English version of this page

Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 101 - 150 av 1 762
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bjørn  Bendz Bendz, Bjørn Professor II og klinikkleder i Hjerte-, lunge- og karklinikken 23070000 bjorn.bendz@ous-hf.no Hjerte- og karsykdom, Hjerte
Bilde av Haakon Breien Benestad Benestad, Haakon Breien +47 22851208 h.b.benestad@medisin.uio.no Stamceller, Forskningsetikk, Blod og immunologi
Bilde av Karin Elisabeth Bennetter Bennetter, Karin Elisabeth Stipendiat k.e.bennetter@medisin.uio.no
Bilde av Lise Wilhelmine Benningstad Benningstad, Lise Wilhelmine Seniorkonsulent +47-90168940 l.w.benningstad@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Beate Bentzen Bentzen, Heidi Beate Forsker +47 22850086 h.b.bentzen@medisin.uio.no Bioteknologirett, personvern, helserett, bioetikk, livsvitenskap, persontilpasset medisin, presisjonsmedisin, Kunstig intelligens
Berdal, Jan-Erik Førsteamanuensis j.e.berdal@medisin.uio.no
Bilde av Eli Berg Berg, Eli Førsteamanuensis emeritus 913 18 180 eli.berg@medisin.uio.no
Bilde av Jens Petter Berg Berg, Jens Petter Prodekan for forskning +47-23027251 48496950 j.p.berg@medisin.uio.no Diabetes og hormoner
Bilde av Ole Trond Berg Berg, Ole Trond o.t.berg@medisin.uio.no
Bilde av Tore Julsrud Berg Berg, Tore Julsrud Professor II t.j.berg@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Endokrinologi
Bilde av Torill Berg Berg, Torill torill.berg@medisin.uio.no Adrenerge reseptorer, Det sympatiske nervesystemet, Hypertensjon, Renin-angiotensinsystemet, Hjernen og nervesystemet, Hjerte kar og lunger
Bilde av Ørjan Berg Berg, Ørjan Førstesekretær orjan.berg@medisin.uio.no
Bilde av Jon Berg-Johnsen Berg-Johnsen, Jon Professor II jon.berg-johnsen@medisin.uio.no
Bilde av Anita Berge Berge, Anita Avdelingsingeniør anita.berge@medisin.uio.no
Berge, Hilde Moseby Førsteamanuensis h.m.berge@medisin.uio.no
Bilde av Leon Alexander Mclaren Berge Berge, Leon Alexander Mclaren Postdoktor +47 99605034 l.a.m.berge@medisin.uio.no
Bilde av Viktor Berge Berge, Viktor Førsteamanuensis viktor.berge@medisin.uio.no Prostata kreft, robotkirurgi, translasjonsforskning, biobank
Bilde av Niclas Johan Marius Berger Berger, Niclas Johan Marius Seniorrådgiver +47 22851437 +47 41378717 n.j.m.berger@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Regelverk, Si fra, Læringsmiljø, Felles studentsystem FS
Bilde av Tone Kristin Bergersen Bergersen, Tone Kristin Førsteamanuensis 95 277 814 t.k.bergersen@medisin.uio.no
Bilde av Tiril Sofie Bjørkbom Bergstrøm Bergstrøm, Tiril Sofie Bjørkbom Avdelingsingeniør 47874936 t.s.b.bergstrom@medisin.uio.no
Bilde av Dag Berild Berild, Dag dag.berild@medisin.uio.no
Berli, Madeleine Rådgiver madeleine.berli@medisin.uio.no
Bilde av Rosemarie de La Cruz Bernabe Bernabe, Rosemarie de La Cruz Forsker +47 22850624 r.de.l.c.bernabe@medisin.uio.no
Bilde av Tomm Bernklev Bernklev, Tomm Professor II +47 95762750 +4795762750 tomm.bernklev@medisin.uio.no
Bilde av Tone Enge Bertelsen Bertelsen, Tone Enge Universitetslektor t.e.bertelsen@medisin.uio.no
