Teknisk/administrativt ansatte - Side 9

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 201 - 225 av 377
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Trond Lindskog Lindskog, Trond Avdelingsingeniør +47-22850610 +47-90266206 +47-90266206 trond.lindskog@medisin.uio.no
Bilde av Hilde Beate Liudalen Liudalen, Hilde Beate Seniorkonsulent +47-22851020 +47-94825622 h.b.liudalen@medisin.uio.no Administrasjon, brukerstøtte, rapportering, innkjøp, koordinering av pasienter og skuespillere, administrere alle modulene i atferdsfag
Bilde av Gunnar Ljunggren Ljunggren, Gunnar Overingeniør +47-22851297 +47-95063126 gunnar.ljunggren@medisin.uio.no
Bilde av Ingeborg Log Log, Ingeborg Forskningstekniker ingeborg.log@medisin.uio.no
Bilde av Marta Lorens-Thommesen Lorens-Thommesen, Marta Seniorrådgiver +47-22845830 marta.lorens-thommesen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Gunnar Fredrik Lothe Lothe, Gunnar Fredrik Avdelingsingeniør +47-22851285 g.f.lothe@medisin.uio.no Fotografering, Grafisk design, Tegning, Foto
Bilde av Hans-Jørgen Lund Lund, Hans-Jørgen Seksjonssjef +47-22859207 92625140 92625140 h.j.lund@medisin.uio.no Økonomistyring, Rådgivning, Analyse, Rapportering, Organisasjonsutvikling, Budsjett, Regnskap, Forskerstøtte MED
Bilde av Steinar Lund Lund, Steinar Konsulent +47-22850622 steinar.lund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Bilag
Bilde av Elin Lunde Lunde, Elin Seniorrådgiver +47-22845070 elin.lunde@medisin.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Ida Gjervold Lunde Lunde, Ida Gjervold Rådgiver +47-23016852 i.g.lunde@medisin.uio.no
Bilde av Kine Lundhagen Hesselroth Lundhagen Hesselroth, Kine Seksjonssjef k.l.hesselroth@medisin.uio.no
Bilde av Knut Lundin Lundin, Knut Professor +4790980325 +47-90980325 knut.lundin@medisin.uio.no Utdanning
Bilde av Britt Løken Løken, Britt Seniorkonsulent +47-23070938 britt.loken@medisin.uio.no
Bilde av Lill Kathrine Løvendahl Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Canvas, Opptak, eBilag
Bilde av Lisa Yuen Løvold Løvold, Lisa Yuen Avdelingsingeniør l.y.lovold@medisin.uio.no
Bilde av Line Løw Løw, Line Rådgiver +47-22850625 line.low@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektkoordinering, Administrativ prosjektstøtte, Forskerskolestøtte, Global helse, FANE-HELSAM, Forskerstøtte MED
Bilde av Jeanette H. Magnus Magnus, Jeanette H. Seniorrådgiver +47-22844614 +47-40493490 j.h.magnus@medisin.uio.no
Magnusson, Ola Anders Studiekonsulent +47-22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Majid, Sumera Rådgiver +47-22845307 sumera.majid@medisin.uio.no Ph.d., Dr.philos., Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon
Bilde av Yogalingam Manickam Manickam, Yogalingam Overingeniør +47-22859014 +47-93054593 yogalingam.manickam@medisin.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til forskning, Administrative IT-tjenester
Martinov, Vladimir Nikolaev Overingeniør +47-22851295 v.n.martinov@medisin.uio.no
Bilde av Vladimir Nikolaev Martinov Martinov, Vladimir Nikolaev Overingeniør +47-22851295 v.n.martinov@medisin.uio.no
Bilde av Helga Bergljot Midtbø Midtbø, Helga Bergljot Rådgiver +47-40855393 h.b.midtbo@medisin.uio.no
Bilde av Kristoffer Midtgaard Midtgaard, Kristoffer Overingeniør +47-22859225 +47-93088959 93088959 kristoffer.midtgaard@medisin.uio.no Brukerstøtte
Bilde av Doriana Misceo Misceo, Doriana Senioringeniør doriana.misceo@medisin.uio.no