Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 101 - 150 av 1 625
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ørjan Berg Berg, Ørjan Førstesekretær +47-22923650 orjan.berg@medisin.uio.no
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47-22845314 o.a.berg@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, UiO-noark, Innsynsbegjæringer, Offentleglova, Journalføring
Bilde av Karoline Berg-Eriksen Berg-Eriksen, Karoline Rådgiver +47-22844680 karoline.berg-eriksen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Arbeidsrett, Ansettelser, Regelverk
Bilde av Pål Berg-Hansen Berg-Hansen, Pål Forsker pal.berg-hansen@medisin.uio.no
Bilde av Jon Berg-Johnsen Berg-Johnsen, Jon Professor II +47-23074844 jon.berg-johnsen@medisin.uio.no
Bilde av Anita Berge Berge, Anita Avdelingsingeniør +47-23073147 anita.berge@medisin.uio.no
Bilde av Niclas Johan Marius Berger Berger, Niclas Johan Marius Rådgiver +47-22851437 n.j.m.berger@medisin.uio.no Eksamen, TP, Felles studentsystem FS, Studieadministrasjon
Bilde av Tone Kristin Bergersen Bergersen, Tone Kristin Førsteamanuensis +47-22851018 95 277 814 t.k.bergersen@medisin.uio.no
Bilde av Kaja Knudsen Bergo Bergo, Kaja Knudsen +47-45240589 k.k.bergo@medisin.uio.no
Bilde av Dag Berild Berild, Dag +47-22119152 dag.berild@medisin.uio.no
Bilde av Rosemarie de la Cruz Bernabe Bernabe, Rosemarie de la Cruz Postdoktor +47-22850624 r.de.l.c.bernabe@medisin.uio.no
Bilde av Aasmund Berner Berner, Aasmund Professor emeritus aasmube@medisin.uio.no
Bilde av Tomm Bernklev Bernklev, Tomm Professor II +4795762750 tomm.bernklev@medisin.uio.no
Bilde av Ingrid Prytz Berset Berset, Ingrid Prytz Stipendiat i.p.berset@medisin.uio.no
Bilde av Mona Kristiansen Beyer Beyer, Mona Kristiansen Professor II m.k.beyer@medisin.uio.no
Bilde av Sonia Bhandari Bhandari, Sonia Førstekonsulent +47-23016774 sonia.bhandari@medisin.uio.no
Bilde av Caroline Ditlev Binde Binde, Caroline Ditlev Stipendiat c.d.binde@studmed.uio.no
Bilde av Kåre I. Birkeland Birkeland, Kåre I. Professor +47-23071181 +47-92830675 92830675 k.i.birkeland@medisin.uio.no Insulinresistens, Metabolsk syndrom, Diabetes
Bilde av Lisa Bjarkø Bjarkø, Lisa Stipendiat lisa.bjarko@medisin.uio.no
Bjelke, Erik Börje Professor II e.b.bjelke@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bjella Bjella, Thomas Overingeniør +47-23027326 thomas.bjella@medisin.uio.no Psykisk helse, Database, TSD, eHelse
Bilde av Louise Bjerkan Bjerkan, Louise Postdoktor +47-22840327 louise.bjerkan@medisin.uio.no
Bilde av Vigdis Bjerkeli Bjerkeli, Vigdis Senioringeniør +47-23072778 vigdis.bjerkeli@medisin.uio.no
Bilde av Anna Kristina Bjerre Bjerre, Anna Kristina Førsteamanuensis a.k.bjerre@medisin.uio.no
Bilde av Espen Bjertness Bjertness, Espen Professor +47-22850636 espen.bjertness@medisin.uio.no
Bilde av Wenche Schrøder Bjorbækmo Bjorbækmo, Wenche Schrøder Forsker +47-22845270 w.s.bjorbakmo@medisin.uio.no
Bilde av Kristin Bjordal Bjordal, Kristin Professor II +47-23066012 +47-95970307 kristin.bjordal@medisin.uio.no
