Personer

Søk etter ansatte ved senteret

Personer 1 - 25 av 63
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Theresa Ahrens Ahrens, Theresa Forsker +47-22845619 theresa.ahrens@ncmm.uio.no Stamceller
Bilde av Ahmad Ali Ahmad Ali Ahmad, Ahmad Postdoktor +47-22840567 a.a.ahmad@ncmm.uio.no
Bilde av Eshrat Babaie Babaie, Eshrat Senioringeniør +47-22840544 eshrat.babaie@ncmm.uio.no RNA synthesis, FPLC, Biacore, DNA synthesis
Bilde av Nancy Saana Banono Banono, Nancy Saana Stipendiat +47-22840572 n.s.banono@ncmm.uio.no
Bilde av Berit Johanne H Barkley Barkley, Berit Johanne H Førstekonsulent +47-22840549 b.j.h.barkley@ncmm.uio.no Disputas, Nettpublisering, Arrangementer, Cristin, Fakturaer, Reise
Bilde av Elisa Bjørgo Bjørgo, Elisa Kontorsjef +47-22840608 elisa.bjorgo@ncmm.uio.no Lederstøtte, Økonomi, Ansettelser, Personaladministrasjon, Forskningsadministrasjon, Strategi, Molekylærbiologi, Livsvitenskap, Forskerstøtte MED
Bilde av Liv E Alver Bjørland Bjørland, Liv E Alver Senioringeniør +47-22840527 l.e.a.bjorland@ncmm.uio.no HMS, Byggesaker, Laboratoriekoordinering
Caglayan, Safak Postdoktor +47-22845863 safak.caglayan@ncmm.uio.no Stamceller
Bilde av Jaime Abraham Castro Mondragón Castro Mondragón, Jaime Abraham Postdoktor j.a.c.mondragon@ncmm.uio.no Transkripsjon faktor, Bioinformatikk, MikroRNA
Bilde av Gang Cheng Cheng, Gang Overingeniør +47-22840578 gang.cheng@ncmm.uio.no IT-tjenester, Brukeradministrasjon, Lokal-IT, Server- og driftstjenester
Bilde av Nathalia Chica-Balaguera Chica-Balaguera, Nathalia Forsker +47-22840529 nathalia.chica-balaguera@ncmm.uio.no Cellebiologi
Bilde av Artur Cieslar-Pobuda Cieslar-Pobuda, Artur Postdoktor +47-22845858 artur.cieslar-pobuda@ncmm.uio.no Stamceller
Bilde av Eva Cunha Cunha, Eva Forsker +47-22840574 eva.cunha@ncmm.uio.no Membrantransport, Strukturell biologi
Bilde av Annabel Darby Darby, Annabel Rådgiver +47-22840941 annabel.darby@ncmm.uio.no Internkommunikasjon, Nettpublisering, Pressekontakt, Strategisk kommunikasjon, Kommunikasjon
Bilde av Nikolai Engedal Engedal, Nikolai Prosjektleder +47-22840765 nikolai.engedal@ncmm.uio.no Kreftforskning, Autofagi, Celledød, Cellesignalisering, Cellebiologi, Membrantransport
Bilde av Camila Vicencio Esguerra Esguerra, Camila Vicencio Gruppeleder +47-22840534 c.v.esguerra@ncmm.uio.no Genetikk, Farmakologi, Epilepsi
Gade, Alexandra Overingeniør +47-22844130 alexandra.gade@ncmm.uio.no
Garonne, Laetitia Abdou Seniorrådgiver l.a.garonne@ncmm.uio.no
Bilde av Kinga Aurelia Gawel Gawel, Kinga Aurelia +47-22840571 k.a.gawel@ncmm.uio.no
Gheorghe, Marius Stipendiat +47-22840564 marius.gheorghe@ncmm.uio.no Genregulering
Gutierrez-Fernandez, Javier Postdoktor +47-22840545 jgutierrez@ncmm.uio.no
Bilde av Irep Gözen Gözen, Irep Gruppeleder +47-22840596 irep.gozen@ncmm.uio.no migrasjon, Lipider
Bilde av Adnan Hashim Hashim, Adnan Forsker +47-22845859 adnan.hashim@ncmm.uio.no Stamceller
Bilde av Aziz Khan Khan, Aziz Postdoktor +47-22840563 aziz.khan@ncmm.uio.no Genetikk
Bilde av Ingrid Kjelsvik Kjelsvik, Ingrid Kontorsjef +47-22840531 ingrid.kjelsvik@ncmm.uio.no Ledelse, Strategi, Økonomistyring, HMS, Forskerstøtte MED