaard@medisin.uio.no
Bilde av Kristian Holm Holm, Kristian Senioringeniør +47 23070293 kristian.holm@medisin.uio.no nopsc, psc
Bilde av Nina Maagaard Holm Holm, Nina Maagaard Seniorkonsulent +47 23015644 n.m.holm@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Holmesland Holmesland, Hanne Rådgiver +47 22923715 918 01765 hanne.holmesland@medisin.uio.no selvmordsforebygging, Suicidologi, pressekontakt, nettpublisering, medieovervåkning
Holø, Astrid Seniorrådgiver +47 22845804 +47 41216340 astrid.holo@medisin.uio.no
Bilde av Håvard Homberset Homberset, Håvard Overingeniør havard.homberset@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Horgmo Horgmo, Øystein Fotografmester +47-23072820 +47-95296090 oystein.horgmo@medisin.uio.no Foto, Grafisk design, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Bildearkiv
Bilde av Jan Sigurd Horn Horn, Jan Sigurd Seniorkonsulent +47 22851248 j.s.horn@medisin.uio.no
Bilde av Amalie Huth Hovland Hovland, Amalie Huth Fotograflærling 23072820 amalie.hovland@medisin.uio.no
Bilde av Ole-Jakob How How, Ole-Jakob Rådgiver 98821821 +47-98821821 o.j.how@medisin.uio.no
Bilde av Erlend Huglen Huglen, Erlend Rådgiver +47 22844691 erlend.huglen@medisin.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Haldor Husby Husby, Haldor Seniorrådgiver haldor.husby@medisin.uio.no
Bilde av Ngoc-Trang Thi Huynh Huynh, Ngoc-Trang Thi Overingeniør +47 22851183 ngoch@medisin.uio.no The genes of two G-proteins involved in protein transport in Pichia pastoris
Bilde av Marie Sofie Hveem Hveem, Marie Sofie Førstekonsulent +47 23066823 +47 48250622 m.s.hveem@medisin.uio.no Administrasjon, Nettpublisering, Fakturaer, Refusjon
Bilde av Ingeborg K Haavardsson Haavardsson, Ingeborg K Seniorrådgiver +47 22850691 i.k.haavardsson@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM, Global health, Global helse, Global South, Women in Global Health, Women in Global Health Norway, global helse Norge
Bilde av Sariya Inadomi Inadomi, Sariya Rådgiver +47 22851446 sariya.inadomi@medisin.uio.no
Bilde av Malarvili Inparajan Inparajan, Malarvili Førstekonsulent +47 22851076 malarvili.inparajan@medisin.uio.no Faktura, Bilag
Bilde av Lourdes Cotrim Jacobsen Jacobsen, Lourdes Cotrim Førstekonsulent +47 22851150 l.c.jacobsen@medisin.uio.no Innkjøp, Faktura, Kontorrekvista-IMB, Ekspedisjon
Bilde av Siri Evju Janssen Janssen, Siri Evju Rådgiver +47 22850671 s.e.janssen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Avdelingsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Wendi Jensen Jensen, Wendi Senioringeniør +47 22851304 wendi.jensen@medisin.uio.no Celledyrking, Molekylærbiologiske teknikker, Histologisk teknikk, Kromatografi
Bilde av Venke Jenssen Jenssen, Venke Seniorrådgiver +47 22844658 Tlf. 22844650 ekspedisjonen venke.jenssen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Web publishing