Bilde av Gunnar Aksel Bjune Bjune, Gunnar Aksel Professor emeritus +47-22850640 g.a.bjune@medisin.uio.no infeksjoner, Global helse
Bilde av Elisa Bjørgo Bjørgo, Elisa Kontorsjef +47-22840608 elisa.bjorgo@ncmm.uio.no Lederstøtte, Økonomi, Ansettelser, Personaladministrasjon, Forskningsadministrasjon, Strategi, Molekylærbiologi, Livsvitenskap, Forskerstøtte MED
Bilde av Ida Torunn Bjørk Bjørk, Ida Torunn Professor emeritus +47-22850577 +47-97591890 i.t.bjork@medisin.uio.no
Bilde av Ingun Marie Bjørkelund Bjørkelund, Ingun Marie Seniorkonsulent +47-22845324 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp, Drift
Bilde av Sunniva Bjørklund Bjørklund, Sunniva Postdoktor sunniva.bjorklund@medisin.uio.no
Bilde av Vibeke Solberg Bjørklund Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent +47-67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, rombooking, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner
Bilde av Niklas Klas Evert Björkström Björkström, Niklas Klas Evert Forsker n.k.e.bjorkstrom@medisin.uio.no
Bilde av Liv E Alver Bjørland Bjørland, Liv E Alver Senioringeniør +47-22840527 l.e.a.bjorland@ncmm.uio.no HMS, Byggesaker, Laboratoriekoordinering
Bilde av Arild Bjørndal Bjørndal, Arild Professor II arild.bjorndal@medisin.uio.no
Bilde av Gudrun Maria Waaler Bjørnelv Bjørnelv, Gudrun Maria Waaler g.m.w.bjornelv@medisin.uio.no
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47-22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Nettpublisering, Koordinering, Studieadministrasjon, Syllabus, Studieveiledning, Emner
Bilde av Trine Bjørner Bjørner, Trine Førsteamanuensis +47-22844695 +47-91593690 trine.bjorner@medisin.uio.no
Bilde av Kari-Anne Bjørnerud Bjørnerud, Kari-Anne Rådgiver +47-22845336 k.a.bjornerud@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Bilde av Jørgen Vildershøj Bjørnholt Bjørnholt, Jørgen Vildershøj Førsteamanuensis j.v.bjornholt@medisin.uio.no
Bilde av Kristin Bjørnland Bjørnland, Kristin Professor II 92456120 kristin.bjornland@medisin.uio.no Barnekirurgi
Bjørnsen, Elisabeth Gyllensten Stipendiat e.g.bjornsen@medisin.uio.no
Bilde av Stine Bjørnsen Bjørnsen, Stine Avdelingsingeniør +47-23073617 stine.bjornsen@medisin.uio.no
Bilde av Kristian Bjøro Bjøro, Kristian Professor 90186524 +47-90186524 kristian.bjoro@medisin.uio.no
Bilde av Trine Bjøro Bjøro, Trine Professor +47-22935906 +47-95179192 trine.bjoro@medisin.uio.no Thyroiea, Immunoassay, Kreftmarkører/Tumormarkører, Endokrinologi, USA
Bilde av Magnar Bjørås Bjørås, Magnar Forsker magnar.bjoras@medisin.uio.no Livsvitenskap
Bilde av Jan G. Bjålie Bjålie, Jan G. Professor +47-22851263 +47-91787901 j.g.bjaalie@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Nevroinformatikk, Hjernearkitektur, Digitale hjerneatlas, Livsvitenskap
Bilde av Yngvild Nuvin Blaker Blaker, Yngvild Nuvin Postdoktor y.n.blaker@medisin.uio.no
Bilde av Vera Blankson Blankson, Vera Stipendiat vera.blankson@medisin.uio.no Immunologi, Autoimmunitet