Ved fakultetet - Side 3

Personer 51 - 74 av 74
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Katrine Ore Ore, Katrine Seniorrådgiver +47 22845517 +4799402319 katrine.ore@medisin.uio.no Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Analyse, Dokumentasjon, Forskningsdata, Datalagring, Datadeling, Regelverk, Kvalitetssystem, Forskningsetikk, Forskerstøtte MED, Personvern i forskning
Patriksson, Alexandra Seniorrådgiver +47 22845313 alexandra.patriksson@medisin.uio.no
Bilde av Liv Prestgard Prestgard, Liv Seniorkonsulent +47 22845316 liv.prestgard@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, Offentlig journal, Journalføring, prisnominasjoner, priser
Ramsfjell, Veslemøy Seniorrådgiver +47 22845808 veslemoy.ramsfjell@medisin.uio.no
Bilde av Sindre Kristoffer Rian Rian, Sindre Kristoffer Senioringeniør +47 22845822 s.k.rian@medisin.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Programmer, Datamaskin, Mobil
Bilde av Anita Robøle Robøle, Anita Seksjonssjef +47 22845849 99011171 anita.robole@medisin.uio.no Ledelse, Administrasjon
Rognlien, Reidar Seniorrådgiver +47 22845876 +47 93050121 reidar.rognlien@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Silje Marie Kile Rosseland Rosseland, Silje Marie Kile Seniorrådgiver +47 22845302 +4745450053 siljer@medisin.uio.no Internkommunikasjon, Krisekommunikasjon, Strategisk kommunikasjon, Nettredaktør, Kommunikasjon, Profilering, Nettpublisering, Prosjektledelse, Forskningsformidling, Pressekontakt
Bilde av Elin Olaug Rosvold Rosvold, Elin Olaug Prodekan for medisinstudiet +47 93265327 e.o.rosvold@medisin.uio.no Utdanning, allmennmedisin, forskerskole, IKT i undervisning, legemidler, forskrivning, helseforskning
Sethre, Elisabeth Authen Seksjonssjef +47 22845325 e.a.sethre@medisin.uio.no
Bilde av Morten Skoglund Skoglund, Morten Senioringeniør 41572099 22845616 morten.skoglund@medisin.uio.no E-læring, IKT og læring, Digitale læringsressurser
Skaar, Åsmund Rådgiver +47 22845829 944 21 685 asmund.skaar@medisin.uio.no
Bilde av Ingrid Sogner Sogner, Ingrid Seksjonssjef +47 22854465 +47 90663386 ingrid.sogner@medisin.uio.no Internasjonalt samarbeid, EU, Ekstern finansiering, Næringsliv, Innovasjon, Forskningspolitikk, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED
Bilde av Mattias Solbakken Solbakken, Mattias Seniorrådgiver +47 22845811 mattias.solbakken@medisin.uio.no Regelverk, Studieadministrasjon, Fusk, Plagiatkontroll, URKUND, Tilrettelegging, Leganto
Stensvik, Karoline Rådgiver +47 22856222 +47 40238846 karoline.stensvik@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Inspera
Bilde av Ingeborg Vibe Vibe, Ingeborg Rådgiver +47 22845312 ingeborg.vibe@medisin.uio.no Opplæring, ePhorte, Kurs, Brukerstøtte, Arkivplan, Offentlig journal
Bilde av Mette Diana Vidnes Vidnes, Mette Diana Rådgiver +47 22845813 m.d.vidnes@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Bilde av Kyrre Vigestad Vigestad, Kyrre Kommunikasjonsrådgiver 22855279 92862492 kyrre.vigestad@medisin.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Nettredaktør, Nettstatistikk
Bilde av Malin Solli Wandem Wandem, Malin Solli Seniorrådgiver +47 22845808 m.s.wandem@medisin.uio.no Forskningsstøtte, EU, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon
Bilde av Anne Westheim Westheim, Anne Seniorrådgiver +47 22845819 anne.westheim@medisin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Mobilitet, Studieadministrasjon, Utveksling, Opptak
Bilde av Kristin Wium Wium, Kristin Seniorrådgiver +47 22851572 kristin.wium@medisin.uio.no Studiekvalitet, Studieadministrasjon, undervisning, Studieplaner
Bilde av Synneve Øvsthus Øvsthus, Synneve Rådgiver +47 22845304 synneve.ovsthus@medisin.uio.no Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Emner, Ph.d.
Bilde av Hanne-Guro Aabelvik Aabelvik, Hanne-Guro Seniorrådgiver +47 22845829 45232555 45232555 h.g.aabelvik@medisin.uio.no Eksamen, Felles studentsystem FS, Studieadministrasjon
Bilde av Louise Kristine Aarnes Aarnes, Louise Kristine Rådgiver +47 22845303 l.k.aarnes@medisin.uio.no Ph.d., Forskningsadministrasjon, Emner, Nettpublisering, Forskerutdanning