Personer - Side 9

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 401 - 450 av 1 755
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Eli Feiring Feiring, Eli Førsteamanuensis +47 22850528 +47 98413965 eli.feiring@medisin.uio.no Ressursfordeling, Prioritering i helsetjenesten
Bilde av Susanna Ferizi Ferizi, Susanna Førstekonsulent 483 94 625 susanna.ferizi@medisin.uio.no
Bilde av Arne Fetveit Fetveit, Arne Forsker +47 22850619 arne.fetveit@medisin.uio.no
Bilde av Arnt E Fiane Fiane, Arnt E Professor II 23073738 a.e.fiane@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Lidal Fidjeland Fidjeland, Heidi Lidal Stipendiat h.l.fidjeland@medisin.uio.no
Bilde av Marion Renfang Fierro Fierro, Marion Renfang Rådgiver +47 22851574 +47 47258177 +4747258177 m.r.fierro@medisin.uio.no Økonomirapporter, Prosjektøkonomi, Budsjett, Søknader, Forskerstøtte MED
Finnes, Trine Elisabeth Universitetslektor t.e.finnes@studmed.uio.no Osteoporose
Bilde av Arnstein Finset Finset, Arnstein Professor emeritus
Bilde av Mari Fiske Fiske, Mari Stipendiat 926 67 311 mari.fiske@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Fjeld Fjeld, Heidi Førsteamanuensis +47 22850603 heidi.fjeld@medisin.uio.no
Bilde av Lars Fjellbirkeland Fjellbirkeland, Lars Førsteamanuensis lars.fjellbirkeland@medisin.uio.no Lunger
Fjørtoft, Silje Rådgiver +47 22856413 +47 98096256 silje.fjortoft@medisin.uio.no
Bilde av Tormod Fladby Fladby, Tormod Professor II tormod.fladby@medisin.uio.no
Bilde av Bjørnar Tovson Bae Flatin Flatin, Bjørnar Tovson Bae Stipendiat b.t.b.flatin@medisin.uio.no
Bilde av Kjersti Flatmark Flatmark, Kjersti Professor II kjersti.flatmark@medisin.uio.no
Bilde av Berit Flatø Flatø, Berit Professor II +4703780 +4792204543 922 04543 berit.flato@medisin.uio.no
Bilde av Cathrine Flesche Flesche, Cathrine Seniorkonsulent +47 22851340 cathrine.flesche@medisin.uio.no
Bilde av Karianne Giller Fleten Fleten, Karianne Giller Postdoktor +47 22781858 k.g.fleten@medisin.uio.no
Bilde av Signe Agnes Flottorp Flottorp, Signe Agnes Forsker s.a.flottorp@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Fodstad Fodstad, Øystein Professor emeritus +47 22781402 oystein.fodstad@medisin.uio.no
Bilde av Jorge Rodas Foeller Foeller, Jorge Rodas Avdelingsingeniør j.r.foeller@medisin.uio.no
Bilde av Helene Fondevik Fondevik, Helene Rådgiver +47 22851403 +47 41932169 +4741932169 helene.fondevik@medisin.uio.no Prosjektstyring, Forskerstøtte MED
Bilde av Miriam Formica Formica, Miriam Postdoktor miriam.formica@medisin.uio.no
Bilde av Andreas Hassel Forsmark Forsmark, Andreas Hassel Stipendiat a.h.forsmark@medisin.uio.no
Bilde av Marianne Valeberg Fosby Fosby, Marianne Valeberg Stipendiat m.v.fosby@medisin.uio.no
Bilde av Christina  Foss Foss, Christina Professor +47-22850639 i.c.foss@medisin.uio.no
Bilde av Maria Karla Harnæs Foss Foss, Maria Karla Harnæs Avdelingsleder +47 45425649 m.k.h.foss@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Bilde av Stian Foss Foss, Stian Forsker stian.foss@medisin.uio.no
Bilde av Erik Fosse Fosse, Erik erik.fosse@medisin.uio.no
Bilde av Guro Haugen Fossum Fossum, Guro Haugen Forsker +47 22844669 g.h.fossum@medisin.uio.no
Bilde av Sigbjørn Fossum Fossum, Sigbjørn Professor emeritus +47 22851213 sigbjorn.fossum@medisin.uio.no Immunologi, Molekylærbiologi, Evolusjon, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Sophie Dorothea Fosså Fosså, Sophie Dorothea Professor emeritus +47 22934000 s.d.fossa@medisin.uio.no
Frammarsvik, Stian Førstekonsulent +47 22844704 +47 92626517 stian.frammarsvik@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning
Bilde av Anna Frank Frank, Anna Postdoktor anna.frank@medisin.uio.no
Bilde av Robert Frank Frank, Robert Stipendiat robert.frank@medisin.uio.no
Bilde av Tiril Fredriksen Fredriksen, Tiril Seniorkonsulent tiril.fredriksen@medisin.uio.no
Bilde av Oleksandr Frei Frei, Oleksandr Forsker oleksandr.frei@medisin.uio.no
Bilde av Anna Brzozowska Frengen Frengen, Anna Brzozowska Senioringeniør +47 67963930 +47 46467793 a.b.frengen@medisin.uio.no Klinisk molekylærbiologi
Bilde av Eirik Frengen Frengen, Eirik Professor +47 22117825 eirik.frengen@medisin.uio.no Genetikk, Genomikk
Bilde av Mina Martine Frey Frey, Mina Martine Avdelingsingeniør +47 22851195 m.m.frey@medisin.uio.no
Bilde av Jan Frich Frich, Jan Professor jan.frich@medisin.uio.no Ledelse, Helsetjenester, Utdanning, Nevrologiske sykdommer
Bilde av Arnoldo Frigessi Frigessi, Arnoldo Professor +47 22851004 +4795735574 +47-95735574 arnoldo.frigessi@medisin.uio.no Complex stochastic dependence, Statistical inference, Computational intensive statistics, Kreft, Biostatistikk, Stokastiske modeller, Livsvitenskap, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Frede Jon Frihagen Frihagen, Frede Jon Førsteamanuensis fredejf@medisin.uio.no
Bilde av Svein Friis Friis, Svein Professor emeritus +47 22923755 svein.friis@medisin.uio.no
Bilde av Michael Frisk Frisk, Michael Postdoktor michael.frisk@medisin.uio.no
Bilde av Helle Fritzsønn Fritzsønn, Helle Rådgiver +47 22850518 helle.fritzsonn@medisin.uio.no
Bilde av Mette Frydendal Frydendal, Mette Rådgiver +47 22855218 +47 91657772 mette.frydendal@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, HR-system, Veiledning, Rådgivning, Regelverk
Bilde av Gaute Frøisland Frøisland, Gaute Seksjonssjef +47 22845832 +47 97795578 97795578 gaute.froisland@medisin.uio.no Økonomistyring, Forskerstøtte MED
Bilde av Stig Sophus Frøland Frøland, Stig Sophus Professor emeritus s.s.froland@medisin.uio.no
Bilde av Drude Merete Fugelseth Fugelseth, Drude Merete Professor II +47 22850545 +47 41478650 d.m.fugelseth@medisin.uio.no kar og lunger, Kardiologi, Terapeutisk hypotermi, Sirkulasjon, Pediatri, Ekkokardiografi, Mor og barn, Nyfødtmedisin, Hjerte