Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 101 - 150 av 1 597
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Manigeh Beigi Beigi, Manigeh Avdelingsingeniør +47-90835813 manigeh.beigi@medisin.uio.no
Bilde av Klaus Beiske Beiske, Klaus Professor II klaus.beiske@medisin.uio.no
Bilde av Sigrid Beitland Beitland, Sigrid Postdoktor 99040594 + 47 99040594 sigrid.beitland@medisin.uio.no
Bilde av Maria Egeland Bøgh Bekkenes Bekkenes, Maria Egeland Bøgh m.e.b.bekkenes@medisin.uio.no
Bilde av Ina Bekkevold-Jernberg Bekkevold-Jernberg, Ina Seniorkonsulent +47-97794824 ina.bekkevold-jernberg@medisin.uio.no
Bilde av Bjørn  Bendz Bendz, Bjørn Førsteamanuensis 23070000 bjorn.bendz@ous-hf.no Hjerte- og karsykdom, Hjerte
Bilde av Haakon Breien Benestad Benestad, Haakon Breien Professor emeritus +47-22851208 +47-41656640 h.b.benestad@medisin.uio.no Stamceller, Forskningsetikk, Blod og immunologi
Bilde av Lise Wilhelmine Benningstad Benningstad, Lise Wilhelmine Seniorkonsulent +47-23015895 +47-90168940 l.w.benningstad@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Beate Bentzen Bentzen, Heidi Beate Forsker +47-22850086 h.b.bentzen@medisin.uio.no Bioteknologirett, livsvitenskap, personvern, persontilpasset medisin, helserett
Bilde av Kahsai Beraki Beraki, Kahsai Senioringeniør 23071518 71518 kahsai.beraki@medisin.uio.no
Berdal, Jan Erik Førsteamanuensis j.e.berdal@medisin.uio.no
Bilde av Akiah Ottesen Berg Berg, Akiah Ottesen Forsker a.o.berg@medisin.uio.no
Bilde av Eli Berg Berg, Eli Førsteamanuensis emeritus 913 18 180 eli.berg@medisin.uio.no
Bilde av Jens Petter Berg Berg, Jens Petter Professor +47-23027251 48496950 j.p.berg@medisin.uio.no Diabetes og hormoner
Bilde av Ole Trond Berg Berg, Ole Trond Professor emeritus +47-22850578 +47-99714010 o.t.berg@medisin.uio.no
Bilde av Tore Julsrud Berg Berg, Tore Julsrud Førsteamanuensis +47-22894801 t.j.berg@medisin.uio.no
Bilde av Torill Berg Berg, Torill Professor +47-22851090 +47-93038600 torill.berg@medisin.uio.no Adrenerge reseptorer, Det sympatiske nervesystemet, Hypertensjon, Renin-angiotensinsystemet, Hjernen og nervesystemet, Hjerte kar og lunger
Bilde av Ørjan Berg Berg, Ørjan Førstesekretær +47-22923650 orjan.berg@medisin.uio.no
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47-22845314 o.a.berg@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, UiO-noark, Innsynsbegjæringer, Offentleglova, Journalføring
Bilde av Karoline Berg-Eriksen Berg-Eriksen, Karoline Rådgiver +47-22844680 karoline.berg-eriksen@medisin.uio.no Arbeidsrett, Ansettelser, Regelverk, Personaladministrasjon, Rekruttering
Bilde av Pål Berg-Hansen Berg-Hansen, Pål Førsteamanuensis pal.berg-hansen@studmed.uio.no
Bilde av Jon Berg-Johnsen Berg-Johnsen, Jon Professor II +47-23074844 jon.berg-johnsen@medisin.uio.no
Bilde av Anita Berge Berge, Anita Avdelingsingeniør +47-23073147 anita.berge@medisin.uio.no
