English version of this page

Administrative fellestjenester (MEDADM)

Seksjonen har ansvar for administrative servicer overfor fakultetets ledelse og administrasjon, og inkluderer arkiv, kommunikasjon, IT-støtte og resepsjonstjenester.

Postadresse: Postboks 1078 Blindern, 0316 Oslo

Besøksadresse: Klaus Torgårds vei 3, Sogn Arena, Oslo

Telefon:+47-22845300

E-post: postmottak@medisin.uio.no

Stedkode: 500101

Ønsker du innsyn i MEDs arkiv? Les om offentlig journal og innsynsbegjæringer

Personer 1 - 16 av 16
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Riaz Ahmed Ahmed, Riaz Konsulent +47-22845338 riaz.ahmed@medisin.uio.no Postmottak, Drift
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47-22845314 o.a.berg@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, UiO-noark, Innsynsbegjæringer, Offentleglova, Journalføring
Bilde av Hanne Bjerknes Bjerknes, Hanne Seniorrådgiver hanne.bjerknes@medisin.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Internkommunikasjon, innovasjon, Livsvitenskap
Bilde av Ingun Marie Bjørkelund Bjørkelund, Ingun Marie Seniorkonsulent +47-22845324 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp, Drift
Bilde av Kaja Haldorsen Haldorsen, Kaja Avdelingsleder 997 22 009 kaja.haldorsen@medisin.uio.no Kommunikasjonsleder, Kommunikasjonstrategi, Mediekontakt, Sosiale medier
Bilde av Wiggo Bjørn Hansen Hansen, Wiggo Bjørn Seniorrådgiver +47-22845317 w.b.hansen@medisin.uio.no Arkivplan, Arkiv
Bilde av Christina Heesch Heesch, Christina Seniorrådgiver +47-22851140 92456870 christina.heesch@medisin.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Pressekontakt, Nettpublisering, Internkommunikasjon, Sosiale medier, Prosjektledelse
Bilde av Bente Johansen Johansen, Bente Seniorrådgiver +47-22844074 bente.johansen@medisin.uio.no Prosjektledelse, Rekruttering, Regelverk, HR-system, Personaladministrasjon, Likestilling, Sidegjøremål
Bilde av Elin Lunde Lunde, Elin Seniorrådgiver +47-22845070 elin.lunde@medisin.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Thomas Olafsen Olafsen, Thomas Seniorrådgiver +47-22850132 +47 92 22 31 21 thomas.olafsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsformidling, Prosjektledelse, Sosiale medier, Pressekontakt
Bilde av Elisabeth Olsen Olsen, Elisabeth Seniorrådgiver +47-22845805 elisabeth.olsen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, HR-system, Rekruttering, Helse, miljø og sikkerhet (HMS), Arbeidsmiljøutvalg (AMU)
Bilde av Liv Prestgard Prestgard, Liv Seniorkonsulent +47-22845316 liv.prestgard@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, Offentlig journal, Journalføring, prisnominasjoner, priser
Bilde av Sindre Kristoffer Rian Rian, Sindre Kristoffer Senioringeniør +47-22845822 s.k.rian@medisin.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Programmer, Datamaskin, Mobil
Bilde av Anita Robøle Robøle, Anita Seksjonssjef +47-22845849 99011171 anita.robole@medisin.uio.no Ledelse, Administrasjon
Bilde av Silje Marie Kile Rosseland Rosseland, Silje Marie Kile Seniorrådgiver +47-22845302 45450053 siljer@medisin.uio.no Internkommunikasjon, Krisekommunikasjon, Strategisk kommunikasjon, Nettredaktør, Kommunikasjon, Profilering, Nettpublisering, Prosjektledelse, Forskningsformidling, Pressekontakt
Bilde av Ingeborg Vibe Vibe, Ingeborg Rådgiver +47-22845312 ingeborg.vibe@medisin.uio.no Opplæring, ePhorte, Kurs, Brukerstøtte, Arkivplan, Offentlig journal