Ansatte - Forskningsadministrasjon

Listen inneholder 24 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aalvik, Dag Rådgiver +47-22845881 dag.aalvik@medisin.uio.no Dr.Philos., Forskerutdanning, Ph.D., Plagiatkontroll, Forskningsadministrasjon
Aarnes, Louise Kristine Rådgiver +47-22845303 l.k.aarnes@medisin.uio.no Ph.d., Forskningsadministrasjon, Emner, Nettpublisering, Forskerutdanning
Alver, Ivar Seniorkonsulent +47-22845333 ivar.alver@medisin.uio.no Rapportering, Ph.d., Forskningsadministrasjon
Alvsvåg, Aina Førstekonsulent +47-22840358 aina.alvsvag@medisin.uio.no Ekstern finansiering, EU, Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Utlysninger
Arntsen, Borghild M Seniorrådgiver +47-22845806 b.m.arntsen@medisin.uio.no Forskerlinjen, Forskningsadministrasjon, Rekruttering, Opptak, Eksamen
Bjørnerud, Kari-Anne Rådgiver +47-22845336 k.a.bjornerud@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Borge, Randi Hovden Førstekonsulent +47-22845335 r.h.borge@medisin.uio.no Dr.philos., Ph.d., Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning
Bremer, Merethe Seniorrådgiver +47-22856353 +47-95209393 (mob) merethe.bremer@medisin.uio.no Rapportering, Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Kvalitetssystem, Statistikk, Ph.d., Regelverk
Bævre, Linn Avdelingsleder +47-22923787 +47-91855211 (mob) linn.bavre@medisin.uio.no
Corell, Mari Rådgiver +47-22856360 mari.corell@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d.
Frammarsvik, Stian Førstekonsulent +47-22844704 stian.frammarsvik@medisin.uio.no Dr.philos., Forskerutdanning, Ph.d., Forskningsadministrasjon
Helgason, Erlendur Seniorrådgiver +47-22845315 erlendur.helgason@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Utlysninger, Ekstern finansiering, EU, Internasjonalt samarbeid
Henriksen, Hilde Seniorrådgiver +47-22858371 hilde.henriksen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Ekstern finansiering, Utlysninger, Forskningsstøtte
Lorens-Thommesen, Marta Seniorrådgiver +47-22845830 marta.lorens-thommesen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte
McGillivray, Kevin Stipendiat +47-22850072 kevin.mcgillivray@jus.uio.no Rettsinformatikk, Kontraktsrett, Offentlige anskaffelser, data protection
Møller, Michael T. N Seniorrådgiver +47-22845310 45391459 (mob) +47 90992999 m.t.n.moller@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Cristin, analyse, Rapportering, Utvalget for legers videre- og etterutdanning, Nasjonalt publiseringsråd for medisin, kjernefasiliteter, forskningsinfrastruktur
Ore, Katrine Seniorrådgiver +47-22845517 katrine.ore@medisin.uio.no Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Analyse, Dokumentasjon, Forskningsdata, Datalagring, Datadeling, Regelverk, Kvalitetssystem, Forskningsetikk
Patriksson, Alexandra Seniorrådgiver +47-22845313 alexandra.patriksson@medisin.uio.no
Rognlien, Reidar Seniorrådgiver +47-22845876 +47-93050121 (mob) reidar.rognlien@medisin.uio.no
Schjølberg-Henriksen, Kari Seniorrådgiver +47-22859214 93066911 (mob) kari.schjolberg-henriksen@medisin.uio.no Utlysninger, Forskningsrådet, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, EU
Sogner, Ingrid Seksjonssjef +47-22854465 +47-90663386 (mob) ingrid.sogner@medisin.uio.no Forskningspolitikk, EU, Innovasjon, Næringsliv, Internasjonalt samarbeid, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering
Sørheim, Åse Frivold Seniorrådgiver +47-22845809 a.f.sorheim@medisin.uio.no Administrasjon, Forskningsadministrasjon
Wandem, Malin Solli Seniorrådgiver +47-22845808 m.s.wandem@medisin.uio.no Forskningsstøtte, EU, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon
Øvsthus, Synneve Rådgiver +47-22845304 synneve.ovsthus@medisin.uio.no Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Emner, Ph.d.