English version of this page

Vitenskapelig ansatte - Side 5

Personer 101 - 125 av 277
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tore Hofstad Hofstad, Tore +47 466 64 946 tore.hofstad@medisin.uio.no
Bilde av Inger Holm Holm, Inger Professor II +47 22845383 inger.holm@medisin.uio.no
Bilde av Søren Holm Holm, Søren Professor soren.holm@medisin.uio.no Medisinsk etikk, Forskningsetikk, bioetikk
Bilde av Gerd Holmboe-Ottesen Holmboe-Ottesen, Gerd +47 22850626 gerd.holmboe-ottesen@medisin.uio.no
Bilde av Øyvind Holme Holme, Øyvind Førsteamanuensis oyvind.holme@medisin.uio.no
Holmsen, Solveig Thorp Stipendiat s.t.holmsen@medisin.uio.no
Bilde av Christine Holst Holst, Christine christine.holst@medisin.uio.no
Bilde av Anette Bringedal Houge Houge, Anette Bringedal Postdoktor 99224698 a.b.houge@medisin.uio.no Kriminologi og rettssosiologi, Internasjonal strafferett, Krig og konflikt, Krigsforbrytelser, Kriminalisering, Kjønn, Konflikt-relatert seksuell vold, Tortur, Institusjonell respons, Institusjonell kunnskap og kunnskapsoverføring
Bilde av Tonje Lossius Husum Husum, Tonje Lossius Forsker +47 41280305 t.l.husum@medisin.uio.no
Bilde av Sigurd Høye Høye, Sigurd Førsteamanuensis +47 22844603 sigurd.hoye@medisin.uio.no
Bilde av Inga Haaland Haaland, Inga Stipendiat inga.haaland@medisin.uio.no
Bilde av Per Haave Haave, Per Forsker +47 22850605 +47 99465179 per.haave@medisin.uio.no
Bilde av Ole Rikard Haavet Haavet , Ole Rikard Professor emeritus + 47-95179494 o.r.haavet@medisin.uio.no ungdomshelse, ungdomsmedisin, Allmennmedisin, fastlege
Haavaag, Silje Bjørnsen Stipendiat s.b.haavaag@medisin.uio.no
Bilde av Pernille Marie Stähr Irgens Irgens, Pernille Marie Stähr Forsker p.m.s.irgens@medisin.uio.no
Bilde av Tor Iversen Iversen, Tor Professor +47 22845032 tor.iversen@medisin.uio.no
Bilde av Anita Lakshmi Iyer Iyer, Anita Lakshmi a.l.iyer@medisin.uio.no
Bilde av Astri Letnes Janson Janson, Astri Letnes Stipendiat a.l.janson@medisin.uio.no
Bilde av Siri Jensen Jensen, Siri Avdelingsleder +47 22850655 +47 99017894 siri.jensen@medisin.uio.no
Bilde av Anne Karen Jenum Jenum, Anne Karen +47 22850648 +47 91181416 a.k.jenum@medisin.uio.no
Bilde av Kristin Jeppestøl Jeppestøl, Kristin kristin.jeppestol@medisin.uio.no
Bilde av Henriette C. Jodal Jodal, Henriette C. Stipendiat h.c.jodal@medisin.uio.no
Bilde av Tonje Rambøll Johannessen Johannessen, Tonje Rambøll Stipendiat +47 95169272 t.r.johannessen@medisin.uio.no
Bilde av Marius Johansen Johansen, Marius Stipendiat +47 41 02 51 91 mariuj@medisin.uio.no Seksuell og reproduktiv helse, Seksuelt overførte infeksjoner, Prevensjon, Menstruasjon, Endometriose, Venerologi, Gynekologi
Jones, Paul Remy Postdoktor p.r.jones@medisin.uio.no