Personer - Side 9

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 401 - 450 av 1 709
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kjersti Flatmark Flatmark, Kjersti Professor II kjersti.flatmark@medisin.uio.no
Bilde av Berit Flatø Flatø, Berit Professor II +4703780 +4792204543 922 04543 berit.flato@medisin.uio.no
Bilde av Cathrine Flesche Flesche, Cathrine Seniorkonsulent +47 22851340 cathrine.flesche@medisin.uio.no
Bilde av Karianne Giller Fleten Fleten, Karianne Giller Postdoktor +47 22781858 k.g.fleten@medisin.uio.no
Bilde av Signe Agnes Flottorp Flottorp, Signe Agnes Forsker s.a.flottorp@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Fodstad Fodstad, Øystein Professor emeritus +47 22781402 oystein.fodstad@medisin.uio.no
Bilde av Jorge Rodas Foeller Foeller, Jorge Rodas Avdelingsingeniør j.r.foeller@medisin.uio.no
Bilde av Helene Fondevik Fondevik, Helene Rådgiver +47 22851403 +47 41932169 +4741932169 helene.fondevik@medisin.uio.no Prosjektstyring, Forskerstøtte MED
Bilde av Miriam Formica Formica, Miriam Postdoktor miriam.formica@medisin.uio.no
Bilde av Andreas Hassel Forsmark Forsmark, Andreas Hassel Stipendiat a.h.forsmark@medisin.uio.no
Bilde av Marianne Valeberg Fosby Fosby, Marianne Valeberg Stipendiat m.v.fosby@medisin.uio.no
Bilde av Christina  Foss Foss, Christina Professor +47-22850639 i.c.foss@medisin.uio.no
Bilde av Maria Karla Harnæs Foss Foss, Maria Karla Harnæs Avdelingsleder +47 45425649 m.k.h.foss@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Stian Foss Foss, Stian Forsker stian.foss@medisin.uio.no
Bilde av Erik Fosse Fosse, Erik erik.fosse@medisin.uio.no
Bilde av Guro Haugen Fossum Fossum, Guro Haugen Forsker +47 22844669 g.h.fossum@medisin.uio.no
Bilde av Sigbjørn Fossum Fossum, Sigbjørn Professor emeritus +47 22851213 sigbjorn.fossum@medisin.uio.no Immunologi, Molekylærbiologi, Evolusjon, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Sophie Dorothea Fosså Fosså, Sophie Dorothea Professor emeritus +47 22934000 s.d.fossa@medisin.uio.no
Frammarsvik, Stian Førstekonsulent +47 22844704 +47 92626517 stian.frammarsvik@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning
Bilde av Anna Frank Frank, Anna Postdoktor anna.frank@medisin.uio.no
Bilde av Tiril Fredriksen Fredriksen, Tiril Seniorkonsulent tiril.fredriksen@medisin.uio.no
Bilde av Oleksandr Frei Frei, Oleksandr Forsker oleksandr.frei@medisin.uio.no
Bilde av Anna Brzozowska Frengen Frengen, Anna Brzozowska Senioringeniør +47 67963930 +47 46467793 a.b.frengen@medisin.uio.no Klinisk molekylærbiologi
Bilde av Eirik Frengen Frengen, Eirik Professor +47 22117825 eirik.frengen@medisin.uio.no Genetikk, Genomikk
Bilde av Mina Martine Frey Frey, Mina Martine Avdelingsingeniør +47 22851195 m.m.frey@medisin.uio.no
Bilde av Jan Frich Frich, Jan Professor jan.frich@medisin.uio.no Ledelse, Helsetjenester, Utdanning, Nevrologiske sykdommer
Bilde av Arnoldo Frigessi Frigessi, Arnoldo Professor +47 22851004 +4795735574 +47-95735574 arnoldo.frigessi@medisin.uio.no Complex stochastic dependence, Statistical inference, Computational intensive statistics, Kreft, Biostatistikk, Stokastiske modeller, Livsvitenskap, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Frede Jon Frihagen Frihagen, Frede Jon Førsteamanuensis fredejf@medisin.uio.no
Bilde av Svein Friis Friis, Svein Professor emeritus +47 22923755 svein.friis@medisin.uio.no
Bilde av Michael Frisk Frisk, Michael Postdoktor michael.frisk@medisin.uio.no
Bilde av Helle Fritzsønn Fritzsønn, Helle Rådgiver +47 22850518 helle.fritzsonn@medisin.uio.no
Bilde av Mette Frydendal Frydendal, Mette Rådgiver +47 22855218 +47 91657772 mette.frydendal@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, HR-system, Veiledning, Rådgivning, Regelverk
Bilde av Gaute Frøisland Frøisland, Gaute Seksjonssjef +47 22845832 +47 97795578 97795578 gaute.froisland@medisin.uio.no Økonomistyring, Forskerstøtte MED
Bilde av Stig Sophus Frøland Frøland, Stig Sophus Professor emeritus s.s.froland@medisin.uio.no
Bilde av Drude Merete Fugelseth Fugelseth, Drude Merete Professor II +47 22850545 +47 41478650 d.m.fugelseth@medisin.uio.no kar og lunger, Kardiologi, Terapeutisk hypotermi, Sirkulasjon, Pediatri, Ekkokardiografi, Mor og barn, Nyfødtmedisin, Hjerte
Furholm, Siv Kristianne Berg +47 47 40 81 22 s.k.b.furholm@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Johan Fyhn Fyhn, Thomas Johan Klinisk stipendiat 959 25 642 t.j.fyhn[at]medisin.uio.no
Bilde av Joar Røkke Fystro Fystro, Joar Røkke Stipendiat +47 917 78 606 j.r.fystro@medisin.uio.no
Bilde av Ida Høy Færden Færden, Ida Høy Stipendiat i.h.farden@medisin.uio.no
Bilde av Reidun Førde Førde, Reidun +47 22844664 reidun.forde@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Thorleiv Førre Førre, Øystein Thorleiv Professor emeritus o.t.forre@medisin.uio.no
Bilde av Alexandra Gade Gade, Alexandra Overingeniør +47 22844130 alexandra.gade@ncmm.uio.no
Bilde av Karianne Wiger Gammelsrud Gammelsrud, Karianne Wiger Førsteamanuensis k.w.gammelsrud@medisin.uio.no
Bilde av Trond Ganes Ganes, Trond Professor emeritus +47 23073581 +4790659899 +47 906 59 899 trond.ganes@medisin.uio.no
Bilde av Peter Gaustad Gaustad, Peter Professor emeritus +47 23071167 peter.gaustad@medisin.uio.no
Bilde av Ge Ge Ge, Ge Universitetslektor +47 22845351 ge.ge@medisin.uio.no
Bilde av Mekdes Gebremariam Gebremariam, Mekdes Forsker mekdes.gebremariam@medisin.uio.no
Bilde av Tobias Gedde-Dahl Gedde-Dahl, Tobias Førsteamanuensis tobias.gedde-dahl@medisin.uio.no
Bilde av Odd Geiran Geiran, Odd Professor emeritus +47 23073735 +47 90967618 odd.geiran@medisin.uio.no Hjerte og sirkulasjon, Lungefunksjon
Bilde av Jürgen Geisler Geisler, Jürgen Professor II jurgen.geisler@medisin.uio.no