Personer - Side 9

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 401 - 450 av 1 727
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ali Fakheri Fakheri, Ali Overingeniør +47 22851133 ali.fakheri@medisin.uio.no finmekanikk
Bilde av Erik Falkum Falkum, Erik Professor emeritus +47 22929007 erik.falkum@medisin.uio.no
Bilde av Fei Fang Fang, Fei Førsteamanuensis +47 67963923 +47-92230968 fei.fang@medisin.uio.no
Bilde av Hesso Farhan Farhan, Hesso Professor +47 22851217 hesso.farhan@medisin.uio.no Cellebiologi, Celle signalering, Kreft, metastase, Membrantransport, Proteostase
Bilde av Lorant Farkas Farkas, Lorant Førsteamanuensis +47 67961270 lorantfa@medisin.uio.no
Bilde av Caroline Farsjø Aure Farsjø Aure, Caroline Stipendiat +47 22850637 c.f.aure@medisin.uio.no
Bilde av Inger Nina Farstad Farstad, Inger Nina Professor II +47-46911739 i.n.farstad@medisin.uio.no
Bilde av Lena Fauske Fauske, Lena Universitetslektor lena.fauske@medisin.uio.no
Bilde av Erik Fedde Fedde, Erik Seniorkonsulent +47 22859223 erik.fedde@medisin.uio.no
Bilde av Péter Fedorcsák Fedorcsák, Péter Professor II +47 23070219 +47 48209435 peter.fedorcsak@medisin.uio.no Cellebiologi, Mor og barn, forskning, universitetspedagogikk
Fedorova, Tatiana Rådgiver +47 22854303 tatiana.fedorova@medisin.uio.no
Bilde av Zheng Fei Fei, Zheng Stipendiat zheng.fei@medisin.uio.no
Bilde av Eli Feiring Feiring, Eli Førsteamanuensis +47 22850528 +47 98413965 eli.feiring@medisin.uio.no Ressursfordeling, Prioritering i helsetjenesten
Bilde av Susanna Ferizi Ferizi, Susanna Førstekonsulent 483 94 625 susanna.ferizi@medisin.uio.no
Bilde av Arne Fetveit Fetveit, Arne Forsker +47 22850619 arne.fetveit@medisin.uio.no
Bilde av Arnt E Fiane Fiane, Arnt E Professor II 23073738 a.e.fiane@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Lidal Fidjeland Fidjeland, Heidi Lidal Stipendiat h.l.fidjeland@medisin.uio.no
Bilde av Marion Renfang Fierro Fierro, Marion Renfang Rådgiver +47 22851574 +47 47258177 +4747258177 m.r.fierro@medisin.uio.no Økonomirapporter, Prosjektøkonomi, Budsjett, Søknader, Forskerstøtte MED
Finnes, Trine Universitetslektor trine.finnes@studmed.uio.no Osteoporose
Bilde av Arnstein Finset Finset, Arnstein Professor emeritus
Bilde av Mari Fiske Fiske, Mari Stipendiat 926 67 311 mari.fiske@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Fjeld Fjeld, Heidi Førsteamanuensis +47 22850603 heidi.fjeld@medisin.uio.no
Bilde av Lars Fjellbirkeland Fjellbirkeland, Lars Førsteamanuensis lars.fjellbirkeland@medisin.uio.no Lunger
Fjørtoft, Silje Rådgiver +47 22856413 +47 98096256 silje.fjortoft@medisin.uio.no
Bilde av Tormod Fladby Fladby, Tormod Professor II tormod.fladby@medisin.uio.no
Bilde av Bjørnar Tovson Bae Flatin Flatin, Bjørnar Tovson Bae Stipendiat b.t.b.flatin@medisin.uio.no
Bilde av Kjersti Flatmark Flatmark, Kjersti Professor II kjersti.flatmark@medisin.uio.no
Bilde av Berit Flatø Flatø, Berit Professor II +4703780 +4792204543 922 04543 berit.flato@medisin.uio.no
Bilde av Cathrine Flesche Flesche, Cathrine Seniorkonsulent +47 22851340 cathrine.flesche@medisin.uio.no
Bilde av Karianne Giller Fleten Fleten, Karianne Giller Postdoktor +47 22781858 k.g.fleten@medisin.uio.no
Bilde av Signe Agnes Flottorp Flottorp, Signe Agnes Forsker s.a.flottorp@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Fodstad Fodstad, Øystein Professor emeritus +47 22781402 oystein.fodstad@medisin.uio.no
Bilde av Jorge Rodas Foeller Foeller, Jorge Rodas Avdelingsingeniør j.r.foeller@medisin.uio.no
Bilde av Helene Fondevik Fondevik, Helene Rådgiver +47 22851403 +47 41932169 +4741932169 helene.fondevik@medisin.uio.no Prosjektstyring, Forskerstøtte MED
Bilde av Miriam Formica Formica, Miriam Postdoktor miriam.formica@medisin.uio.no
Bilde av Christina  Foss Foss, Christina Professor +47-22850639 i.c.foss@medisin.uio.no
Bilde av Maria Karla Harnæs Foss Foss, Maria Karla Harnæs Avdelingsleder +47 45425649 m.k.h.foss@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Stian Foss Foss, Stian Forsker stian.foss@medisin.uio.no
Bilde av Erik Fosse Fosse, Erik Professor II erik.fosse@medisin.uio.no
Bilde av Guro Haugen Fossum Fossum, Guro Haugen Forsker +47 22844669 g.h.fossum@medisin.uio.no
Bilde av Sigbjørn Fossum Fossum, Sigbjørn Professor emeritus +47 22851213 sigbjorn.fossum@medisin.uio.no Immunologi, Molekylærbiologi, Evolusjon, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Sophie Dorothea Fosså Fosså, Sophie Dorothea Professor emeritus +47 22934000 s.d.fossa@medisin.uio.no
Frammarsvik, Stian Førstekonsulent +47 22844704 stian.frammarsvik@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning
Bilde av Anna Frank Frank, Anna Postdoktor anna.frank@medisin.uio.no
Bilde av Tiril Fredriksen Fredriksen, Tiril Seniorkonsulent tiril.fredriksen@medisin.uio.no
Bilde av Oleksandr Frei Frei, Oleksandr Forsker oleksandr.frei@medisin.uio.no
Bilde av Anna Brzozowska Frengen Frengen, Anna Brzozowska Senioringeniør +47 67963930 +47 46467793 a.b.frengen@medisin.uio.no Klinisk molekylærbiologi
Bilde av Eirik Frengen Frengen, Eirik Professor +47 22117825 eirik.frengen@medisin.uio.no Genetikk, Genomikk
Bilde av Mina Martine Frey Frey, Mina Martine Avdelingsingeniør +47 22851195 m.m.frey@medisin.uio.no
Bilde av Jan Frich Frich, Jan Professor jan.frich@medisin.uio.no Ledelse, Helsetjenester, Utdanning, Nevrologiske sykdommer