Personer - Side 9

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 401 - 450 av 1 638
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Stian Foss Foss, Stian Forsker stian.foss@medisin.uio.no
Bilde av Erik Torgeir Fosse Fosse, Erik Torgeir Professor emeritus +47-97071849 e.t.fosse@medisin.uio.no
Bilde av Guro Haugen Fossum Fossum, Guro Haugen Forsker +47 22844669 g.h.fossum@medisin.uio.no
Bilde av Sigbjørn Fossum Fossum, Sigbjørn Professor emeritus +47 22851213 sigbjorn.fossum@medisin.uio.no Immunologi, Molekylærbiologi, Evolusjon, Genetikk og epidemiologi
Frammarsvik, Stian Førstekonsulent +47 22844704 +47 92626517 stian.frammarsvik@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning
Bilde av Anna Frank Frank, Anna Postdoktor anna.frank@medisin.uio.no
Bilde av Robert Frank Frank, Robert Stipendiat robert.frank@medisin.uio.no
Bilde av Tiril Fredriksen Fredriksen, Tiril Seniorkonsulent tiril.fredriksen@medisin.uio.no
Bilde av Oleksandr Frei Frei, Oleksandr Forsker oleksandr.frei@medisin.uio.no
Bilde av Anna Maria Brzozowska Frengen Frengen, Anna Maria Brzozowska Senioringeniør +47 67963930 +47 46467793 a.m.b.frengen@medisin.uio.no Klinisk molekylærbiologi
Bilde av Eirik Frengen Frengen, Eirik Professor +47 22117825 eirik.frengen@medisin.uio.no Genetikk, Genomikk
Bilde av Mina Martine Frey Frey, Mina Martine Avdelingsingeniør +47 22851195 m.m.frey@medisin.uio.no
Bilde av Jan Frich Frich, Jan Professor jan.frich@medisin.uio.no Ledelse, Helsetjenester, Utdanning, Nevrologiske sykdommer
Bilde av Arnoldo Frigessi Frigessi, Arnoldo Professor +47 22851004 +4795735574 +47-95735574 arnoldo.frigessi@medisin.uio.no Complex stochastic dependence, Statistical inference, Computational intensive statistics, Kreft, Biostatistikk, Stokastiske modeller, Livsvitenskap, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Frede Jon Frihagen Frihagen, Frede Jon Førsteamanuensis fredejf@medisin.uio.no
Bilde av Michael Frisk Frisk, Michael Postdoktor michael.frisk@medisin.uio.no
Bilde av Helle Fritzsønn Fritzsønn, Helle Rådgiver +47 22850518 helle.fritzsonn@medisin.uio.no
Bilde av Mette Frydendal Frydendal, Mette Rådgiver +47 22855218 +47 91657772 mette.frydendal@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, HR-system, Veiledning, Rådgivning, Regelverk
Bilde av Gaute Frøisland Frøisland, Gaute Seksjonssjef +47 22845832 +47 97795578 97795578 gaute.froisland@medisin.uio.no Økonomistyring, Forskerstøtte MED
Bilde av Drude Merete Fugelseth Fugelseth, Drude Merete Professor II +47 22850545 +47 41478650 d.m.fugelseth@medisin.uio.no kar og lunger, Kardiologi, Terapeutisk hypotermi, Sirkulasjon, Pediatri, Ekkokardiografi, Mor og barn, Nyfødtmedisin, Hjerte
Bilde av Thomas Johan Fyhn Fyhn, Thomas Johan Klinisk stipendiat 959 25 642 t.j.fyhn[at]medisin.uio.no
Bilde av Joar Røkke Fystro Fystro, Joar Røkke Stipendiat +47 917 78 606 j.r.fystro@medisin.uio.no
Bilde av Ida Høy Færden Færden, Ida Høy Stipendiat i.h.farden@medisin.uio.no
