Ved fakultetet - Side 3

Personer 51 - 75 av 80
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hilde Irene Nebb Nebb, Hilde Irene Visedekan for innovasjon og internasjonalisering +47-22845308 +47-41552925 h.i.nebb@medisin.uio.no Ledelse, Molekylær ernæring, Næringsstoffer, Metabolisme, energibalanse, Livsstilssykdommer, Diabetes og hormoner, Livsvitenskap
Bilde av Thomas Olafsen Olafsen, Thomas Seniorrådgiver +47 22850132 +47 92 22 31 21 thomas.olafsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsformidling, Prosjektledelse, Sosiale medier, Pressekontakt
Bilde av Elisabeth Olsen Olsen, Elisabeth Seniorrådgiver +47 22845805 elisabeth.olsen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, HR-system, Rekruttering, Helse, miljø og sikkerhet (HMS), Arbeidsmiljøutvalg (AMU)
Bilde av Rita Iren Olsen Olsen, Rita Iren Seniorrådgiver +47 22851419 r.i.olsen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Regelverk, Emner
Bilde av Katrine Ore Ore, Katrine Seniorrådgiver +47 22845517 +4799402319 katrine.ore@medisin.uio.no Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Analyse, Dokumentasjon, Forskningsdata, Datalagring, Datadeling, Regelverk, Kvalitetssystem, Forskningsetikk, Forskerstøtte MED, Personvern i forskning
Patriksson, Alexandra Seniorrådgiver +47 22845313 alexandra.patriksson@medisin.uio.no
Bilde av Liv Prestgard Prestgard, Liv Seniorkonsulent +47 22845316 liv.prestgard@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, Offentlig journal, Journalføring, prisnominasjoner, priser
Ramsfjell, Veslemøy Seniorrådgiver +47 22845808 veslemoy.ramsfjell@medisin.uio.no
Bilde av Sindre Kristoffer Rian Rian, Sindre Kristoffer Senioringeniør +47 22845822 s.k.rian@medisin.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Programmer, Datamaskin, Mobil
Bilde av Anita Robøle Robøle, Anita Seksjonssjef +47 22845849 +4799011171 anita.robole@medisin.uio.no Ledelse, Administrasjon
Rognlien, Reidar Seniorrådgiver +47 22845876 +47 93050121 reidar.rognlien@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Silje Marie Kile Rosseland Rosseland, Silje Marie Kile Seniorrådgiver +47 22845302 +4745450053 siljer@medisin.uio.no Internkommunikasjon, Krisekommunikasjon, Strategisk kommunikasjon, Nettredaktør, Kommunikasjon, Profilering, Nettpublisering, Prosjektledelse, Forskningsformidling, Pressekontakt
Bilde av Elin Olaug Rosvold Rosvold, Elin Olaug Prodekan for medisinstudiet +47 93265327 e.o.rosvold@medisin.uio.no Utdanning, allmennmedisin, forskerskole, IKT i undervisning, legemidler, forskrivning, helseforskning
Bilde av Tony Joakim Sandset Sandset, Tony Joakim Forsker t.j.sandset@medisin.uio.no
Bilde av Stefan Schauber Schauber, Stefan Førsteamanuensis +47 22850225 stefan.schauber@medisin.uio.no
Sethre, Elisabeth Authen Seksjonssjef +47 22845325 e.a.sethre@medisin.uio.no
Skogli, Håkon Førstekonsulent +47 22845332 hakon.skogli@medisin.uio.no ph.d., opptak, forskning
Bilde av Morten Skoglund Skoglund, Morten Senioringeniør +4741572099 22845616 morten.skoglund@medisin.uio.no E-læring, IKT og læring, Digitale læringsressurser
Skaar, Åsmund Rådgiver +47 22845829 944 21 685 asmund.skaar@medisin.uio.no
Bilde av Ingrid Sogner Sogner, Ingrid Seksjonssjef +47 22854465 +47 90663386 ingrid.sogner@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, EU, Ekstern finansiering, Næringsliv, Innovasjon, Forskningspolitikk, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED
Bilde av Mattias Solbakken Solbakken, Mattias Seniorrådgiver +47 22845811 mattias.solbakken@medisin.uio.no Regelverk, Studieadministrasjon, Fusk, Plagiatkontroll, URKUND, Tilrettelegging, Leganto
Stensvik, Karoline Rådgiver +47 22856222 +47 40238846 karoline.stensvik@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Inspera
Bilde av Ingeborg Vibe Vibe, Ingeborg Rådgiver +47 22845312 ingeborg.vibe@medisin.uio.no Opplæring, ePhorte, Kurs, Brukerstøtte, Arkivplan, Offentlig journal
Bilde av Mette Diana Vidnes Vidnes, Mette Diana Rådgiver +47 22845813 m.d.vidnes@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Bilde av Kyrre Vigestad Vigestad, Kyrre Kommunikasjonsrådgiver 22855279 92862492 kyrre.vigestad@medisin.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Nettredaktør, Nettstatistikk