English version of this page

Personer

Søk etter ansatte ved senteret

Personer 1 - 25 av 79
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kazi Alam Alam, Kazi Avdelingsingeniør +47-22845856 kazi.alam@ncmm.uio.no
Bilde av Ahmad Ali Ahmad Ali Ahmad, Ahmad Postdoktor +47-22840567 a.a.ahmad@ncmm.uio.no
Arnesen, Peter peterarn@student.ibv.uio.no
Bilde av Nancy Saana Banono Banono, Nancy Saana Stipendiat +47-22840572 n.s.banono@ncmm.uio.no
Bilde av Berit Johanne H Barkley Barkley, Berit Johanne H Førstekonsulent +47-22840549 b.j.h.barkley@ncmm.uio.no Disputas, Nettpublisering, Arrangementer, Cristin, Fakturaer, Reise
Belova, Tatiana Postdoktor tatiana.belova@ncmm.uio.no
Bilde av Elisa Bjørgo Bjørgo, Elisa Kontorsjef +47-22840608 elisa.bjorgo@ncmm.uio.no Lederstøtte, Økonomi, Ansettelser, Personaladministrasjon, Forskningsadministrasjon, Strategi, Molekylærbiologi, Livsvitenskap, Forskerstøtte MED
Bilde av Liv E Alver Bjørland Bjørland, Liv E Alver Senioringeniør +47-22840527 l.e.a.bjorland@ncmm.uio.no HMS, Byggesaker, Laboratoriekoordinering
Bilde av Safak Caglayan Caglayan, Safak Forsker +47-22845863 safak.caglayan@ncmm.uio.no Stamceller
Bilde av Jaime Abraham Castro Mondragón Castro Mondragón, Jaime Abraham Forsker j.a.c.mondragon@ncmm.uio.no Transkripsjon faktor, Bioinformatikk, MikroRNA
Bilde av Gang Cheng Cheng, Gang Overingeniør +47-22840578 gang.cheng@ncmm.uio.no IT-tjenester, Brukeradministrasjon, Lokal-IT, Server- og driftstjenester
Bilde av Artur Cieslar-Pobuda Cieslar-Pobuda, Artur Forsker +47-22845858 artur.cieslar-pobuda@ncmm.uio.no Stamceller
Bilde av Ana Isabel Costa Calejo Costa Calejo, Ana Isabel Forsker +47-22845867 a.i.c.calejo@ncmm.uio.no Proteinanalyse
Bilde av Eva Cunha Cunha, Eva Forsker +47-22840574 eva.cunha@ncmm.uio.no Membrantransport, Strukturell biologi
Bilde av Annabel Darby Darby, Annabel Rådgiver +47-22840941 annabel.darby@ncmm.uio.no Internkommunikasjon, Nettpublisering, Pressekontakt, Strategisk kommunikasjon, Kommunikasjon
Dombi, Mira Vitenskapelig assistent +47-22840575 mira.dombi@ncmm.uio.no
Bilde av Camila Vicencio Esguerra Esguerra, Camila Vicencio Gruppeleder +47-22840534 c.v.esguerra@ncmm.uio.no Genetikk, Farmakologi, Epilepsi
Espada Burriel, Silvia s.e.burriel@ncmm.uio.no
Bilde av Alexandra Gade Gade, Alexandra Overingeniør +47-22844130 alexandra.gade@ncmm.uio.no
Bilde av Laetitia Abdou Garonne Garonne, Laetitia Abdou Seniorrådgiver l.a.garonne@ncmm.uio.no
Bilde av Kinga Aurelia Gawel Gawel, Kinga Aurelia Forsker +47-22840571 k.a.gawel@ncmm.uio.no
Gheorghe, Marius marius.gheorghe@ncmm.uio.no Genregulering
Gutierrez-Fernandez, Javier Postdoktor +47-22840545 jgutierrez@ncmm.uio.no
Bilde av Irep Gözen Gözen, Irep Gruppeleder +47-22840596 irep.gozen@ncmm.uio.no migrasjon, Lipider
Bilde av Adnan Hashim Hashim, Adnan Forsker +47-22845859 adnan.hashim@ncmm.uio.no Stamceller