Teknisk/administrativt ansatte - Side 9

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 201 - 225 av 372
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Christin Lucas Lucas, Christin Avdelingsingeniør +47-22851310 christin.lucas@medisin.uio.no
Bilde av Hans-Jørgen Lund Lund, Hans-Jørgen Seksjonssjef +47-22859207 92625140 92625140 h.j.lund@medisin.uio.no Rapportering, Regnskap, Organisasjonsutvikling, Rådgivning, Analyse, Økonomistyring, Budsjett
Bilde av Steinar Lund Lund, Steinar Konsulent +47-22850622 steinar.lund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Bilag
Bilde av Anna Lunde Lunde, Anna Avdelingsingeniør anna.lunde@medisin.uio.no
Bilde av Elin Lunde Lunde, Elin Seniorrådgiver +47-22845070 elin.lunde@medisin.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Ida Gjervold Lunde Lunde, Ida Gjervold Rådgiver +47-23016852 i.g.lunde@medisin.uio.no
Bilde av Knut Lundin Lundin, Knut Professor +4790980325 +47-90980325 knut.lundin@medisin.uio.no Utdanning
Bilde av Britt Løken Løken, Britt Seniorkonsulent +47-23070938 britt.loken@medisin.uio.no
Bilde av Lill Kathrine Løvendahl Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no FS, Eksamen, Fronter, Opptak, Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning
Bilde av Lisa Yuen Løvold Løvold, Lisa Yuen Avdelingsingeniør l.y.lovold@medisin.uio.no
Bilde av Line Løw Løw, Line Rådgiver +47-22850625 line.low@medisin.uio.no Prosjektkoordinering, Administrativ prosjektstøtte, Forskerskolestøtte, Global helse, Administrasjon
Bilde av Jeanette H. Magnus Magnus, Jeanette H. Seniorrådgiver +47-22844614 +47-40493490 j.h.magnus@medisin.uio.no
Magnusson, Ola Anders Rådgiver - Administrasjonen Forskningsveien +47 22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Bilde av Yogalingam Manickam Manickam, Yogalingam Overingeniør +47-22859014 +47-93054593 yogalingam.manickam@medisin.uio.no Administrative IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Lokal-IT
Martinov, Vladimir Nikolaev Overingeniør +47-22851295 v.n.martinov@medisin.uio.no
Bilde av Vladimir Nikolaev Martinov Martinov, Vladimir Nikolaev Overingeniør +47-22851295 v.n.martinov@medisin.uio.no
Bilde av Martin Berner McAdam McAdam, Martin Berner Overingeniør +47-22854673 m.b.mcadam@medisin.uio.no
Bilde av Helga Bergljot Midtbø Midtbø, Helga Bergljot Rådgiver +47-40855393 h.b.midtbo@medisin.uio.no
Bilde av Kristoffer Midtgaard Midtgaard, Kristoffer Avdelingsingeniør +47-22859225 +47-93088959 93088959 kristoffer.midtgaard@medisin.uio.no Brukerstøtte
Bilde av Doriana Misceo Misceo, Doriana Senioringeniør doriana.misceo@medisin.uio.no
Bilde av Mari Elisabeth Mjøen Mjøen, Mari Elisabeth Seniorkonsulent +47-22845047 m.e.mjoen@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Moen Moen, Hanne Rådgiver +47-22851530 hanne.moen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Bilde av Vivi Talstad Monsen Monsen, Vivi Talstad Overingeniør v.t.monsen@medisin.uio.no
Bilde av Habib Moradi Moradi, Habib Seniorkonsulent +47-22851130 +47-99614804 habib.moradi@medisin.uio.no
Bilde av Hans Mossin Mossin, Hans Underdirektør +47-22844654 +47 9916 4241 +47-991 64 241 hans.mossin@medisin.uio.no