Bilde av Reidun  Førde Førde, Reidun reidun.forde@medisin.uio.no
Bilde av Alexandra Gade Gade, Alexandra Overingeniør +47 22844130 alexandra.gade@ncmm.uio.no
Bilde av Natalia Galigniana Galigniana, Natalia Postdoktor n.m.galigniana@medisin.uio.no
Bilde av Karianne Wiger Gammelsrud Gammelsrud, Karianne Wiger Førsteamanuensis k.w.gammelsrud@medisin.uio.no
Gateri, Alex Muriithi Stipendiat a.m.gateri@medisin.uio.no
Bilde av Ge Ge Ge, Ge Forsker +47 22845351 ge.ge@medisin.uio.no
Bilde av Mekdes Gebremariam Gebremariam, Mekdes Førsteamanuensis mekdes.gebremariam@medisin.uio.no
Bilde av Tobias Gedde-Dahl Gedde-Dahl, Tobias Førsteamanuensis tobias.gedde-dahl@medisin.uio.no
Bilde av Jürgen Geisler Geisler, Jürgen Professor II jurgen.geisler@medisin.uio.no
Bilde av Jonn Terje Geitung Geitung, Jonn Terje Professor II +47 67966166 95706455 j.t.geitung@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Lodewijk Guy Germier Germier, Thomas Lodewijk Guy Postdoktor t.l.g.germier@medisin.uio.no
Bilde av Waleed Ghanima Ghanima, Waleed Professor II waleed.ghanima@medisin.uio.no
Bilde av Peter Gill Gill, Peter Professor II peter.gill@medisin.uio.no
Bilde av Elin Gislerud Gislerud, Elin Rådgiver +47 22851564 elin.gislerud@medisin.uio.no Personaladministrasjon, ansettelser, rekruttering, HR regelverk, HR-system
Bilde av Gaute Gjein Gjein, Gaute Konsulent gaute.gjein@medisin.uio.no Brukerstøtte, IKT og læring, Opplæring, Undervisning
Gjerrestad, Nina Norberg Førstekonsulent n.n.gjerrestad@medisin.uio.no
Bilde av Thine Skattum Gjersem Gjersem, Thine Skattum Rådgiver +47 22855261 +47 41614425 t.s.gjersem@medisin.uio.no
Bilde av Petter Gjersvik Gjersvik, Petter Professor +47 92611722 petter.gjersvik@medisin.uio.no
Bilde av Knut Tjøl Gjesdal Gjesdal, Knut Tjøl Professor emeritus +47 22119185 +47 92633791 k.t.gjesdal@medisin.uio.no
Bilde av Dagrun Kyte Gjøstein Gjøstein, Dagrun Kyte d.k.gjostein@medisin.uio.no
Bilde av Ivar Prydz Gladhaug Gladhaug, Ivar Prydz Dekan +47-22845322 +47-405 53 960 i.p.gladhaug@medisin.uio.no
Bilde av Joel Clinton Glover Glover, Joel Clinton Professor +47 22851230 j.c.glover@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Stamceller, Sanseorganer, Motoriske systemer, Ryggmargen og ryggmargsskader, Embryologi (fosterutvikling), Hjernens evolusjon, Hjerneutvikling, Livsvitenskap
Bilde av Geir Godager Godager, Geir Førsteamanuensis +47 22845029 +47 91736960 +4791736960 geir.godager@medisin.uio.no
Bilde av Christoph Gradmann Gradmann, Christoph Professor +47 22850615 +4748420261 christoph.gradmann@medisin.uio.no
Bilde av Jarle Graff Graff, Jarle Overingeniør jarle.graff@medisin.uio.no
Bilde av Jon Michael Gran Gran, Jon Michael Førsteamanuensis +47 22851454 +4799229156 j.m.gran@medisin.uio.no Biostatistikk, kausal inferens, levetidsanalyse
Bilde av Mads Peter Granberg Granberg, Mads Peter Overingeniør +47 22851105 m.p.granberg@medisin.uio.no finmekanikk, verksted, Innkjøper