Bilde av Elisabeth Augdahl Bertonen Bertonen, Elisabeth Augdahl Seniorkonsulent +47 22845663 +47 46613726 e.a.bertonen@medisin.uio.no
Bilde av Mona Kristiansen Beyer Beyer, Mona Kristiansen Professor II m.k.beyer@medisin.uio.no
Bilde av Sonia Bhandari Bhandari, Sonia Førstekonsulent +47-23016774 sonia.bhandari@medisin.uio.no
Bilde av Anindita Bhattacharya Bhattacharya, Anindita Postdoktor anindita.bhattacharya@medisin.uio.no
Bilde av Kåre Inge Birkeland Birkeland, Kåre Inge Professor +47 92830675 92830675 k.i.birkeland@medisin.uio.no Insulinresistens, Metabolsk syndrom, Diabetes
Bilde av Viktoria Birkenæs Birkenæs, Viktoria viktoria.birkenas@medisin.uio.no
Bilde av Lisa Bjarkø Bjarkø, Lisa Stipendiat lisa.bjarko@medisin.uio.no
Bjelke, Erik Börje Professor II e.b.bjelke@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bjella Bjella, Thomas Overingeniør thomas.bjella@medisin.uio.no Psykisk helse, Database, TSD, eHelse
Bilde av Lise Bjerke Bjerke, Lise Stipendiat +47 22858929 lise.bjerke@medisin.uio.no Medisinsk antropologi, medisinsk historie, India, Sør-Asia, antibiotikaresistens, Global helse
Bjerke, Mari Johanne Stipendiat m.j.bjerke@medisin.uio.no
Bjerke , Marielle Veneranda Rådgiver +47 22851131 m.v.bjerke@medisin.uio.no
Bilde av Bodil Bjerkehagen Bjerkehagen, Bodil Førsteamanuensis 91375019 bodil.bjerkehagen@medisin.uio.no
Bilde av Vigdis Bjerkeli Bjerkeli, Vigdis Senioringeniør +47 91325776 vigdis.bjerkeli@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Bjerknes Bjerknes, Hanne Seniorrådgiver +47 98609171 + 47 98 60 91 71 hanne.bjerknes@medisin.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Internkommunikasjon, innovasjon, Livsvitenskap
Bilde av Anna Kristina Bjerre Bjerre, Anna Kristina Professor II a.k.bjerre@medisin.uio.no
Bilde av Espen Bjertness Bjertness, Espen Professor +47 22850636 espen.bjertness@medisin.uio.no
Bilde av Kristin Bjordal Bjordal, Kristin Professor II +47 95970307 kristin.bjordal@medisin.uio.no
Bilde av Gunnar Aksel Bjune Bjune, Gunnar Aksel g.a.bjune@medisin.uio.no infeksjoner, Global helse
Bilde av Elisa Bjørgo Bjørgo, Elisa Seksjonsleder +47 22840608 +47 91359367 elisa.bjorgo@ncmm.uio.no Lederstøtte, Økonomi, Ansettelser, Personaladministrasjon, Forskningsadministrasjon, Strategi, Molekylærbiologi, Livsvitenskap, Forskerstøtte MED
Bilde av Ida Torunn Bjørk Bjørk, Ida Torunn i.t.bjork@medisin.uio.no
Bilde av Ingun Marie Bjørkelund Bjørkelund, Ingun Marie Seniorkonsulent +47 22845324 97165117 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp, Drift, Reise, Økonomi
Bilde av Vibeke Solberg Bjørklund Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent 67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner, rombooking
Bilde av Gunn-Elin Aasprong Bjørneboe Bjørneboe, Gunn-Elin Aasprong Spesialrådgiver +47 90164852 g.e.a.bjorneboe@medisin.uio.no
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Seniorrådgiver +47 22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Personaladministrasjon, Nettpublisering, Koordinering