Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 101 - 150 av 1 806
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Victoria Becker Becker, Victoria Stipendiat +47 97332799 victoria.becker@medisin.uio.no
Bilde av Manigeh Beigi Beigi, Manigeh Avdelingsingeniør manigeh.beigi@medisin.uio.no
Bilde av Klaus Hermann Beiske Beiske, Klaus Hermann Professor emeritus k.h.beiske@medisin.uio.no
Bilde av Sigrid Irene Beitland Beitland, Sigrid Irene Postdoktor + 47 99040594 s.i.beitland@medisin.uio.no
Bilde av Maria Egeland Bøgh Bekkenes Bekkenes, Maria Egeland Bøgh m.e.b.bekkenes@medisin.uio.no
Bilde av Ina Bekkevold-Jernberg Bekkevold-Jernberg, Ina Rådgiver +47-97794824 ina.bekkevold-jernberg@medisin.uio.no
Bilde av Jose Gerardo Belem Teles Roque Dos Reis Belem Teles Roque Dos Reis, Jose Gerardo Stipendiat j.g.b.t.r.d.reis@medisin.uio.no
Bilde av Aurelie Nathalie Pascale Bellanger Bellanger, Aurelie Nathalie Pascale Forsker a.n.p.bellanger@medisin.uio.no
Bilde av Tatiana Belova Belova, Tatiana Postdoktor +47 45021834 tatiana.belova@ncmm.uio.no
Bilde av Bjørn  Bendz Bendz, Bjørn Professor II og klinikkleder i Hjerte-, lunge- og karklinikken 23070000 bjorn.bendz@ous-hf.no Hjerte- og karsykdom, Hjerte
Bilde av Haakon Breien Benestad Benestad, Haakon Breien Professor emeritus h.b.benestad@medisin.uio.no Stamceller, Forskningsetikk, Blod og immunologi
Bilde av Karin Elisabeth Bennetter Bennetter, Karin Elisabeth Stipendiat k.e.bennetter@medisin.uio.no
Bilde av Lise Wilhelmine Benningstad Benningstad, Lise Wilhelmine Seniorkonsulent +47-90168940 l.w.benningstad@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Beate Bentzen Bentzen, Heidi Beate Forsker +47 22850086 h.b.bentzen@medisin.uio.no Bioteknologirett, personvern, helserett, bioetikk, livsvitenskap, persontilpasset medisin, presisjonsmedisin, Kunstig intelligens
Bilde av Nicolay Bérard-Andersen Bérard-Andersen, Nicolay Seniorrådgiver +47 97065312 nicolay.berard-andersen@medisin.uio.no
Berdal, Jan-Erik Førsteamanuensis j.e.berdal@medisin.uio.no
Bilde av Eli Berg Berg, Eli Førsteamanuensis emeritus 913 18 180 eli.berg@medisin.uio.no
Bilde av Henrik Berg Berg, Henrik henrik.berg@medisin.uio.no
Bilde av Jens Petter Berg Berg, Jens Petter Prodekan for forskning +47-23027251 48496950 j.p.berg@medisin.uio.no Diabetes og hormoner
Bilde av Ole Trond Berg Berg, Ole Trond o.t.berg@medisin.uio.no
Bilde av Tore Julsrud Berg Berg, Tore Julsrud Professor II t.j.berg@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Endokrinologi
Bilde av Torill Berg Berg, Torill torill.berg@medisin.uio.no Adrenerge reseptorer, Det sympatiske nervesystemet, Hypertensjon, Renin-angiotensinsystemet, Hjernen og nervesystemet, Hjerte kar og lunger
Bilde av Ørjan Berg Berg, Ørjan Førstesekretær orjan.berg@medisin.uio.no
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47 22845314 o.a.berg@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Karoline Berg-Eriksen Berg-Eriksen, Karoline Rådgiver +47 22844680 karoline.berg-eriksen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Arbeidsrett, Ansettelser, Regelverk
Bilde av Jon Berg-Johnsen Berg-Johnsen, Jon Professor II jon.berg-johnsen@medisin.uio.no
Bilde av Anita Berge Berge, Anita Avdelingsingeniør anita.berge@medisin.uio.no
Bilde av Leon Alexander Mclaren Berge Berge, Leon Alexander Mclaren Postdoktor +47 99605034 l.a.m.berge@medisin.uio.no
Bilde av Viktor Berge Berge, Viktor Førsteamanuensis viktor.berge@medisin.uio.no Prostata kreft, robotkirurgi, translasjonsforskning, biobank
Bilde av Niclas Johan Marius Berger Berger, Niclas Johan Marius Seniorrådgiver +47 22851437 +47 41378717 n.j.m.berger@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Regelverk, Si fra, Læringsmiljø, Felles studentsystem FS
Bilde av Tone Kristin Bergersen Bergersen, Tone Kristin Førsteamanuensis 95 277 814 t.k.bergersen@medisin.uio.no
Bilde av Ivar Bergland Bergland, Ivar Seniorrådgiver +47 22858485 +47 90955108 +4790955108 ivar.bergland@medisin.uio.no Innovasjon, Ideutvikling, Kommersialisering, Coaching, Startups, Styreverv, Innovasjonsprosesser
Bilde av Tiril Sofie Bjørkbom Bergstrøm Bergstrøm, Tiril Sofie Bjørkbom Avdelingsingeniør 47874936 t.s.b.bergstrom@medisin.uio.no
Bilde av Dag Berild Berild, Dag dag.berild@medisin.uio.no
Berli, Madeleine Rådgiver madeleine.berli@medisin.uio.no
Bilde av Malin C. Bern Bern, Malin C. m.c.bern@medisin.uio.no
Bilde av Rosemarie de La Cruz Bernabe Bernabe, Rosemarie de La Cruz Forsker +47 22850624 r.de.l.c.bernabe@medisin.uio.no
Bilde av Tomm Bernklev Bernklev, Tomm Professor II +4795762750 tomm.bernklev@medisin.uio.no
Bilde av Elisabeth Augdahl Bertonen Bertonen, Elisabeth Augdahl Seniorkonsulent +47 22845663 +47 46613726 e.a.bertonen@medisin.uio.no
Bilde av Mona Kristiansen Beyer Beyer, Mona Kristiansen Professor II m.k.beyer@medisin.uio.no
Bilde av Sonia Bhandari Bhandari, Sonia Førstekonsulent +47-23016774 sonia.bhandari@medisin.uio.no
Bilde av Anindita Bhattacharya Bhattacharya, Anindita Postdoktor anindita.bhattacharya@medisin.uio.no
Bilde av Caroline Ditlev Binde Binde, Caroline Ditlev c.d.binde@medisin.uio.no
Bilde av Kåre Inge Birkeland Birkeland, Kåre Inge Professor +47 92830675 92830675 k.i.birkeland@medisin.uio.no Insulinresistens, Metabolsk syndrom, Diabetes
Bilde av Viktoria Birkenæs Birkenæs, Viktoria Forsker viktoria.birkenas@medisin.uio.no
Bilde av Lisa Bjarkø Bjarkø, Lisa Stipendiat lisa.bjarko@medisin.uio.no
Bjelke, Erik Börje Professor II e.b.bjelke@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bjella Bjella, Thomas Overingeniør thomas.bjella@medisin.uio.no Psykisk helse, Database, TSD, eHelse
Bilde av Lise Bjerke Bjerke, Lise Stipendiat +47 22858929 lise.bjerke@medisin.uio.no Global helse, medisinsk antropologi, India, Sør-Asia, antibiotikaresistens
Bjerke, Mari Stipendiat +47 97013988 mari.bjerke@medisin.uio.no