Personer - Side 9

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 401 - 450 av 1 625
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Arnstein Finset Finset, Arnstein Professor emeritus
Bilde av Heidi Fjeld Fjeld, Heidi Førsteamanuensis +47-22850603 heidi.fjeld@medisin.uio.no
Bilde av Lars Fjellbirkeland Fjellbirkeland, Lars Førsteamanuensis lars.fjellbirkeland@medisin.uio.no Lunger
Bilde av Tormod Fladby Fladby, Tormod Professor II tormod.fladby@medisin.uio.no
Bilde av Torun Flatebø Flatebø, Torun Overingeniør +47-22851590 torun.flatebo@medisin.uio.no Molekylærbiologiske teknikker, Celledyrking, Proteinanalyse, PCR-metode, Opplæring, Laboratoriearbeid, Innkjøper
Bilde av Bjørnar Tovson Bae Flatin Flatin, Bjørnar Tovson Bae Stipendiat b.t.b.flatin@medisin.uio.no
Bilde av Kjersti Flatmark Flatmark, Kjersti Professor II kjersti.flatmark@medisin.uio.no
Bilde av Berit Flatø Flatø, Berit Professor II 03780 92204543 922 04543 berit.flato@medisin.uio.no
Bilde av Cathrine Flesche Flesche, Cathrine Seniorkonsulent +47-22851340 cathrine.flesche@medisin.uio.no
Bilde av Signe Agnes Flottorp Flottorp, Signe Agnes Professor II s.a.flottorp@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Fodstad Fodstad, Øystein Professor emeritus +47-22781402 oystein.fodstad@medisin.uio.no
Bilde av Jorge Rodas Foeller Foeller, Jorge Rodas Avdelingsingeniør j.r.foeller@medisin.uio.no
Bilde av Helene Fondevik Fondevik, Helene Rådgiver +47-22851403 +47-41932169 +47 41932169 helene.fondevik@medisin.uio.no Prosjektstyring, Forskerstøtte MED
Bilde av Christina  Foss Foss, Christina Professor +47-22850639 i.c.foss@medisin.uio.no
Bilde av Maria Karla Harnæs Foss Foss, Maria Karla Harnæs Avdelingsleder +47-45425649 m.k.h.foss@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Erik Fosse Fosse, Erik Professor II erik.fosse@medisin.uio.no
Bilde av Guro Haugen Fossum Fossum, Guro Haugen Forsker +47-22844669 g.h.fossum@medisin.uio.no
Bilde av Sigbjørn Fossum Fossum, Sigbjørn Professor emeritus +47-22851213 sigbjorn.fossum@medisin.uio.no Immunologi, Molekylærbiologi, Evolusjon, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Sophie Dorothea Fosså Fosså, Sophie Dorothea Professor emeritus +47-22934000 s.d.fossa@medisin.uio.no
Frammarsvik, Stian Førstekonsulent +47-22844704 stian.frammarsvik@medisin.uio.no Ph.d., Dr.philos., Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon
Bilde av Oleksandr Frei Frei, Oleksandr Postdoktor oleksandr.frei@medisin.uio.no
Bilde av Anna B.  Frengen Frengen, Anna B. Senioringeniør - Avdeling for klinisk molekylærbiologi 67963930 +47 46 46 77 93 a.b.frengen@medisin.uio.no Klinisk molekylærbiologi
Bilde av Eirik Frengen Frengen, Eirik Professor +47-22117825 eirik.frengen@medisin.uio.no Genetikk, Genomikk
Bilde av Atle Fretheim Fretheim, Atle Professor II atle.fretheim@medisin.uio.no
Bilde av Jan Frich Frich, Jan Professor II jan.frich@medisin.uio.no Ledelse, Helsetjenester, Utdanning, Nevrologiske sykdommer
Bilde av Arnoldo Frigessi Frigessi, Arnoldo Professor +47-22851004 95735574 +47-95735574 arnoldo.frigessi@medisin.uio.no Complex stochastic dependence, Statistical inference, Computational intensive statistics, Kreft, Biostatistikk, Stokastiske modeller, Livsvitenskap, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Svein Friis Friis, Svein Professor emeritus +47-22923755 svein.friis@medisin.uio.no
Bilde av Gaute Frøisland Frøisland, Gaute Seksjonssjef +47-22845832 gaute.froisland@medisin.uio.no Økonomistyring, Forskerstøtte MED
Bilde av Stig Sophus Frøland Frøland, Stig Sophus Professor emeritus s.s.froland@medisin.uio.no
Bilde av Drude Merete Fugelseth Fugelseth, Drude Merete Professor II +47-22850545 +47-41478650 d.m.fugelseth@medisin.uio.no kar og lunger, Kardiologi, Terapeutisk hypotermi, Sirkulasjon, Pediatri, Ekkokardiografi, Mor og barn, Nyfødtmedisin, Hjerte
Bilde av Hendrik Frølich Stange Fuglesang Fuglesang, Hendrik Frølich Stange h.f.s.fuglesang@medisin.uio.no
Furholm, Siv +47 47 40 81 22 siv.furholm@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Johan Fyhn Fyhn, Thomas Johan Klinisk stipendiat 959 25 642 t.j.fyhn[at]medisin.uio.no
Bilde av Reidun Førde Førde, Reidun Professor +47-22844664 reidun.forde@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Thorleiv Førre Førre, Øystein Thorleiv Professor emeritus o.t.forre@medisin.uio.no
Gade, Alexandra Overingeniør +47-22844130 alexandra.gade@ncmm.uio.no
Bilde av Trond Ganes Ganes, Trond Professor emeritus +47-23073581 90659899 +47 906 59 899 trond.ganes@medisin.uio.no
Bilde av Osman Gani Gani, Osman Postdoktor osman.gani@medisin.uio.no
Bilde av Laetitia Abdou Garonne Garonne, Laetitia Abdou Seniorrådgiver l.a.garonne@ncmm.uio.no
Bilde av Peter Gaustad Gaustad, Peter Professor emeritus +47-23071167 peter.gaustad@medisin.uio.no
Bilde av Kaare M Gautvik Gautvik, Kaare M Professor emeritus +47-22851055 k.m.gautvik@medisin.uio.no
Bilde av Kinga Aurelia Gawel Gawel, Kinga Aurelia +47-22840571 k.a.gawel@ncmm.uio.no
Bilde av Ge Ge Ge, Ge Stipendiat +47-22845351 ge.ge@medisin.uio.no
Bilde av Mekdes Gebremariam Gebremariam, Mekdes Postdoktor mekdes.gebremariam@medisin.uio.no
Bilde av Tobias Gedde-Dahl Gedde-Dahl, Tobias Førsteamanuensis tobias.gedde-dahl@medisin.uio.no
Bilde av Odd Geiran Geiran, Odd Professor emeritus +47-23073735 +47-90967618 odd.geiran@medisin.uio.no Hjerte og sirkulasjon, Lungefunksjon
Bilde av Jürgen Geisler Geisler, Jürgen Professor II jurgen.geisler@medisin.uio.no
Bilde av Jonn Terje Geitung Geitung, Jonn Terje Professor II +47-67966166 j.t.geitung@medisin.uio.no
Bilde av Waleed Ghanima Ghanima, Waleed Førsteamanuensis waleed.ghanima@medisin.uio.no
Gheorghe, Marius Stipendiat +47-22840564 marius.gheorghe@ncmm.uio.no Genregulering