English version of this page

Personer - Side 7

Søk etter ansatte og studenter

Personer 151 - 175 av 335
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Michal Filip Kaminski Kaminski, Michal Filip Forsker m.f.kaminski@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Marie Karlsen Karlsen, Heidi Marie Stipendiat +47 22850687 +47 41434555 h.m.karlsen@medisin.uio.no
Bilde av Adrian Kellner Kellner, Adrian Stipendiat adrian.kellner@medisin.uio.no
Bilde av Jonas Minet Kinge Kinge, Jonas Minet Førsteamanuensis j.m.kinge@medisin.uio.no
Bilde av Marit Kirkevold Kirkevold, Marit Professor +47 22850569 marit.kirkevold@medisin.uio.no Aldring, Kronisk sykdom
Bilde av Sverre Kittelsen Kittelsen, Sverre Professor II 918 43 889 sverre.kittelsen@frisch.uio.no
Klotz, Dagmar dagmar.klotz@medisin.uio.no
Bilde av Atle Klovning Klovning, Atle Førsteamanuensis +47 22844657 atle.klovning@medisin.uio.no
Bilde av Ivar Sønbø Kristiansen Kristiansen, Ivar Sønbø i.s.kristiansen@medisin.uio.no
Kristianslund, Olav Universitetslektor olav.kristianslund@medisin.uio.no
Bilde av Espen Saxhaug Kristoffersen Kristoffersen, Espen Saxhaug Førsteamanuensis +47 97665483 e.s.kristoffersen@medisin.uio.no
Bilde av Natalia Kunst Kunst, Natalia Førstelektor natalia.kunst@medisin.uio.no Helseøkonomi, Økonomisk evaluering
Kunøe, Nikolaj Førsteamanuensis nikolaj.kunoe@medisin.uio.no
Bilde av Lars Christian Kvalbein-Olsen Kvalbein-Olsen, Lars Christian Stipendiat l.c.kvalbein-olsen@medisin.uio.no
Bilde av Ole Christian Kvammen Kvammen, Ole Christian Førstekonsulent 95264952 o.c.kvammen@medisin.uio.no publikasjoner
Bilde av Kaja Kvaale Kvaale, Kaja Stipendiat +47 22844633 +47 92620228 kaja.kvaale@medisin.uio.no Social inequality in health, Gender perspectives on illness and health, Qualitative methods
Bilde av Oddvar Martin Kaarbøe Kaarbøe, Oddvar Martin Professor +47 22845038 o.m.kaarboe@medisin.uio.no
Bilde av Anette Langtvet Langtvet, Anette Seksjonssjef +47 22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Økonomi, Ekstern finansiering, Rekruttering, Personaladministrasjon, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Bilde av Kirsti Langvatn Langvatn, Kirsti Seniorrådgiver +47 22850512 47407857 kirsti.langvatn@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram, Forskerstøtte MED
Bilde av Tricia Lynn Lois Larose Larose, Tricia Lynn Lois Forsker +47 46 54 18 83 t.l.l.larose@medisin.uio.no
Bilde av Berit Hofset Larsen Larsen, Berit Hofset Forsker berihla@medisin.uio.no
Bilde av Marie Hamilton Larsen Larsen, Marie Hamilton Forsker +47 22845386 m.h.larsen@medisin.uio.no
Bilde av Øivind Larsen Larsen, Øivind +47 22850673 +47 415 415 34 oivind.larsen@medisin.uio.no
Bilde av Siv Støfring Le Page Le Page, Siv Støfring Seniorkonsulent +47 22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Ingunn Henriksen Leeber Leeber, Ingunn Henriksen Stipendiat i.h.leeber@medisin.uio.no