English version of this page

Personer - Side 7

Søk etter ansatte og studenter

Personer 151 - 175 av 312
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ole Christian Kvammen Kvammen, Ole Christian Førstekonsulent 95264952 o.c.kvammen@medisin.uio.no publikasjoner
Bilde av Birgit Kvernflaten Kvernflaten, Birgit Postdoktor +47 22858794 93669684 birgit.kvernflaten@medisin.uio.no
Bilde av Kaja Kvaale Kvaale, Kaja Stipendiat +47 22844633 +47 92620228 kaja.kvaale@medisin.uio.no Social inequality in health, Gender perspectives on illness and health, Qualitative methods
Bilde av Oddvar Martin Kaarbøe Kaarbøe, Oddvar Martin Professor +47 22845038 o.m.kaarboe@medisin.uio.no
Bilde av Elisabeth Geke Marjan Landeweer Landeweer, Elisabeth Geke Marjan Forsker e.g.m.landeweer@medisin.uio.no
Bilde av Anette Langtvet Langtvet, Anette Seksjonssjef +47 22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Økonomi, Ekstern finansiering, Rekruttering, Personaladministrasjon, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Bilde av Kirsti Langvatn Langvatn, Kirsti Seniorrådgiver +47 22850512 47407857 kirsti.langvatn@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram, Forskerstøtte MED
Bilde av Tricia Lynn Lois Larose Larose, Tricia Lynn Lois Forsker +47 46 54 18 83 t.l.l.larose@medisin.uio.no
Bilde av Berit Hofset Larsen Larsen, Berit Hofset Forsker berihla@medisin.uio.no
Bilde av Marie Hamilton Larsen Larsen, Marie Hamilton Forsker +47 22845386 m.h.larsen@medisin.uio.no
Bilde av Øivind Larsen Larsen, Øivind Professor emeritus +47 22850673 +47 415 415 34 oivind.larsen@medisin.uio.no
Bilde av Siv Støfring Le Page Le Page, Siv Støfring Seniorkonsulent +47 22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Ingunn Leeber Leeber, Ingunn Stipendiat ingunn.leeber@medisin.uio.no
Bilde av Maria Jensberg Leirbakk Leirbakk, Maria Jensberg m.j.leirbakk@medisin.uio.no
Bilde av Kristi Brinkmann Lenander Lenander, Kristi Brinkmann Førstekonsulent +47 22844611 k.b.lenander@medisin.uio.no Avdelingsstøtte, Lederstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Anners Lerdal Lerdal, Anners Professor II +47 95033144 anners.lerdal@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Ochieng Lichtwarck Lichtwarck, Hanne Ochieng Stipendiat +47 22850635 h.o.lichtwarck@medisin.uio.no
Bilde av Anne Helene Kveim Lie Lie, Anne Helene Kveim Førsteamanuensis +47 22850607 +47 45471011 a.h.k.lie@medisin.uio.no
Bilde av Lillian Lillemoen Lillemoen, Lillian +47 22844620 lillian.lillemoen@medisin.uio.no
Bilde av Bent Håkan Lindberg Lindberg, Bent Håkan Stipendiat +47 40220320 40220320 b.h.lindberg@medisin.uio.no Antibiotikabruk, Primærhelsetjenesten, overdiagnostikk
Bilde av Maren Falch Lindberg Lindberg, Maren Falch Førsteamanuensis m.f.lindberg@medisin.uio.no
Bilde av Morten Lindbæk Lindbæk, Morten Professor +47 22850646 morten.lindbak@medisin.uio.no
Lithèn, Sara Sofia Rådgiver +47 41386378 s.s.lithen@medisin.uio.no
Bilde av Steinar Lund Lund, Steinar Konsulent +47 22850622 steinar.lund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Bilag
Bilde av Ingvild Bergom Lunde Lunde, Ingvild Bergom Postdoktor +47 22855627 +47 48150763 i.b.lunde@medisin.uio.no