Ved fakultetet - Side 3

Personer 51 - 75 av 92
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elin Lunde Lunde, Elin Seniorrådgiver elin.lunde@medisin.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Amund Smidt Lysaker Lysaker, Amund Smidt Rådgiver +47 22845808 a.s.lysaker@medisin.uio.no
Maclachlan, Mary Catherine Senioringeniør m.c.maclachlan@medisin.uio.no
Bilde av Jeanette H. Magnus Magnus, Jeanette H. Direktør Senter for Global Helse +4740493490 j.h.magnus@medisin.uio.no
Bilde av Kristine Mangerud Mangerud, Kristine Seniorrådgiver +47 94802025 94802025 kristine.mangerud@medisin.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Nettstatistikk, SEO
Bilde av Hanne Moen Moen, Hanne Rådgiver hanne.moen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Bilde av Stina Mosling Mosling, Stina Seksjonssjef +47 93201514 stina.mosling@medisin.uio.no Rekruttering, organisasjonsutvikling, arbeidsmiljøutvikling, medarbeiderundersøkelser, Arbeidsrett, HR regelverk, HR-administration, Ansettelser, strategiutvikling, endring, omstilling, Ledelse, medbestemmelse, Likestilling, mangfold
Bilde av Hans Ragnar Mossin Mossin, Hans Ragnar Fungerende fakultetsdirektør +47 22844654 +47 99164241 h.r.mossin@medisin.uio.no
Bilde av Michael Terje Nørregaard Møller Møller, Michael Terje Nørregaard Seniorrådgiver +47 22845310 +47 45391459 +47 90992999 m.t.n.moller@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Cristin, analyse, Rapportering, Utvalget for legers videre- og etterutdanning, Nasjonalt publiseringsråd for medisin, kjernefasiliteter, forskningsinfrastruktur, Forskerstøtte MED
Bilde av Hilde Irene Nebb Nebb, Hilde Irene Visedekan for innovasjon og internasjonalisering +47-22845308 +47-41552925 h.i.nebb@medisin.uio.no Ledelse, Molekylær ernæring, Næringsstoffer, Metabolisme, energibalanse, Livsstilssykdommer, Diabetes og hormoner, Livsvitenskap
Bilde av Thomas Olafsen Olafsen, Thomas Seniorrådgiver +47 22850132 +47 92 22 31 21 thomas.olafsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsformidling, Prosjektledelse, Sosiale medier, Pressekontakt
Bilde av Maria Olofsson Olofsson, Maria Seksjonssjef +47 22850689 +47 41301586 +47 4130 1586 maria.olofsson@medisin.uio.no Ledelse, Strategi, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskerstøtte MED
Bilde av Elisabeth Olsen Olsen, Elisabeth Seniorrådgiver +47 22845805 elisabeth.olsen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, HR-system, Rekruttering, Helse, miljø og sikkerhet (HMS), Arbeidsmiljøutvalg (AMU)
Bilde av Rita Iren Olsen Olsen, Rita Iren Seniorrådgiver +47 22851419 r.i.olsen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Regelverk, Emner
Bilde av Katrine Ore Ore, Katrine Seniorrådgiver +47 22845517 +47 99402319 katrine.ore@medisin.uio.no Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Analyse, Dokumentasjon, Forskningsdata, Datalagring, Datadeling, Regelverk, Kvalitetssystem, Forskningsetikk, Forskerstøtte MED, Personvern i forskning
Patriksson, Alexandra Seniorrådgiver +47 22845313 alexandra.patriksson@medisin.uio.no
Bilde av Liv Prestgard Prestgard, Liv Seniorkonsulent +47 22845316 97763771 liv.prestgard@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, Offentlig journal, Journalføring, prisnominasjoner, priser
Ramsfjell, Veslemøy Seniorrådgiver +47 47293642 +47 472 93 642 veslemoy.ramsfjell@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Sindre Kristoffer Rian Rian, Sindre Kristoffer Senioringeniør +47 22845822 s.k.rian@medisin.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Programmer, Datamaskin, Mobil
Bilde av Anita Robøle Robøle, Anita Seksjonssjef +47 22845849 anita.robole@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse
Rognlien, Reidar Seniorrådgiver +47 22845876 +47 93050121 reidar.rognlien@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Silje Marie Kile Rosseland Rosseland, Silje Marie Kile Seniorrådgiver +47 22845302 siljer@medisin.uio.no Internkommunikasjon, Krisekommunikasjon, Strategisk kommunikasjon, Nettredaktør, Kommunikasjon, Profilering, Nettpublisering, Prosjektledelse, Forskningsformidling, Pressekontakt
Bilde av Elin Olaug Rosvold Rosvold, Elin Olaug Prodekan for medisinstudiet +47 93265327 e.o.rosvold@medisin.uio.no Utdanning, allmennmedisin, forskerskole, IKT i undervisning, legemidler, forskrivning, helseforskning
Saldanha Viva, Gabriela Forsker g.s.viva@medisin.uio.no
Bilde av Tony Joakim Ananiassen Sandset Sandset, Tony Joakim Ananiassen Forsker t.j.a.sandset@medisin.uio.no