English version of this page

Personer

Søk etter ansatte ved senteret

Personer 1 - 25 av 84
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ahmad Ali Ahmad Ali Ahmad, Ahmad Postdoktor +47 22840567 a.a.ahmad@ncmm.uio.no
Arnesen, Peter peterarn@student.ibv.uio.no
Bilde av Nancy Saana Banono Banono, Nancy Saana Stipendiat +47 22840572 n.s.banono@ncmm.uio.no
Bilde av Tatiana Belova Belova, Tatiana Postdoktor tatiana.belova@ncmm.uio.no
Bilde av Elisa Bjørgo Bjørgo, Elisa Seksjonsleder +47 22840608 +47 91359367 elisa.bjorgo@ncmm.uio.no Lederstøtte, Økonomi, Ansettelser, Personaladministrasjon, Forskningsadministrasjon, Strategi, Molekylærbiologi, Livsvitenskap, Forskerstøtte MED
Bilde av Paul Boddie Boddie, Paul Forsker paul.boddie@ncmm.uio.no
Bilde av Jaime Abraham Castro Mondragón Castro Mondragón, Jaime Abraham Forsker j.a.c.mondragon@ncmm.uio.no Bioinformatikk, Transkripsjon faktor, MikroRNA
Bilde av Gang Cheng Cheng, Gang Overingeniør +47 22840578 gang.cheng@ncmm.uio.no IT-tjenester, Brukeradministrasjon, Lokal-IT, Server- og driftstjenester, Innkjøper, Utskrift, Telefoni, macOS støtte, Windows drift
Bilde av Artur Cieslar-Pobuda Cieslar-Pobuda, Artur Forsker +47 22845858 artur.cieslar-pobuda@ncmm.uio.no Stamceller
Bilde av Eva Cunha Cunha, Eva Forsker +47 22840574 eva.cunha@ncmm.uio.no Membrantransport, Strukturell biologi
Bilde av Annabel Darby Darby, Annabel Rådgiver +47 22840941 +47 948 97 286 annabel.darby@ncmm.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Internkommunikasjon, Strategisk kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Camila Vicencio Esguerra Esguerra, Camila Vicencio Gruppeleder +47 22840534 c.v.esguerra@ncmm.uio.no Genetikk, Farmakologi, Epilepsi
Bilde av Nail Fatkhutdinov Fatkhutdinov, Nail Postdoktor nail.fatkhutdinov@ncmm.uio.no
Bilde av Alexandra Gade Gade, Alexandra Overingeniør +47 22844130 alexandra.gade@ncmm.uio.no
Gutierrez-Fernandez, Javier Postdoktor +47 22840545 jgutierrez@ncmm.uio.no
Bilde av Rasma Gutsmite Gutsmite, Rasma Avdelingsingeniør +47 22840559 rasma.gutsmite@ncmm.uio.no
Bilde av Irep Gözen Gözen, Irep Gruppeleder +47 22840596 irep.gozen@ncmm.uio.no migrasjon, Lipider
Bilde av Adnan Hashim Hashim, Adnan Forsker +47 22845859 adnan.hashim@ncmm.uio.no Stamceller
Bilde av Joel Benjamin Heim Heim, Joel Benjamin Postdoktor +47 22858826 j.b.heim@ncmm.uio.no
Bilde av Karen Marie Heintz Heintz, Karen Marie HMS-koordinator +47 22840549 k.m.heintz@ncmm.uio.no
Bilde av Ping-Han Hsieh Hsieh, Ping-Han Stipendiat p.h.hsieh@ncmm.uio.no
Bilde av Xian Hu Hu, Xian Overingeniør +47 22840527 +47 9303 2502 xian.hu@ncmm.uio.no Molekylærbiologi, Mechanobiologi, Mikroskopi
Høsøien Haugen, Frida f.h.haugen@ncmm.uio.no
Bilde av Emma Haapaniemi Haapaniemi, Emma Gruppeleder +47 22840508 emma.haapaniemi@ncmm.uio.no
Bilde av Maria Àngeles Jimènez Sigstad Jimènez Sigstad, Maria Àngeles m.a.j.sigstad@ncmm.uio.no