English version of this page

Vitenskapelig ansatte - Side 5

Personer 101 - 125 av 267
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Sigurd Høye Høye, Sigurd Førsteamanuensis +47 22844603 sigurd.hoye@medisin.uio.no
Bilde av Inga Haaland Haaland, Inga Stipendiat inga.haaland@medisin.uio.no
Bilde av Per Haave Haave, Per Forsker +47 22850605 +47 99465179 per.haave@medisin.uio.no
Bilde av Ole Rikard Haavet Haavet , Ole Rikard Professor emeritus + 47-22850656/ +47-64846960 o.r.haavet@medisin.uio.no ungdomshelse, ungdomsmedisin, Allmennmedisin, fastlege
Haavaag, Silje Bjørnsen Vitenskapelig assistent s.b.haavaag@medisin.uio.no
Bilde av Pernille Marie Irgens Irgens, Pernille Marie Stipendiat +47 22845003 p.m.irgens@medisin.uio.no
Bilde av Tor Iversen Iversen, Tor Professor +47 22845032 tor.iversen@medisin.uio.no
Bilde av Anita  Lakshmi Iyer Iyer, Anita Lakshmi Stipendiat a.l.iyer@medisin.uio.no
Bilde av Astri Letnes Janson Janson, Astri Letnes Stipendiat a.l.janson@medisin.uio.no
Bilde av Siri Jensen Jensen, Siri Avdelingsleder +47 22850655 +47 99017894 siri.jensen@medisin.uio.no
Bilde av Anne Karen Jenum Jenum, Anne Karen +47 22850648 a.k.jenum@medisin.uio.no
Bilde av Kristin Jeppestøl Jeppestøl, Kristin kristin.jeppestol@medisin.uio.no
Bilde av Henriette Jodal Jodal, Henriette Stipendiat henriette.jodal@medisin.uio.no
Bilde av Tonje R. Johannessen Johannessen, Tonje R. Stipendiat +47 95169272 t.r.johannessen@medisin.uio.no
Bilde av Marius Johansen Johansen, Marius Stipendiat +47 41 02 51 91 mariuj@medisin.uio.no Seksuell og reproduktiv helse, Seksuelt overførte infeksjoner, Prevensjon, Menstruasjon, Endometriose, Venerologi, Gynekologi
Jones, Paul Remy Postdoktor p.r.jones@medisin.uio.no
Bilde av Jacob Jorem Jorem, Jacob Stipendiat jacob.jorem@medisin.uio.no
Bilde av Frederik Emil Juul Juul, Frederik Emil Universitetslektor f.e.juul@medisin.uio.no
Bilde av Mette Kalager Kalager, Mette Professor +47 22850531 92427884 mette.kalager@medisin.uio.no
Bilde av Michal Filip Kaminski Kaminski, Michal Filip Forsker m.f.kaminski@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Marie Karlsen Karlsen, Heidi Marie Stipendiat +47 22850687 +47 41434555 h.m.karlsen@medisin.uio.no
Bilde av Adrian Kellner Kellner, Adrian Stipendiat adrian.kellner@medisin.uio.no
Bilde av Jonas Minet Kinge Kinge, Jonas Minet Førsteamanuensis j.m.kinge@medisin.uio.no
Bilde av Marit Kirkevold Kirkevold, Marit Professor +47 22850569 marit.kirkevold@medisin.uio.no Aldring, Kronisk sykdom
Bilde av Sverre Kittelsen Kittelsen, Sverre Professor II +4791843889 918 43 889 sverre.kittelsen@frisch.uio.no