Teknisk/administrativt ansatte - Side 9

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 201 - 225 av 398
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ole Christian Kvammen Kvammen, Ole Christian Førstekonsulent 95264952 o.c.kvammen@medisin.uio.no publikasjoner
Bilde av Torgeir Kvernstuen Kvernstuen, Torgeir Seksjonssjef +47 22851132 +47 90162312 +4790162312 torgeir.kvernstuen@medisin.uio.no Prosjektledelse, Administrativ ledelse, Budsjett, Mekanikk
Bilde av Julie Nybakk Kvaal Kvaal, Julie Nybakk Rådgiver +47 22844690 j.n.kvaal@medisin.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Arrangementer
Bilde av Mette Groseth Langballe Langballe, Mette Groseth Seniorrådgiver +47 22845326 +47 41409069 m.g.langballe@medisin.uio.no Fagprøven, Skikkethet, Postdoktorprogrammet
Bilde av Anette Langtvet Langtvet, Anette Seksjonssjef +47 22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Økonomi, Ekstern finansiering, Rekruttering, Personaladministrasjon, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Bilde av Kirsti Langvatn Langvatn, Kirsti Seniorrådgiver +47 22850512 47407857 kirsti.langvatn@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram, Forskerstøtte MED
Bilde av Gry Bruland Larsen Larsen, Gry Bruland Seniorkonsulent +47 23015597 g.b.larsen@medisin.uio.no
Bilde av Joselan Fabe Larsen Larsen, Joselan Fabe Konsulent +47 23016800 j.f.larsen@medisin.uio.no
Bilde av Siv Støfring Le Page Le Page, Siv Støfring Seniorkonsulent +47 22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Marit Ledsaak Ledsaak, Marit Overingeniør 482 31 678 marit.ledsaak@medisin.uio.no
Bilde av Ingunn Legard Legard, Ingunn Rådgiver ingunn.legard@medisin.uio.no
Bilde av Maria Jensberg Leirbakk Leirbakk, Maria Jensberg m.j.leirbakk@medisin.uio.no
Bilde av Kristi Brinkmann Lenander Lenander, Kristi Brinkmann Førstekonsulent +47 22844611 k.b.lenander@medisin.uio.no Avdelingsstøtte, Lederstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Anna Maria Liendo Liendo, Anna Maria Førstekonsulent +47 22845881 90287505 a.m.liendo@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning
Bilde av Ida Lillehagen Lillehagen, Ida Forsker +47 22845350 ida.lillehagen@medisin.uio.no kunnskapstranslasjon, sykdom og makt
Bilde av Pål Henrik Lillevold Lillevold, Pål Henrik Rådgiver +47 23368972 p.h.lillevold@medisin.uio.no
Bilde av Rune Lilleaas Lilleaas, Rune Seniorrådgiver +47 22859240 95 13 25 05 rune.lilleaas@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Nina Lind Lind, Nina Rådgiver +47 22851116 nina.lind@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Prosjektoppgave
Bilde av Trond Lindskog Lindskog, Trond Avdelingsingeniør +47 22850610 +47 90266206 +47-90266206 trond.lindskog@medisin.uio.no
Lithèn, Sara Sofia Rådgiver +47 41386378 s.s.lithen@medisin.uio.no
Bilde av Hilde Beate Liudalen Liudalen, Hilde Beate Seniorkonsulent +47 22851020 +47 94825622 h.b.liudalen@medisin.uio.no Administrasjon, brukerstøtte, rapportering, innkjøp, koordinering av pasienter og skuespillere, administrere alle modulene i atferdsfag
Bilde av Gunnar Ljunggren Ljunggren, Gunnar Overingeniør +47 22851297 gunnar.ljunggren@medisin.uio.no
Bilde av Marta Lorens-Thommesen Lorens-Thommesen, Marta Seniorrådgiver +47 22845830 marta.lorens-thommesen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Gunnar Fredrik Lothe Lothe, Gunnar Fredrik +47 22851285 g.f.lothe@medisin.uio.no Fotografering, Grafisk design, Tegning, Foto
Bilde av Hans-Jørgen Lund Lund, Hans-Jørgen Seksjonssjef +47 22859207 +4792625140 92625140 h.j.lund@medisin.uio.no Økonomistyring, Rådgivning, Analyse, Rapportering, Organisasjonsutvikling, Budsjett, Regnskap, Forskerstøtte MED