English version of this page

Ansatte - Forskningsadministrasjon

Listen inneholder 22 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aarnes, Louise Kristine Rådgiver +47-22845303 l.k.aarnes@medisin.uio.no Ph.d., Forskningsadministrasjon, Emner, Nettpublisering, Forskerutdanning
Alver, Ivar Seniorkonsulent +47-22845333 ivar.alver@medisin.uio.no Rapportering, Ph.d., Forskningsadministrasjon
Arntsen, Borghild M Seniorrådgiver +47-22845806 b.m.arntsen@medisin.uio.no Forskerlinjen, Forskningsadministrasjon, Rekruttering, Opptak, Eksamen
Ayaz, Mahmood Seniorrådgiver +47-22859214 mahmood.ayaz@medisin.uio.no
Bjørnerud, Kari-Anne Rådgiver +47-22845336 k.a.bjornerud@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Bremer, Merethe Seniorrådgiver +47-22856353 +47-95209393 (mob) merethe.bremer@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Regelverk, Kvalitetssystem, Rapportering, Statistikk
Corell, Mari Rådgiver +47-22856360 mari.corell@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d.
Erøy, Jone +47-22845881 jone.eroy@medisin.uio.no
Frammarsvik, Stian Førstekonsulent +47-22844704 stian.frammarsvik@medisin.uio.no Ph.d., Dr.philos., Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon
Helgason, Erlendur Seniorrådgiver +47-22845315 erlendur.helgason@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Utlysninger, Ekstern finansiering, EU, Internasjonalt samarbeid, Forskerstøtte MED
Henriksen, Hilde Seniorrådgiver +47-22858371 hilde.henriksen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Liendo, Anna Maria a.m.liendo@medisin.uio.no
Lorens-Thommesen, Marta Seniorrådgiver +47-22845830 marta.lorens-thommesen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Majid, Sumera Rådgiver +47-22845307 sumera.majid@medisin.uio.no Ph.d., Dr.philos., Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon
McGillivray, Kevin Stipendiat kevin.mcgillivray@jus.uio.no Rettsinformatikk, Kontraktsrett, Offentlige anskaffelser, data protection
Møller, Michael T. N Seniorrådgiver +47-22845310 45391459 (mob) +47 90992999 m.t.n.moller@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Cristin, analyse, Rapportering, Utvalget for legers videre- og etterutdanning, Nasjonalt publiseringsråd for medisin, kjernefasiliteter, forskningsinfrastruktur, Forskerstøtte MED
Ore, Katrine Seniorrådgiver +47-22845517 katrine.ore@medisin.uio.no Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Analyse, Dokumentasjon, Forskningsdata, Datalagring, Datadeling, Regelverk, Kvalitetssystem, Forskningsetikk, Forskerstøtte MED, Personvern i forskning
Patriksson, Alexandra Seniorrådgiver +47-22845313 alexandra.patriksson@medisin.uio.no
Rognlien, Reidar Seniorrådgiver +47-22845876 +47-93050121 (mob) reidar.rognlien@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Sogner, Ingrid Seksjonssjef +47-22854465 +47-90663386 (mob) ingrid.sogner@medisin.uio.no Internasjonalt samarbeid, EU, Ekstern finansiering, Næringsliv, Innovasjon, Forskningspolitikk, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED
Wandem, Malin Solli Seniorrådgiver +47-22845808 m.s.wandem@medisin.uio.no Forskningsstøtte, EU, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon
Øvsthus, Synneve Rådgiver +47-22845304 synneve.ovsthus@medisin.uio.no Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Emner, Ph.d.