English version of this page

Ansatte - Regionale komiteer for medisinsk og helsefaglig forskningsetikk sør-øst

Listen inneholder 25 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aukrust, Pål pal.aukrust@medisin.uio.no
Bjørnerem, Marianne Rådgiver +47 22845531 marianne.bjornerem@medisin.uio.no
Carson, Marianne Rådgiver +47 22845521 marianne.carson@medisin.uio.no
Emblem, Ragnhild ragnhild.emblem@medisin.uio.no
Fjordholm, Finn Skre Rådgiver +47 22845821 f.s.fjordholm@medisin.uio.no
Harstad, Kristine Gjul Rådgiver +47 22845583 k.g.harstad@medisin.uio.no
Hølen, Jacob Christian Seksjonssjef +47 22845518 j.c.holen@medisin.uio.no
Kavli, Anne Schiøtz Seniorkonsulent +47 22845512 a.s.kavli@medisin.uio.no
Klokk, Tove Irene Seniorrådgiver +47 22845522 t.i.klokk@medisin.uio.no
Lauvrak, Silje Anett Ugland Seniorrådgiver +47 22845520 s.a.u.lauvrak@medisin.uio.no
Mosling, Tone Transeth Førstekonsulent +47 22845598 t.t.mosling@medisin.uio.no
Myrvold, Silje Førstekonsulent +47 22845514 silje.myrvold@medisin.uio.no
Olsen, Øyvind Grønlie Seniorrådgiver +47 22857547 o.g.olsen@medisin.uio.no
Pekovic, Hanne Johansen Seniorrådgiver +47 22845501 h.j.pekovic@medisin.uio.no
Rajalingam, Dhaksshaginy Rådgiver dhaksshaginy.rajalingam@medisin.uio.no
Rindal, Sofie Rådgiver sofie.rindal@medisin.uio.no
Sagbakken, Elin Evju Seniorrådgiver +47 22845502 e.e.sagbakken@medisin.uio.no
Strand, Anders Førsteamanuensis II, vitenskapsfilosofi Filosofi, vitenskapsfilosofi, etikk, metafysikk
Tallaksen, Chantal Marie Elisabeth Kontornr: 22118644 c.m.e.tallaksen@medisin.uio.no
Thorsen, Claus Henning Seniorrådgiver +47 22845515 c.h.thorsen@medisin.uio.no
Twedt, Olaug Myhre Rådgiver +47 22845519 o.m.twedt@medisin.uio.no
Wangen, Elin Røa Førstekonsulent +47 22845570 e.r.wangen@medisin.uio.no
Westerheim, Elin Avdelingsleder elin.westerheim@medisin.uio.no
Wæhre, Anne Student annew@studmed.uio.no
Åbyholm-Brodal, Anne Førstekonsulent +47 22845572 +47 92027661 (mob) anne.abyholm-brodal@medisin.uio.no