English version of this page

Studier

Personer 1 - 19 av 19
Navn Telefon E-post Emneord
Amundsen, Mai Juliet Butters I permisjon Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Niclas Johan Marius Berger Berger, Niclas Johan Marius Rådgiver +47-22851437 n.j.m.berger@medisin.uio.no Eksamen, TP, Felles studentsystem FS, Studieadministrasjon
Bilde av Nele De Vos De Vos, Nele Rådgiver +47-22851104 n.de.vos@medisin.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Frode Fagerbakk Fagerbakk, Frode Seniorrådgiver +47-22851591 frode.fagerbakk@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Felles studentsystem FS, TP, Nettpublisering, Nettredaktør
Bilde av Trude Hamnes Hamnes, Trude Seniorkonsulent +47-23075302 trude.hamnes@medisin.uio.no
Bilde av Elvira Kostanda Kostanda, Elvira Rådgiver +47-22851567 elvira.kostanda@medisin.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Cecilie Poulsson Krogh Krogh, Cecilie Poulsson Rådgiver +47-22845331 c.p.krogh@medisin.uio.no
Bilde av Mette Groseth Langballe Langballe, Mette Groseth Seniorrådgiver +47-22845326 +47-41409069 m.g.langballe@medisin.uio.no Fagprøven, Skikkethet, Postdoktorprogrammet
Bilde av Nina Lind Lind, Nina Rådgiver +47-22851116 nina.lind@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Prosjektoppgave
Bilde av Hanne Moen Moen, Hanne Rådgiver +47-22851530 hanne.moen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Bilde av Rita Iren Olsen Olsen, Rita Iren Seniorrådgiver +47-22851419 r.i.olsen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Regelverk, Emner
Sethre, Elisabeth Authen Seksjonssjef +47-22845325 e.a.sethre@medisin.uio.no
Skaar, Åsmund Rådgiver +47-22845829 944 21 685 asmund.skaar@medisin.uio.no
Bilde av Mattias Solbakken Solbakken, Mattias Rådgiver +47-22845811 mattias.solbakken@medisin.uio.no Regelverk, Studieadministrasjon, Fusk, Plagiatkontroll, URKUND, Tilrettelegging
Stensvik, Karoline Rådgiver +47-22856222 40238846 karoline.stensvik@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Inspera
Bilde av Mette Diana Vidnes Vidnes, Mette Diana Rådgiver +47-22845813 m.d.vidnes@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Bilde av Anne Westheim Westheim, Anne Seniorrådgiver +47-22845819 anne.westheim@medisin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Mobilitet, Studieadministrasjon, Utveksling, Opptak
Bilde av Kristin Wium Wium, Kristin Seniorrådgiver +47-22851572 kristin.wium@medisin.uio.no Studiekvalitet, Studieadministrasjon, undervisning, Studieplaner
Bilde av Hanne-Guro Aabelvik Aabelvik, Hanne-Guro Seniorrådgiver +47-22845829 45232555 45232555 h.g.aabelvik@medisin.uio.no Eksamen, Felles studentsystem FS, Studieadministrasjon