Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 101 - 150 av 1 728
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Sigrid Beitland Beitland, Sigrid Postdoktor +4799040594 + 47 99040594 sigrid.beitland@medisin.uio.no
Bilde av Maria Egeland Bøgh Bekkenes Bekkenes, Maria Egeland Bøgh m.e.b.bekkenes@medisin.uio.no
Bilde av Ina Bekkevold-Jernberg Bekkevold-Jernberg, Ina Rådgiver +47-97794824 ina.bekkevold-jernberg@medisin.uio.no
Bilde av Aurélie Nathalie Pascale Bellanger Bellanger, Aurélie Nathalie Pascale Postdoktor a.n.p.bellanger@medisin.uio.no
Belova, Tatiana Postdoktor tatiana.belova@ncmm.uio.no
Bilde av Bjørn  Bendz Bendz, Bjørn Førsteamanuensis 23070000 bjorn.bendz@ous-hf.no Hjerte- og karsykdom, Hjerte
Bilde av Haakon Breien Benestad Benestad, Haakon Breien Professor emeritus +47 22851208 +47 41656640 h.b.benestad@medisin.uio.no Stamceller, Forskningsetikk, Blod og immunologi
Bilde av Karin Elisabeth Bennetter Bennetter, Karin Elisabeth Stipendiat k.e.bennetter@medisin.uio.no
Bilde av Lise Wilhelmine Benningstad Benningstad, Lise Wilhelmine Seniorkonsulent +47 23015895 +47-90168940 l.w.benningstad@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Beate Bentzen Bentzen, Heidi Beate Forsker +47 22850086 h.b.bentzen@medisin.uio.no Bioteknologirett, personvern, helserett, bioetikk, livsvitenskap, persontilpasset medisin, presisjonsmedisin, Kunstig intelligens
Bilde av Nicolay Bérard-Andersen Bérard-Andersen, Nicolay Seniorrådgiver +47 97065312 nicolay.berard-andersen@medisin.uio.no
Berdal, Jan Erik Førsteamanuensis j.e.berdal@medisin.uio.no
Bilde av Akiah Ottesen Berg Berg, Akiah Ottesen Forsker a.o.berg@medisin.uio.no
Bilde av Eli Berg Berg, Eli Førsteamanuensis emeritus 913 18 180 eli.berg@medisin.uio.no
Bilde av Henrik Berg Berg, Henrik Forsker henrik.berg@medisin.uio.no
Bilde av Jens Petter Berg Berg, Jens Petter Prodekan for forskning +47-23027251 48496950 j.p.berg@medisin.uio.no Diabetes og hormoner
Bilde av Ole Trond Berg Berg, Ole Trond Professor emeritus +47 22850578 +47 99714010 o.t.berg@medisin.uio.no
Bilde av Tore Julsrud Berg Berg, Tore Julsrud Professor II +47 22894801 t.j.berg@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Endokrinologi
Bilde av Torill Berg Berg, Torill +47 22851090 +47 93038600 torill.berg@medisin.uio.no Adrenerge reseptorer, Det sympatiske nervesystemet, Hypertensjon, Renin-angiotensinsystemet, Hjernen og nervesystemet, Hjerte kar og lunger
Bilde av Ørjan Berg Berg, Ørjan Førstesekretær +47 22923650 orjan.berg@medisin.uio.no
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47 22845314 o.a.berg@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Karoline Berg-Eriksen Berg-Eriksen, Karoline Rådgiver +47 22844680 karoline.berg-eriksen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Arbeidsrett, Ansettelser, Regelverk
Bilde av Jon Berg-Johnsen Berg-Johnsen, Jon Professor II +47 23074844 jon.berg-johnsen@medisin.uio.no
Bilde av Anita Berge Berge, Anita Avdelingsingeniør +47 23073147 anita.berge@medisin.uio.no
Bilde av Nikoline Næss Berge Berge, Nikoline Næss Seniorkonsulent +47 22855256 n.n.berge@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Undervisning, Studieplaner
Bilde av Viktor Berge Berge, Viktor Førsteamanuensis viktor.berge@medisin.uio.no Prostata kreft, robotkirurgi, translasjonsforskning, biobank
Bilde av Niclas Johan Marius Berger Berger, Niclas Johan Marius Rådgiver +47 22851437 n.j.m.berger@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, TP
Bilde av Tone Kristin Bergersen Bergersen, Tone Kristin Førsteamanuensis +47 23072221 95 277 814 t.k.bergersen@medisin.uio.no
Bilde av Kaja Knudsen Bergo Bergo, Kaja Knudsen +47-45240589 k.k.bergo@medisin.uio.no
Bilde av Dag Berild Berild, Dag +47 22119152 dag.berild@medisin.uio.no
Berli, Madeleine Rådgiver madeleine.berli@medisin.uio.no
Bilde av Rosemarie de la Cruz Bernabe Bernabe, Rosemarie de la Cruz Forsker +47 22850624 r.de.l.c.bernabe@medisin.uio.no
Bilde av Tomm Bernklev Bernklev, Tomm Professor II +4795762750 tomm.bernklev@medisin.uio.no
Bilde av Ingrid Prytz Berset Berset, Ingrid Prytz Stipendiat i.p.berset@medisin.uio.no
Bilde av Mona Kristiansen Beyer Beyer, Mona Kristiansen Professor II m.k.beyer@medisin.uio.no
Bilde av Sonia Bhandari Bhandari, Sonia Førstekonsulent +47-23016774 sonia.bhandari@medisin.uio.no
Bilde av Caroline Ditlev Binde Binde, Caroline Ditlev Stipendiat c.d.binde@medisin.uio.no
Bilde av Kåre I. Birkeland Birkeland, Kåre I. Professor +47 23071181 +47 92830675 92830675 k.i.birkeland@medisin.uio.no Insulinresistens, Metabolsk syndrom, Diabetes
Bilde av Lisa Bjarkø Bjarkø, Lisa Stipendiat lisa.bjarko@medisin.uio.no
Bjelke, Erik Börje Professor II e.b.bjelke@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bjella Bjella, Thomas Overingeniør +47 23027326 thomas.bjella@medisin.uio.no Psykisk helse, Database, TSD, eHelse
Bilde av Lise Bjerke Bjerke, Lise Stipendiat +47 22858929 lise.bjerke@medisin.uio.no Global helse, antibiotikaresistens, India, Sør-Asia, matsikkerhet
Bjerke, Mari Stipendiat mari.bjerke@medisin.uio.no
Bjerke , Marielle Veneranda Rådgiver +47 22851131 m.v.bjerke@medisin.uio.no
Bilde av Vigdis Bjerkeli Bjerkeli, Vigdis Senioringeniør +47 23072778 vigdis.bjerkeli@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Bjerknes Bjerknes, Hanne Seniorrådgiver + 47 98 60 91 71 hanne.bjerknes@medisin.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Internkommunikasjon, innovasjon, Livsvitenskap
Bilde av Anna Kristina Bjerre Bjerre, Anna Kristina Professor II a.k.bjerre@medisin.uio.no
Bilde av Espen Bjertness Bjertness, Espen Professor +47 22850636 espen.bjertness@medisin.uio.no
Bilde av Wenche Schrøder Bjorbækmo Bjorbækmo, Wenche Schrøder +47 22845270 w.s.bjorbakmo@medisin.uio.no
Bilde av Kristin Bjordal Bjordal, Kristin Professor II +47 23066012 +47 95970307 kristin.bjordal@medisin.uio.no