English version of this page

Administrative fellestjenester (MEDADM)

Seksjonen har ansvar for administrative servicer overfor fakultetets ledelse og administrasjon, og inkluderer arkiv, kommunikasjon, IT-støtte og resepsjonstjenester.

Postadresse: Postboks 1078 Blindern, 0316 Oslo

Besøksadresse: Klaus Torgårds vei 3, Sogn Arena, Oslo

Telefon:+47-22845300

E-post: postmottak@medisin.uio.no

Stedkode: 500101

Personer 1 - 12 av 12
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Riaz Ahmed Ahmed, Riaz Konsulent +47 22845338 riaz.ahmed@medisin.uio.no Postmottak, Drift
Bilde av Hanne Bjerknes Bjerknes, Hanne Seniorrådgiver +47 98609171 + 47 98 60 91 71 hanne.bjerknes@medisin.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Internkommunikasjon, innovasjon, Livsvitenskap
Bilde av Christina Bergstad Heesch Heesch, Christina Bergstad Seniorrådgiver +47 22851140 +47 92456870 c.b.heesch@medisin.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Pressekontakt, Nettpublisering, Internkommunikasjon, Sosiale medier, Prosjektledelse
Bilde av Cecilie Bakken Høstmark Høstmark, Cecilie Bakken Rådgiver 97640361 c.b.hostmark@medisin.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Sosiale medier, Mediekontakt, medieovervåkning
Bilde av Elin Lunde Lunde, Elin Seniorrådgiver elin.lunde@medisin.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Kristine Mangerud Mangerud, Kristine Seniorrådgiver +47 94802025 94802025 kristine.mangerud@medisin.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Nettstatistikk, SEO
Bilde av Thomas Olafsen Olafsen, Thomas Seniorrådgiver +47 22850132 +47 92 22 31 21 thomas.olafsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsformidling, Prosjektledelse, Sosiale medier, Pressekontakt
Bilde av Solmaz Rahnamaei Sadigh Azar Rahnamaei Sadigh Azar, Solmaz Førstekonsulent 41246496 s.r.s.azar@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp, Økonomi
Bilde av Sindre Rian Rian, Sindre Senioringeniør +47 22845822 sindreri@medisin.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Programmer, Datamaskin, Mobil
Bilde av Anita Robøle Robøle, Anita Seksjonssjef +47 22845849 +47 99011171 anita.robole@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse
Bilde av Silje Marie Kile Rosseland Rosseland, Silje Marie Kile Seniorrådgiver +47 22845302 siljer@medisin.uio.no Internkommunikasjon, Krisekommunikasjon, Strategisk kommunikasjon, Nettredaktør, Kommunikasjon, Profilering, Nettpublisering, Prosjektledelse, Forskningsformidling, Pressekontakt
Bilde av Kyrre Vigestad Vigestad, Kyrre Rådgiver +47 22855279 kyrre.vigestad@medisin.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Nettredaktør, Nettstatistikk