Valg ved fakultetet

Fakultetsstyrevalg

Høsten 2019 skal det velges en representant og to vararepresentanter fra det midlertidig tilsatte vitenskapelige personalet, herunder midlertidig tilsatte professor II.

Valgperioden for denne gruppen er ett år, dvs 1.1.2020 - 31.12.2020.

Dekanvalg

Ivar Prydz Gladhaug ble i 2018 valgt som dekan for Det medisinske fakultet for perioden 01.01.2019 - 31.12.2022.