Bilde av Niclas Johan Marius Berger Berger, Niclas Johan Marius Rådgiver +47-22851437 n.j.m.berger@medisin.uio.no Eksamen, TP, Felles studentsystem FS, Studieadministrasjon
Bilde av Tone Kristin Bergersen Bergersen, Tone Kristin Førsteamanuensis +47-22851018 95 277 814 t.k.bergersen@medisin.uio.no
Bilde av Kaja Knudsen Bergo Bergo, Kaja Knudsen +47-45240589 k.k.bergo@medisin.uio.no
Bilde av Dag Berild Berild, Dag Førsteamanuensis +47-22119152 dag.berild@medisin.uio.no
Bilde av Gazmend Berisha Berisha, Gazmend Universitetslektor gazmend.berisha@medisin.uio.no
Bilde av Rosemarie de la Cruz Bernabe Bernabe, Rosemarie de la Cruz Postdoktor +47-22850624 r.d.l.c.bernabe@medisin.uio.no
Bilde av Aasmund Berner Berner, Aasmund Professor emeritus aasmube@medisin.uio.no
Bilde av Tomm Bernklev Bernklev, Tomm Professor II +4795762750 tomm.bernklev@medisin.uio.no
Bilde av Ingrid Prytz Berset Berset, Ingrid Prytz Stipendiat i.p.berset@medisin.uio.no
Bilde av Francesco Bettella Bettella, Francesco Forsker francesco.bettella@medisin.uio.no
Bilde av Mona Kristiansen Beyer Beyer, Mona Kristiansen Førsteamanuensis m.k.beyer@medisin.uio.no
Bilde av Sonia Bhandari Bhandari, Sonia Førstekonsulent +47-23016774 sonia.bhandari@medisin.uio.no
Bilde av Caroline Ditlev Binde Binde, Caroline Ditlev Stipendiat c.d.binde@studmed.uio.no
Bilde av Kåre I. Birkeland Birkeland, Kåre I. Professor +47-23071181 +47-92830675 92830675 k.i.birkeland@medisin.uio.no Insulinresistens, Metabolsk syndrom, Diabetes
Bilde av Lisa Bjarkø Bjarkø, Lisa Stipendiat lisa.bjarko@medisin.uio.no
Bjelke, Erik Börje Professor II e.b.bjelke@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bjella Bjella, Thomas Overingeniør +47-23027326 thomas.bjella@medisin.uio.no Psykisk helse, Database, TSD, eHelse
Bilde av Louise Bjerkan Bjerkan, Louise Postdoktor +47-22840327 louise.bjerkan@medisin.uio.no
Bilde av Vigdis Bjerkeli Bjerkeli, Vigdis Senioringeniør +47-23072778 vigdis.bjerkeli@medisin.uio.no
Bilde av Anna Kristina Bjerre Bjerre, Anna Kristina Førsteamanuensis a.k.bjerre@medisin.uio.no
Bilde av Espen Bjertness Bjertness, Espen Professor +47-22850636 espen.bjertness@medisin.uio.no
Bilde av Wenche Schrøder Bjorbækmo Bjorbækmo, Wenche Schrøder Forsker +47-22845270 w.s.bjorbakmo@medisin.uio.no
Bilde av Kristin Bjordal Bjordal, Kristin Professor II +47-23066012 +47-95970307 kristin.bjordal@medisin.uio.no
Bilde av Gunnar Aksel Bjune Bjune, Gunnar Aksel +47-22850640 g.a.bjune@medisin.uio.no infeksjoner, Global helse
Bilde av Jan G. Bjålie Bjålie, Jan G. Professor +47-22851263 +47-91787901 j.g.bjaalie@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Nevroinformatikk, Hjernearkitektur, Digitale hjerneatlas, Livsvitenskap
Bilde av Niklas Klas Evert Björkström Björkström, Niklas Klas Evert Forsker n.k.e.bjorkstrom@medisin.uio.no
Bilde av Elisa Bjørgo Bjørgo, Elisa Kontorsjef +47-22840608 elisa.bjorgo@ncmm.uio.no Strategi, Økonomi, Molekylærbiologi, Lederstøtte, Ansettelser, Livsvitenskap, Forskningsadministrasjon, Personaladministrasjon