English version of this page

Personer

Søk etter ansatte ved senteret

Personer 1 - 25 av 81
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ahmad Ali Ahmad Ali Ahmad, Ahmad Postdoktor +47 22840567 a.a.ahmad@ncmm.uio.no
Bilde av Nancy Saana Banono Banono, Nancy Saana Stipendiat +47 22840572 n.s.banono@ncmm.uio.no
Bilde av Tatiana Belova Belova, Tatiana Postdoktor tatiana.belova@ncmm.uio.no
Bilde av Elisa Bjørgo Bjørgo, Elisa Seksjonsleder +47 22840608 +47 91359367 elisa.bjorgo@ncmm.uio.no Lederstøtte, Økonomi, Ansettelser, Personaladministrasjon, Forskningsadministrasjon, Strategi, Molekylærbiologi, Livsvitenskap, Forskerstøtte MED
Bilde av Paul Boddie Boddie, Paul Forsker paul.boddie@ncmm.uio.no
Bilde av Jaime Abraham Castro Mondragon Castro Mondragon, Jaime Abraham Forsker j.a.c.mondragon@ncmm.uio.no Bioinformatikk, Transkripsjon faktor, MikroRNA
Bilde av Gang Cheng Cheng, Gang Overingeniør +47 22840578 gang.cheng@ncmm.uio.no IT-tjenester, Brukeradministrasjon, Lokal-IT, Server- og driftstjenester, Innkjøper, Utskrift, Telefoni, macOS støtte, Windows drift
Bilde av Artur Grzegorz Cieslar-Pobuda Cieslar-Pobuda, Artur Grzegorz Forsker +47 22845858 a.g.cieslar-pobuda@ncmm.uio.no Stamceller
Bilde av Eva Mariana de Sousa Cunha de Sousa Cunha, Eva Mariana Forsker +47 22840574 e.m.de.s.cunha@ncmm.uio.no Membrantransport, Strukturell biologi
Bilde av Camila Vicencio Esguerra Esguerra, Camila Vicencio Gruppeleder +47 22840534 c.v.esguerra@ncmm.uio.no Genetikk, Farmakologi, Epilepsi
Bilde av Nail Fatkhutdinov Fatkhutdinov, Nail Postdoktor nail.fatkhutdinov@ncmm.uio.no
Bilde av Alexandra Gade Gade, Alexandra Overingeniør +47 22844130 alexandra.gade@ncmm.uio.no
Gutierrez Fernandez, Javier Postdoktor +47 22840545 jgutierrez@ncmm.uio.no
Bilde av Rasma Gutsmite Gutsmite, Rasma Avdelingsingeniør +47 22840559 rasma.gutsmite@ncmm.uio.no
Bilde av Irep Gözen Gözen, Irep Gruppeleder +47 22840596 irep.gozen@ncmm.uio.no migrasjon, Lipider
Bilde av Adnan Hashim Hashim, Adnan Forsker +47 22845859 adnan.hashim@ncmm.uio.no Stamceller
Haugen, Frida Høsøien f.h.haugen@ncmm.uio.no
Bilde av Joel Benjamin Heim Heim, Joel Benjamin Postdoktor +47 22858826 j.b.heim@ncmm.uio.no
Bilde av Karen-Marie Heintz Heintz, Karen-Marie HMS-koordinator +47 22840549 k.m.heintz@ncmm.uio.no
Hovet, Oda Selvåg o.s.hovet@ibv.uio.no
Bilde av Ping-Han Hsieh Hsieh, Ping-Han Stipendiat p.h.hsieh@ncmm.uio.no
Bilde av Xian Hu Hu, Xian Overingeniør +47 22840527 +47 9303 2502 xian.hu@ncmm.uio.no Molekylærbiologi, Mechanobiologi, Mikroskopi
Bilde av Emma Maria Haapaniemi Haapaniemi, Emma Maria Gruppeleder +47 22840508 e.m.haapaniemi@ncmm.uio.no
Bilde av Maria Àngeles  Jimènez Sigstad Jimènez Sigstad, Maria Àngeles Head Engineer in Bioinformatics
Bilde av Anita Kavlie Kavlie, Anita Seniorrådgiver +47 22845654 anita.kavlie@ncmm.uio.no