English version of this page

Personer - Side 9

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 401 - 450 av 1 764
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Qiong Fan Fan, Qiong qiong.fan@medisin.uio.no
Bilde av Fei Fang Fang, Fei Førsteamanuensis +47-92230968 fei.fang@medisin.uio.no
Bilde av Hesso Farhan Farhan, Hesso Professor +47 22851217 hesso.farhan@medisin.uio.no Cellebiologi, Celle signalering, Kreft, metastase, Membrantransport, Proteostase
Bilde av Lorant Farkas Farkas, Lorant Førsteamanuensis lorantfa@medisin.uio.no
Bilde av Inger Nina Farstad Farstad, Inger Nina Professor II +47-46911739 i.n.farstad@medisin.uio.no
Bilde av Georgina Faura Munoz Faura Munoz, Georgina Postdoktor g.f.munoz@medisin.uio.no
Bilde av Lena Fauske Fauske, Lena Førsteamanuensis lena.fauske@medisin.uio.no
Bilde av Haris Fawad Fawad, Haris Stipendiat haris.fawad@medisin.uio.no
Bilde av Erik Fedde Fedde, Erik Seniorkonsulent +47 22859223 erik.fedde@medisin.uio.no
Bilde av Peter Zoltan Fedorcsak Fedorcsak, Peter Zoltan Professor II +47 48209435 p.z.fedorcsak@medisin.uio.no reproduktiv endokrinologi, infertilitet, cellebiologi, forskning, universitetspedagogikk
Fedorova, Tatiana Rådgiver +47 22854303 tatiana.fedorova@medisin.uio.no
Bilde av Eli Feiring Feiring, Eli Professor +47 22850528 +47 98413965 eli.feiring@medisin.uio.no Ressursfordeling, Prioritering i helsetjenesten
Bilde av Katalin Terezia Ferenc Ferenc, Katalin Terezia Stipendiat k.t.ferenc@ncmm.uio.no
Bilde av Arne Fetveit Fetveit, Arne Universitetslektor arne.fetveit@medisin.uio.no
Bilde av Arnt Eltvedt Fiane Fiane, Arnt Eltvedt Professor II 23073738 a.e.fiane@medisin.uio.no
Bilde av Marion Renfang Fierro Fierro, Marion Renfang Rådgiver +47 22851574 +47 47258177 m.r.fierro@medisin.uio.no Økonomirapporter, Prosjektøkonomi, Budsjett, Søknader, Forskerstøtte MED
Bilde av Trine Elisabeth Finnes Finnes, Trine Elisabeth Universitetslektor 99293135 t.e.finnes@studmed.uio.no osteoporose og brudd, Diabetes, Addison, Legemiddelepidemiologi
Bilde av Arnstein Finset Finset, Arnstein Professor +47 22851435 arnstein.finset@medisin.uio.no
Bilde av Mari Fiske Fiske, Mari 926 67 311 mari.fiske@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Fjeld Fjeld, Heidi Førsteamanuensis +47 22850603 +47 990 13 401 heidi.fjeld@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Elisabeth Storebø Fjeldstad Fjeldstad, Heidi Elisabeth Storebø Forsker h.e.s.fjeldstad@medisin.uio.no
Bilde av Lars Fjellbirkeland Fjellbirkeland, Lars Førsteamanuensis lars.fjellbirkeland@medisin.uio.no Lunger
Fjørtoft, Silje Rådgiver +47 22856413 +47 98096256 silje.fjortoft@medisin.uio.no
Bilde av Tormod Fladby Fladby, Tormod Professor II tormod.fladby@medisin.uio.no
Bilde av Kjersti Flatmark Flatmark, Kjersti Professor II kjersti.flatmark@medisin.uio.no
Bilde av Berit Flatø Flatø, Berit Professor II 922 04543 berit.flato@medisin.uio.no
Bilde av Cathrine Flesche Flesche, Cathrine Seniorkonsulent cathrine.flesche@medisin.uio.no
Bilde av Karianne Giller Fleten Fleten, Karianne Giller Postdoktor k.g.fleten@medisin.uio.no kreft, kolorektalkreft, Pseudomyxoma peritonei, in vivo, imaging
Bilde av Signe Agnes Flottorp Flottorp, Signe Agnes Forsker s.a.flottorp@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Fodstad Fodstad, Øystein oystein.fodstad@medisin.uio.no
Bilde av Trine Folseraas Folseraas, Trine Forsker trine.folseraas@medisin.uio.no Leversykdom, Primær skleroserende kolangitt, Cholangiocarcinom.
Bilde av Helene Fondevik Fondevik, Helene Seniorrådgiver +47 22851403 +47 41932169 helene.fondevik@medisin.uio.no Prosjektstyring, Forskerstøtte MED
Bilde av Miriam Formica Formica, Miriam Postdoktor +47 22781969 miriam.formica@medisin.uio.no
Bilde av Andreas Hassel Forsmark Forsmark, Andreas Hassel a.h.forsmark@medisin.uio.no
Bilde av Ingrid Knutsdotter Fosheim Fosheim, Ingrid Knutsdotter Forsker i.k.fosheim@medisin.uio.no
Bilde av Maria Foss Foss, Maria Avdelingsleder +47 45425649 maria.foss@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Stian Foss Foss, Stian Forsker stian.foss@medisin.uio.no
Bilde av Erlend Ignacio Fleck Fossen Fossen, Erlend Ignacio Fleck Postdoktor e.i.f.fossen@medisin.uio.no
Bilde av Guro Haugen Fossum Fossum, Guro Haugen Forsker +47 22844669 g.h.fossum@medisin.uio.no
Bilde av Sigbjørn Fossum Fossum, Sigbjørn Professor +47 22851213 sigbjorn.fossum@medisin.uio.no Immunologi, Molekylærbiologi, Evolusjon, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Sophie Dorothea Fosså Fosså, Sophie Dorothea s.d.fossa@medisin.uio.no
Bilde av Øyvind Ødegård Fougner Fougner, Øyvind Ødegård Postdoktor o.o.fougner@medisin.uio.no
Frammarsvik, Stian Førstekonsulent +47 22844704 +47 92626517 stian.frammarsvik@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning
Bilde av Anna Frank Frank, Anna Postdoktor anna.frank@medisin.uio.no
Bilde av Robert Frank Frank, Robert Stipendiat robert.frank@medisin.uio.no
Bilde av Tiril Fredriksen Fredriksen, Tiril Seniorkonsulent tiril.fredriksen@medisin.uio.no
Bilde av Oleksandr Frei Frei, Oleksandr Forsker oleksandr.frei@medisin.uio.no
Bilde av Anna Maria Brzozowska Frengen Frengen, Anna Maria Brzozowska Senioringeniør +47 46467793 a.m.b.frengen@medisin.uio.no Klinisk molekylærbiologi
Bilde av Eirik Frengen Frengen, Eirik Professor eirik.frengen@medisin.uio.no Genetikk, Genomikk
Bilde av Mina Martine Frey Frey, Mina Martine Overingeniør +47 22851195 m.m.frey@medisin.uio.no